اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من از طريق آيتونز كه روي لپ تاپ نصب كردم يه سري آهنگ سينك كردم و روي گوشيم ريختم،زماني كه بخوام آهنگ جديد بريزم روي گوشيم،تمامي آهنگ هاي قديميم پاك ميشه،لطفا راهنماييم كنيد،تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط pana_25 نمایش پست ها
      سلام من از طريق آيتونز كه روي لپ تاپ نصب كردم يه سري آهنگ سينك كردم و روي گوشيم ريختم،زماني كه بخوام آهنگ جديد بريزم روي گوشيم،تمامي آهنگ هاي قديميم پاك ميشه،لطفا راهنماييم كنيد،تشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk
      اگه آهنگ های قبلی توی کتابخانه ( Library ) نرم افزار آیتونز باشه٬ نه پاک نمیشه. اما اگه از روی هارد و نرم افزار شما پاک شده باشه٬ یا توسط سیستم دیگه ای بخواید بریزید٬ بله پاک میشه

نظر

• سلام دوستان
        چرا برنامه های نصبی که در آیتینوز دارم این شکلی شدن لطفا اگر تنظیمات خاصی دارد بیان بفرمایید
        ضمنا از اخرین ورژن آیتینوز استفاده میکنم ؟

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...1b978ecddb.png

نظر

• احیانا جای فایل اپ ها رو عوض نکردید؟ رو یکیش کلیک راست کنید و get info و بزنید ببینید ارور میده.
          دوباره به لایبرری اضافه کنید احتمالا درست میشه.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
            احیانا جای فایل اپ ها رو عوض نکردید؟ رو یکیش کلیک راست کنید و get info و بزنید ببینید ارور میده.
            دوباره به لایبرری اضافه کنید احتمالا درست میشه.
            درست نشد !

نظر

• با get info چه اتفاقی میفته؟ برنامه ها رو دوباره به لایبرری اضافه کردید؟
              .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                با get info چه اتفاقی میفته؟ برنامه ها رو دوباره به لایبرری اضافه کردید؟
                اضافه که میکنم برنامه ها دو تا میشن .

نظر

• سلام من میخوام عکس هایی که کسی واسم ریخته و خودم با با دوربین گرفتم رو از گوشیم روی سیستمم که ویندوز 8 هست بریزم با ایتونز چجوری بریزم؟مینویسه بک اپ اما این عکس هاک کجا میره سیو تو سیستم همه چیز رو از سیستم انتقال میدم به گوشی سینک میکنم
                  اما برای کپی و انتقال از گوشی به سیستم موندم چکار کنم چی رو بزنم apply -sync ؟؟؟؟؟؟این عکس ها کجا اصلا ریخته میشه؟نمیشه از توی این ایتونز اشغال کپی کنم یه جای سیستمم بزارم ؟

نظر

• سلام
                    دوستان من گوشيمو به مكبوك وصل كردم
                    موزيك ادد ميكنم(به صورت manully )
                    مثلا ٤٠٠ تا
                    تو آيفونم همشو نشون ميده
                    اما بعد از چند دقيقه تعداد آهنگا ميشه ١٠٠ تا
                    تو ايتونز همون ٤٠٠ تا نشون ميده
                    روشون كليك كه ميكنم كنارشون علامت تعجب مياد
                    با ٢ تا گوشي امتحتن كردم اين مشكل هست
                    جفت گوشي ها 5s
                    İos 8.2
                    ايتونز مكبوك ١٢.١

نظر

• بعد از ادد کردن موزیک ها، جاشون رو تغییر دادید؟

معمولا علامت تعجب زمانی ظاهر میشه که آیتونز نتونه سورس اصلی آهنگ هارو پیدا کنه. مثلا اگه از تو یه فلش یا هارد اکسترنال موزیک ادد کنید و بعد فارد یا فلش رو دربیارید، آیتونز دیگه اون موزیک هارو نمیشناسه

- - - - - - - - - -

بعد از ادد کردن موزیک ها، جاشون رو تغییر دادید؟

معمولا علامت تعجب زمانی ظاهر میشه که آیتونز نتونه سورس اصلی آهنگ هارو پیدا کنه. مثلا اگه از تو یه فلش یا هارد اکسترنال موزیک ادد کنید و بعد فارد یا فلش رو دربیارید، آیتونز دیگه اون موزیک هارو نمیشناسه

نظر

• سلام دوستان یه مشکل با وایبر و واتس آپ دارم کلافم کرده، تا اجراشون میکنم صفحه گوشی آبی میشه و ریستارت میشه ، بیشتر از 10 بار از نو ریختم بازم همونجوریه هم برنامه اورجینال ریختم هم هک شده و هم از تانگبو گرفتم همشون همون مشکلو دارن به نظرم به خاطر اطلاعات داخلشونه که زیاد هست چجوری میشه اطلاعات وایبر و واتسآپ رو پاک کرد؟ با iFunBox هر بار پاک میکنم بازم برمیگرده خواهشا راهنماییم بفرمایین مرسی

نظر

• دوستان خواهشا یکی راهنماییم بکنه اصلا حوصله ریستور کردنو ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
                            سلام دوستان یه مشکل با وایبر و واتس آپ دارم کلافم کرده، تا اجراشون میکنم صفحه گوشی آبی میشه و ریستارت میشه ، بیشتر از 10 بار از نو ریختم بازم همونجوریه هم برنامه اورجینال ریختم هم هک شده و هم از تانگبو گرفتم همشون همون مشکلو دارن به نظرم به خاطر اطلاعات داخلشونه که زیاد هست چجوری میشه اطلاعات وایبر و واتسآپ رو پاک کرد؟ با iFunBox هر بار پاک میکنم بازم برمیگرده خواهشا راهنماییم بفرمایین مرسی
                            گوشی رو ریستور کنید !
                            نمیخوام نا امید بشید ولی برای بنده هم به اینصورت بود که بعد ها گوشی خاموش شد و بلو اسکرین لوپ بود !‌ یعنی سخت افزاری شد موضوع

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط matador5550 نمایش پست ها
                            سلام دوستان یه مشکل با وایبر و واتس آپ دارم کلافم کرده، تا اجراشون میکنم صفحه گوشی آبی میشه و ریستارت میشه ، بیشتر از 10 بار از نو ریختم بازم همونجوریه هم برنامه اورجینال ریختم هم هک شده و هم از تانگبو گرفتم همشون همون مشکلو دارن به نظرم به خاطر اطلاعات داخلشونه که زیاد هست چجوری میشه اطلاعات وایبر و واتسآپ رو پاک کرد؟ با iFunBox هر بار پاک میکنم بازم برمیگرده خواهشا راهنماییم بفرمایین مرسی
                            گوشی رو ریستور کنید !
                            نمیخوام نا امید بشید ولی برای بنده هم به اینصورت بود که بعد ها گوشی خاموش شد و بلو اسکرین لوپ بود !‌ یعنی سخت افزاری شد موضوع

نظر

• نه بابا ریستور که عمرا نمکنم چون مطمئنم ارور -1 میده و بعد صفحه آبی میشه و بالا نمیاد بعدشم مجبورم مثل گوشی دوستم بدم بیرون آی سیشو عوض کنن اگه بشه میخوام بدون ریستور مشکلشو حل بکنم اگه کسی راهنماییم بکنه اینم بگم که آیکلود گوشیم فعال نیست که بخوام از اونجا بکاپشو پاک کنم

نظر

• سلام
                                من میخوام برنامه هایی که تو لیست check for download هستن و پاک کنم کلا که دیگه هر بار آیتونز باز میکنم اینا نیان
                                هر بار باید گلی وقت صرف اینا کنم دانلودشون کنسل کنم
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X