اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط halhaza نمایش پست ها
    اگه گزینه contact در icloud روشن هست شماره ها در آیکلود هست پس میتونید راحت icloud را خارج کنید و Delete on this iphone بزنید و هروقت برگشتید icloud را وارد کنید
    دوستتون هم میتونه شماره هاشو از سیم کارتش وارد کنه ولی وقتی بهتون پسش داد شماره هاشو پاک کنید تا قاطی نشن
    برنامه های اجتما عی را هم کافیه sign out کنید
    واقعا دستتون درد نکنه کمک بزرگی بود. فقط یه سوال دیگه. sms هام چی میشن؟! پاک میشن همشون؟

نظر

• پیشنهاد میکنم از طریق آیتونز بک آپ بگیرید و بعد از مستفرت دوستتون اون بک آپ رو برگردونید. اینجوری تغییرات کانتکت یا مسج ها توسط دوست شما از بین میرن.
      خوبه بک آپ خودکار توسط آیکلود رو هم تو منوش خاموش کنید اگه روشنه.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام دوستان خسته نباشید، من قصد دارماپل آی دیمو عوض بکنم ،الان آیا راهی هست که اطلاعات اپل آی دی قبلیمو بریزم روی اپل آی دی جدید ، البته نه همه رو، چون به خاطر بازی Clash of Clans اینکارو میکنم ،حقیقتش یه اکانت کلش آف کلنس خریدم میمیخوام تو اپل آی دی خودم وارد بکنم ولی نمیشه برای همین گفتم اپل آی دی جدید بسازم خواهشا اگه راهی هست بفرمایین مرسی

نظر

• سلام
          من قصد همکاری با یکی از دوستان که برنامه ریزی برای موبایل انجام میدن دارن ، و می خوام توی زمینه برنامه ریزی بر روی دیواس های اپل کار بکنم
          1-می خواستم ببینم اگه برنامه ها رو توسط اپل آیدی خودم دانلود و خریداری بکنم می تونم روی دیواس های مشتری بریزم ؟کار خاصی باید انجام بدم ؟
          2-اگه دیوایسشون کار کرده باشه چی ؟ یعنی چند تا اپ نصب شده باشه و .... و من حالا بخوام براشون اپ نصب بکنم چطوری میشه ؟ برنامه های قبلیشون پاک میشه ؟
          3-اگه من برای دیواسی برنامه نصب بکنم و بعدا اون فرد می تونه با دیوایس خودش برنامه جدید نصب بکنه ؟

نکات و مشکلات این کار رو کمی توضیح بدین ، ممنون میشم.

نظر

• سلام دوستان. من ، دو تا فایل ipa دانلود کرده بودم یکی وایبر و دیگری اینستاگرام ، این دو تا رو بوسلیه آیتیونز نصب کردم ولی بعد از نصب آیکون این برنامه ها به صورت تیره روی صفحه میاد و زیرش نوشته instlling... و همینجوری مونده ، مشکل کجاس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط neon1 نمایش پست ها
              سلام دوستان. من ، دو تا فایل ipa دانلود کرده بودم یکی وایبر و دیگری اینستاگرام ، این دو تا رو بوسلیه آیتیونز نصب کردم ولی بعد از نصب آیکون این برنامه ها به صورت تیره روی صفحه میاد و زیرش نوشته instlling... و همینجوری مونده ، مشکل کجاس؟
              با اپل ایدی خودتون دانلود کردید؟
              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                با اپل ایدی خودتون دانلود کردید؟
                نه ...
                شرمنده من تازه کارم سوتی زیاد میدم حالا اینو فهمیدم مشکلش چیه ولی الان یه مشکل دیگه دارم
                با اپل آیدی خودم تو اچ استور وقتی میزنم برنامه دانلود بشه میگه: could not be download at this time این مشکل واسه چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط neon1 نمایش پست ها
                  نه ...
                  شرمنده من تازه کارم سوتی زیاد میدم حالا اینو فهمیدم مشکلش چیه ولی الان یه مشکل دیگه دارم
                  با اپل آیدی خودم تو اچ استور وقتی میزنم برنامه دانلود بشه میگه: could not be download at this time این مشکل واسه چیه؟
                  نه عزیزم چرا شرمنده باشی همه از یه جایی شروع میکنن و شاید حتی یه روزی شما برای خودت تو این کارا کسی بشی
                  شما از چیز پی ان استفاده کن حل میشه

نظر

• مى خوام سوال امنيتى رو عوض كنم ' ولى نمى دنم به چه ايميلى ميفرسته ' نمى تونم ايميل كه واسش لينك مياد رو عوض كنم ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• از سایت زیر می تونید همه این موارد رو مدیریت کنید.
                      https://appleid.apple.com/signin

.There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
                        مى خوام سوال امنيتى رو عوض كنم ' ولى نمى دنم به چه ايميلى ميفرسته ' نمى تونم ايميل كه واسش لينك مياد رو عوض كنم ؟

سلام
                        شما تا زمانیکه جواب سئوالات امنیتی رو ندونید نمیتونید به قسمت تغییر ایمیل Rescue وارد بشید.
                        راه دیگه هم تماس با پشتیبانی اپل هستش تا براتون سئوالات رو ریست کنند و بعد از اون طریق بتونید ایمیل Rescue را تغییر بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                          سلام
                          شما تا زمانیکه جواب سئوالات امنیتی رو ندونید نمیتونید به قسمت تغییر ایمیل Rescue وارد بشید.
                          راه دیگه هم تماس با پشتیبانی اپل هستش تا براتون سئوالات رو ریست کنند و بعد از اون طریق بتونید ایمیل Rescue را تغییر بدید.
                          اره ' اپل اى دى دوستم بود ' بد شانسى گيفت كارت خريده واسش ' نميشه انتقال داد شارژو به اپل اى دى جديد ؟

نظر

اره ' اپل اى دى دوستم بود ' بد شانسى گيفت كارت خريده واسش ' نميشه انتقال داد شارژو به اپل اى دى جديد ؟

راستش نمیدونم که بشه انتقال داد یا نه ... ولی به احتمال زیاد اینکار ممکن نیست... حالا دوستان دیگه هم نظر خواهند داد.
                            ولی با پشتیبانی اپل تماس بگیرید و درخواست ریست کردن سئوالات امنیتی رو بدید... خیلی هم کار سختی نیست فقط کمی زبان انگلیسی یاد داشته باشید تمومه.
                            تو انجمن شماره تماس و آموزش هستش.

اگر در انجمن اپل آیدی دوستتون ساخته شده بود امکان کمک کردن خیلی زیاد بود.
                            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 06-09-2014, 02:09 PM

نظر

امکان انتقال نیست همونطور که دوست بسیار عزیزم اقای کریمی گفت
                              فقط میتونید یه اپ گیفت کنید

نظر

• الان يادش اومد چه ايميلى بوده ' ولى ياهو هم سوال امنيتى مى خواد ' خيلى وقته واردش نشده

تنها راه ميمونه تماس ...

نظر

صبر کنید ..
                                X