اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال برنامه ها از آیتیونز قدیمی به جدید و پاک نشدن برنامه ها

سلام
    می خوام آیتیونز 12 نصب کنم ، ولی می خوام بدونم میشه برنامه هام پاک نشه و به آیتیونز جدید انتقال پیدا بکنه ؟
    ممنون میشم راهنمایی بکنید

نظر

• بدون حذف آیتونز قیلی فقط ورژن جدید رو نصب کنید. درکل برنامه ها مشکلی ندارن.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• درود
        دیروز آیتونز به من پیغام داد که ورژن جدید این نرم افزار برای آپدیت اومده و باید آپدیت کنی. من هم این کار رو کردم ولی بعد از اتمام و نصب و ری استارت کردن سیستم دیگه آیتونزم باز نمیشه و همش این ارورها رو میده. به نظرتون مشکل از کجاست؟

ویرایش توسط Ayaz 1364 : https://i-phone.ir/forums/member/168960-ayaz-1364 در ساعت 22-10-2014, 01:36 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ayaz 1364 نمایش پست ها
          درود
          دیروز آیتونز به من پیغام داد که ورژن جدید این نرم افزار برای آپدیت اومده و باید آپدیت کنی. من هم این کار رو کردم ولی بعد از اتمام و نصب و ری استارت کردن سیستم دیگه آیتونزم باز نمیشه و همش این ارورها رو میده. به نظرتون مشکل از کجاست؟

سلام
          این کاملا مشخصه ... نسخه فعلی با مشکل نصب شده ، پس باید کامل پاک کنید و جدیدترین ورژن برنامه آیتونز مربوط به سیستم عامل خودتون رو دوباره دانلود و نصب کنید.
          تو انجمن هم هستش.
          اینجا : ----> http://www.i-phone.ir/forums/thread20.html

نظر

• سلام
            من از طریق آیتونز از آیپادم بکاپ گرفتم و گزینه Encrypt local backup تیک خورده بود.
            حالا که میخوام بکاپم رو ریستور کنم ازم رمز میخواد و هر رمزی رو تست میکنم درست نیست.
            این رمز از کجا تعیین میشه؟؟
            ممنون

نظر

• دوستان ممنون میشم اگر جواب بدید
              من گوشیمو به 7.1.2 ریستور کردم (iphone 4) آخرین ورژن آیتیونز رو نصب کردم رو سیستمم (از خود سایت اپل گرفتم)
              مشکل اینجاست که الان هر وقت بخوام به استور وصل بشم (که طبعا باید با ... شکن وارد شم ) یا گوشیمو وصل میکنم تا میخواد بشناسه ارور ویندوز میده (close the program)
              ورژن قبلی آیتیونزم این مشکلو نداشت
              یه بار پاک کردم دوباره اینستال کردم اما نمیشه
              مشکل از کجاست؟؟؟؟

نظر

• تمام سرویس ها و برنامه های اپل رو حذف کنید و بعد از ریستارت دوباره نصب کنید. اول هم خود آیتونز رو حذف کنید. امیدوارم درست بشه.

نظر

• سلام دوستان خواستم نحوه نصب برنامه های پولی که موبایل فروشی ها نصب میکنن رو بدونم!یه برنامه رو با iTunes میخرن بعد رو گوشی همه نصب میکنن؟
                  ممنون

نظر

• سلام
                    تو ایتونز 12 توی صفحه اپدیت برنامه ها تغیراتی که تو هر برنامه با اپدیت ه وجود میاد رو نمینویسه چرا؟ تو ورزن 11 درست بود و مشکلی نداشت

نظر

• سلام من گوشیم 5 هست با کد 1428 آیتونز هم ورژن آخر اما وقتی خواستم ریستور کنم به 8.1 تا وسطاش رفت و ارور 14 داد هرچیم گشتم چیزی پیدا نکردم لطفا ج بدید بدجور نیاز بهش دارم امشب رو ریکاوری مد مونده راحی هست بره تو همون ورژن قبلی یا حد اقل 8.1 درس شه؟

نظر

• درود
                        من مشکلم بکاپ نگرفتن از گوشیم هست و خطا میده که بکاپ رو پاک کن
                        چطوری میتونم بکاپ رو پاک کنم؟

نظر

• از آیتونز به منوی ادیت برید و preferences رو انتخاب کنید. در برگه devices لیست بک آپ ها رو می بینید. از همین جا میتونید حذف شون کنید.

نظر

• با سلام ایفونم رو دادم مغازه دار نرم افزار اورجینال ریخته حالا با ایتونز خودم میخوام روش اهنگ بریزم پیغام پاک مردن اطلاعات رو میده میشه بدون پاک شدن برنامه ها اهنگ ریخت یا نه؟ ممنون

نظر

• ساخت playlist موزیک

سلام
                              یه مشکلی تو آیتونز من ایجاد شده میخواستم راهنماییم کنین
                              ورژن 12
                              قبلا برای انتقال موزیک تو قسمت موزیک پایین صفحه گزینه + بود برای اضافه کردن پلی لیست
                              الان نیست
                              نمیتونم موزیک انتقال بدم
                              چطور دوباره به حالت اولیه برگردونم برنامرو که بتونم موزیک انتقال بدم ؟؟؟
                              کسی میتونه کمکم کنه ... ممنون میشم

نظر

• سلام
                                از منوی فایل میتونید پلی لیست جدید اضافه کنید. کلید Alt کیبورد رو بزنید تا منوها ظاهر بشن.

نظر

صبر کنید ..
                                X