اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ولی خب قبل از آپگرید همچین مشکلی نبودا.در ضمن با v-/p-/n هم امتحام کردم جواب نداد
    ویرایش توسط armon : https://i-phone.ir/forums/member/177488-armon در ساعت 01-12-2014, 01:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط armon نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان متخصص.من دیشب 5s رو به ios 8.1 آپگرید کردم.اما بعد از آپگرید اصلا" نمیتونم وارد appstore شم.ینی مرتب ارور cannot connetc to appstore رو میده.این مشکل رو چجوری میتونم حل کنم؟مچکرم
      یک بار از طریق مسیر Setting/General/Reset/Reset Network Setting نتورکاتون رو رسیت کنید و دوباره بدون ویـ/ـپی N امتحان کنید

نظر

• تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

سلام
        میخواستم بدونم برای "ساین این" شدن در "مک اپ استور" باید حتما با چیز پی ان وارد بشم یا نه مهم نیست با آیپی ایران وارد اکانتم بشم؟(چون برای بار اول میخوام وارد اکانتم بشم میترسم اگه با آیپی ایران ساین این کنم اکانتم به مشکل بخوره.

نظر

• نوشته اصلی توسط dragon8 نمایش پست ها
          سلام
          میخواستم بدونم برای "ساین این" شدن در "مک اپ استور" باید حتما با چیز پی ان وارد بشم یا نه مهم نیست با آیپی ایران وارد اکانتم بشم؟(چون برای بار اول میخوام وارد اکانتم بشم میترسم اگه با آیپی ایران ساین این کنم اکانتم به مشکل بخوره.
          کسی از دوستان اطلاعی نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dragon8 نمایش پست ها
            سلام
            هیچ مشکلی پیش نمیاد بدون

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• سلام دوستان خسته نباشید.
              من گوشیمو ریستور کردم و بکاپ هامو برنگردوندم.
              ولی فقط به مخاطب هام نیاز دارم.
              میخواستم ببینم چجوری میتونم فقط بکاپ کانتکت هامو برگردونم؟
              … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                سلام دوستان خسته نباشید.
                من گوشیمو ریستور کردم و بکاپ هامو برنگردوندم.
                ولی فقط به مخاطب هام نیاز دارم.
                میخواستم ببینم چجوری میتونم فقط بکاپ کانتکت هامو برگردونم؟
                سلام
                اگر شما قبلا در آیکلود بک آپ گرفته باشید میتونید به راحتی اینکار رو انجام بدید.

1 - به سایت آیکلود بروید و با اپل آیدی خودتون وارد بشوید و لیست دفتر تلفن را کنترل کنید.
                2 - حالا کافیست وای فای را روشن کنید تا Sync انجام شود.

نظر

• سلام خدمت دوستان من ايتونز ورژن جديد 12 رو نصب كردم و ايتولز هم نصب كردم ولي ايتولز كار نميكنه يعني چيزي داخل گوشي نميشه انتقال داد ميتونيد كمكم كنيد برنامه ايتولزي كه با ورژن جديد ايتونز 12 كار كنه از كجا دانلود كنم ممنون ميشم.

نظر

• چه خطایی میده؟
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• با سلام به اساتید ین بخش
                      من قبلاً با آیتونز برنامه دانلود کردم و از مسیری که بودند انها را برداشتم و جایی دیگه گذاشتم ویندوز را عوض کردم و ایتونز را نصب کردم
                      الان همان برنامه هایی که قبلاً از مسیر آیتونز (D:\Documents and Settings\mohammad\My Documents\My Music\iTunes 1\iTunes Media\Mobile Applications)
                      برداشتم سر جایی خودشون میزارم و برنامه آیتونز را اجرا میکنم اون برنامه هایی که جا به جا کردم و دوباره در مسیر خود آیتونز میزارم در برنامه آیتونز نمیشناسه ؟ چرا ؟ دلیلش چیه ؟ !!!!!!

یک سوال دیگه :
                      برنامه ای که با آیتونز دانلود کردیت چجوری میشه دوباره دانلودش کنید (دانلود کردیت از کامپیوتر پاک شده و دوباره میخوایت دانلود کنید در صورتی که با همون اپل آیدی برنامه ای که قبلاً دانلود کردیت نوشته شده : downloading چجوری میتونم دوباره برنامه رو دانلود کنم ؟؟؟)
                      ویرایش توسط mohammad_2000 : https://i-phone.ir/forums/member/176191-mohammad_2000 در ساعت 05-12-2014, 10:11 PM

نظر

• سلام دوستان.
                        گوشی 8.1.1 و جیلبرک شدست.
                        چندتا برنامه دانلود کردم و با ایتونز 12 انتقال دادم به گوشی ولی یه سری برنامه ها اصلا کپی نمیشن تو گوشی.
                        گزینه will install میاد اما بعد از سینک دوباره تبدیل میشه به install و سینک نمیشن.
                        میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟
                        … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad_2000 نمایش پست ها
                          با سلام به اساتید ین بخش
                          من قبلاً با آیتونز برنامه دانلود کردم و از مسیری که بودند انها را برداشتم و جایی دیگه گذاشتم ویندوز را عوض کردم و ایتونز را نصب کردم
                          الان همان برنامه هایی که قبلاً از مسیر آیتونز (D:\Documents and Settings\mohammad\My Documents\My Music\iTunes 1\iTunes Media\Mobile Applications)
                          برداشتم سر جایی خودشون میزارم و برنامه آیتونز را اجرا میکنم اون برنامه هایی که جا به جا کردم و دوباره در مسیر خود آیتونز میزارم در برنامه آیتونز نمیشناسه ؟ چرا ؟ دلیلش چیه ؟ !!!!!!

یک سوال دیگه :
                          برنامه ای که با آیتونز دانلود کردیت چجوری میشه دوباره دانلودش کنید (دانلود کردیت از کامپیوتر پاک شده و دوباره میخوایت دانلود کنید در صورتی که با همون اپل آیدی برنامه ای که قبلاً دانلود کردیت نوشته شده : downloading چجوری میتونم دوباره برنامه رو دانلود کنم ؟؟؟)
                          سلام
                          در مورد سئوال اول :
                          تنها قرار دادن برنامه های قبلی در مسیر آیتونز برای نصب مجدد کافی نیست.
                          شما بعد از اینکار کافیست فایل برنامه را به داخل قسمت App درگ و سپس سینک کنید.

در مورد سئوال دوم :
                          بعد از اجرای آیتونز طبق تصاویر پیش بروید و بعد از وارد کردن کلمه عبور اپل آیدی میتوانید دوباره برنامه مورد نظرتون رو دانلود کنید.
                          موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                            سلام دوستان.
                            گوشی 8.1.1 و جیلبرک شدست.
                            چندتا برنامه دانلود کردم و با ایتونز 12 انتقال دادم به گوشی ولی یه سری برنامه ها اصلا کپی نمیشن تو گوشی.
                            گزینه will install میاد اما بعد از سینک دوباره تبدیل میشه به install و سینک نمیشن.
                            میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟
                            سلام
                            شما یکبار به این مسیر بروید و ریست کنید و دوباره نصب کنید ، ببینید مشکل حل میشه یا خیر..؟

Edit\Preferences\Advanced\Reset Warnings

نظر

• من نمیخوام وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم و آیتونز بالا میاد , شروع به بک آپ گیری کنه چون اصلا احتیاجی ندارم
                              از کجا غیر فعال کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                                من نمیخوام وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم و آیتونز بالا میاد , شروع به بک آپ گیری کنه چون اصلا احتیاجی ندارم
                                از کجا غیر فعال کنم ؟
                                همون صفحه ای که گزینه restore داره میتونید خاموش کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X