اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [سوال] تنظیمات زمان بندی دانلود یا آپدیت APP در itunes

با سلام خدمت سروران
    آیا در آی تیونز میتوان مثل دانلود منجر در ساعت مشخصی دانلود شروع شود؟

نظر

• نه. نمیشه

نظر

• سلام دوستان

من قبلا با آیتونز میخواستم چند تا فایل دانلود کنم که پشیمون شددم و کنسل کردم
        الان هر وقت میخوام برنامه ای دانلود کنم اون برنامه ها یی رو که کنسل کردم و حذف کردم از نو واسم میاره و شروع میکنه به دانلود

چجوری کلا از اکانتم حذفشون کنم ؟

ممنون

نظر

• سلام من از گوشیم بک آپ گرفتم حالا که می خوام ریستور کنم پسورد می خواد من اصلا پسوردی نذاشتم هرچی هم امتحان می کنم می گه غلطه توروخدا یکی بم بگه چیکار کنم

نظر

• چطوری این ارور رو حذف کنم؟
            من تمام برنامه هارو با اپل ایدی خودم ریختم رو گوشیم... باز این چی میگه؟

Online Photo Printing & Personalised Gifts - PhotoBox >> عکس ارور

نظر

• [QUOTE=King PDA;978579]سلام دوستان
              نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
              سلام دوستان

من قبلا با آیتونز میخواستم چند تا فایل دانلود کنم که پشیمون شددم و کنسل کردم
              الان هر وقت میخوام برنامه ای دانلود کنم اون برنامه ها یی رو که کنسل کردم و حذف کردم از نو واسم میاره و شروع میکنه به دانلود

چجوری کلا از اکانتم حذفشون کنم ؟

ممنون
              از روش لینک زیر استفاده کنید.
              کد:
              http://iparsmedia.com/wp/?articles=hide-purchases

نوشته اصلی توسط liliputboy نمایش پست ها
              چطوری این ارور رو حذف کنم؟
              من تمام برنامه هارو با اپل ایدی خودم ریختم رو گوشیم... باز این چی میگه؟

Online Photo Printing & Personalised Gifts - PhotoBox >> عکس ارور
              دوست عزیز متاسفانه نتونستم از لینک شما عکس رو ببینم!
              ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 04-11-2014, 10:46 PM
              .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام من يك أكانت اپل أيدي دارم كه خيلي بإهاش كاركردم و برنامه هاي زيادي هم نصب كردم باهاش اما مدتيه مواقعي كه اپل أيدي رو وارد يمكنكم أر روور زير رو ميده لطفا راهنماي كندي..لينك عكس خطا نيز در زير نوشتم

Can not connect to itune
                Image - سایت آپلود عکس زوم لينك عكس خطا

با تشكر إز شما دوستان

نظر

• سلام
                  من گوشی رو که گرفتم فروشنده برنامه ریخت روش بعد خودم apple id خودم رو در گوشی وارد کردم حالا میخوام از ایتونز برنمه sync کنم میگه

including this one you have authorized one computer out of your available 5

نظر

• اقا ى سوال.من از لپ تاپ اهنگ ميريزم داخل ديوايسم اما وقتى ميخوام از سيستم بريزم اهنگ هايى كه با لپ تاپ ريختم پاك ميشن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                      اقا ى سوال.من از لپ تاپ اهنگ ميريزم داخل ديوايسم اما وقتى ميخوام از سيستم بريزم اهنگ هايى كه با لپ تاپ ريختم پاك ميشن؟
                      آهنگ ها باید روی هارد و در لایبرری آیتونز هر دو موجود باشن.

نوشته اصلی توسط amir_m2011 نمایش پست ها
                      سلام
                      من گوشی رو که گرفتم فروشنده برنامه ریخت روش بعد خودم apple id خودم رو در گوشی وارد کردم حالا میخوام از ایتونز برنمه sync کنم میگه

برای اتورایز تا ۵ دستگاه محدودیت داره. سیستم های قبلی رو اگه لازم ندارید از حالت اتورایز خارج کنید. در سال هم میشه یکبار هر پنج تا رو با هم غیرفعال کرد. از منو استور آیتونز انجام بدید.
                      نوشته اصلی توسط alimem نمایش پست ها
                      سلام من يك أكانت اپل أيدي دارم كه خيلي بإهاش كاركردم و برنامه هاي زيادي هم نصب كردم باهاش اما مدتيه مواقعي كه اپل أيدي رو وارد يمكنكم أر روور زير رو ميده لطفا راهنماي كندي..لينك عكس خطا نيز در زير نوشتم

Can not connect to itune
                      Image - سایت آپلود عکس زوم لينك عكس خطا

با تشكر إز شما دوستان
                      احتمالا با چیزپی ان درست میشه. رو بعضی isp ها ظاهرا مشکل اتصال بع سرورش رو داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                        آهنگ ها باید روی هارد و در لایبرری آیتونز هر دو موجود باشن.

برای اتورایز تا ۵ دستگاه محدودیت داره. سیستم های قبلی رو اگه لازم ندارید از حالت اتورایز خارج کنید. در سال هم میشه یکبار هر پنج تا رو با هم غیرفعال کرد. از منو استور آیتونز انجام بدید.

احتمالا با چیزپی ان درست میشه. رو بعضی isp ها ظاهرا مشکل اتصال بع سرورش رو داره.
                        اگه بخوام از سيستمم عكسم بريزم بازم همه چيز پاك ميشه؟

نظر

• اگه عکس با اون یکی آیتونز سینک نکرده باشید نه چیزی حذف نمیشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_m2011
                            سلام

من یکبار deauthorize کردم دوباره authorze ولی بازم همین پیغام رو داد ممکنه بخاطر نرم افزارهایی باشه که فروشنده روش ریخته و من apple id و پسوردش رو ندارم

اگه گوشی رو ریست کنم اطلاعات مربوط به اپل ایدی قبلی با برنامه هاش پاک میشه ؟
                            ویرایش توسط amir_m2011 : https://i-phone.ir/forums/member/135700-amir_m2011 در ساعت 06-11-2014, 12:22 AM

نظر

• مشكل با قسمت payament

دوستان سلام من از سايت free my apps 10$ ويزا كارت گرفتم و به اپل ايديم تو قسمت payament وارد كردم و چند نرم افزار رو دانلود كردم الان براي دانلود نرم افزار free با اين پيام ها بر خورد مي كنم دوستان اگر كمكي ميتونيد بكنيد ممنون ميشم

نظر

• ImageUploadedByTapatalk1415271686.019128.jpg

نظر

صبر کنید ..
                                X