اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط rezaajamlo نمایش پست ها
    سلام من هنگام ریستور کردن ارور 3194 میده چرا؟
    به چه ورژنی دارید ریستور میکنید ؟
    برای ریستور به هر ورزنی غیر از ios5 نیاز به shsh اون ورژن دارید

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
      وقتی گوشیتون رو به آیتونز میزنید، اون گوشه اسم گوشی میاد.

روی اسم گوشی راست کلیک کنید و گزینه transfer purchases رو بزنید
      من اینو میزنم اتفاقی نمیفته . بازم وقتی سینک رو میزنم آهنگهای قبلی رو میخواد پاک کنه .

یه سوال دیگه اینکه چه طور میشه که ویدئوهای قبلی روی گوشی رو روی هاردم کپی کنم

نظر

• سلام . من میخوام برنامه سینک کنم اما بعد از سینک با این ارور مواجه میشم . چیکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sub-zero نمایش پست ها
          سلام . من میخوام برنامه سینک کنم اما بعد از سینک با این ارور مواجه میشم . چیکار کنم ؟
          دوست گرامی شما باید جیلبرک کنید و از سورس هکولو ، اَپ سینک رو نصب کنید.

موفق و پیروز باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط piggbagg نمایش پست ها

آیفون 4 دارم این ارور رو موقعی گرفتم که دارم ریستور از بک آپهام میکنم.لــــــــــــــــــــــــــــــــــــطفا کمک کنید هیچ بک آپ دیگه ای از اطلاعاتم ندارم.این اتفاق زمانی افتاد که از 4.3.3 به 5.0 رفتم.
            ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iaidin نمایش پست ها
              دوست گرامی شما باید جیلبرک کنید و از سورس هکولو ، اَپ سینک رو نصب کنید.

موفق و پیروز باشید.

از کجا میشه فهمید که جلبرک هست یا نه . چون سیدیا رو گوشی نصبه

نظر

• نوشته اصلی توسط SUB-ZERO نمایش پست ها
                از کجا میشه فهمید که جلبرک هست یا نه . چون سیدیا رو گوشی نصبه
                پس شما جیلبرک هستید.
                سیدیا نشونه جیلبرک بودنه.
                حالا باید این سورس رو اضافه کنید :
                cydia.hackulo.us
                و اینستالوس رو نصب کنید.
                لازم به ذکره ، اپ سینک خالی هم نصب میتونید کنید برای برنامه های کرک شده ولی ایسنتالوس در پکیجش اپ سینک رو به صورت اتومات داره.

موفق و پیروز باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط iaidin نمایش پست ها
                  پس شما جیلبرک هستید.
                  سیدیا نشونه جیلبرک بودنه.
                  حالا باید این سورس رو اضافه کنید :
                  Cydia.hackulo.us
                  و اینستالوس رو نصب کنید.
                  لازم به ذکره ، اپ سینک خالی هم نصب میتونید کنید برای برنامه های کرک شده ولی ایسنتالوس در پکیجش اپ سینک رو به صورت اتومات داره.

موفق و پیروز باشید.
                  ممنون از لطفت . مشکل برطرف شد . من هم اینستالوس رو ریخته بودم هم اپ سینک . اپ سینک رو پاک کردم درست شد .

نظر

• سلام دوستان
                    من میخوام چندتا فایل با فرمت mp4 بریزم تو آیپدم ولی وقتی که میزم سینک شه تموم که میشه مینیویسه که همون فایل ها به دلیل
                    این که در این آیپد قابل خواندن نیستن انتقال داده نشدند
                    حالا چیکار کنم؟!
                    .:amgr:.

نظر

• یکی به داد من برسه!
                      میخوام با ایتونز ریستور کنم ایپادمو اما ارور 3194 میده! تو سایت اپل سرچ کردم اینو زد: Error 3194: Resolve error 3194 by updating to the latest version of iTunes. "This device is not eligible for the requested build" in the updater logs confirms this is the root of the issue. For more Error 3194 steps see: This device is not eligible for the requested build above.
                      ایتونزم ورژن 10.5 هستش. ویندوز7 دارم. اپدیت هستش. درایوها هم سالم نصب شدن روی سیستم. سینک انجام میشه! اما وقتی میخوام ریستور کنم تا فریمور رو میدم بعد از چند لحظه این ارور میاد!

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_am76 نمایش پست ها
                        یکی به داد من برسه!
                        میخوام با ایتونز ریستور کنم ایپادمو اما ارور 3194 میده! تو سایت اپل سرچ کردم اینو زد: Error 3194: Resolve error 3194 by updating to the latest version of iTunes. "This device is not eligible for the requested build" in the updater logs confirms this is the root of the issue. For more Error 3194 steps see: This device is not eligible for the requested build above.
                        ایتونزم ورژن 10.5 هستش. ویندوز7 دارم. اپدیت هستش. درایوها هم سالم نصب شدن روی سیستم. سینک انجام میشه! اما وقتی میخوام ریستور کنم تا فریمور رو میدم بعد از چند لحظه این ارور میاد!
                        درست شد!
                        بردمش به حالت DFU

نظر

• سلام
                          دوستان امكان داره برنامه هاي مجاني رو بجاي itunes با IDM دانلود كرد؟
                          ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط meysamoon نمایش پست ها
                            سلام
                            دوستان امكان داره برنامه هاي مجاني رو بجاي itunes با idm دانلود كرد؟
                            ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد.
                            خیر نمیشه

چون که آیتونز خودش با دانلود منیجر مختص خودش دانلود رو انجام میده.

میتونید یوزر و پستون رو بدید به کسی که نت پرسرعت داره براتون دانلود کنه و سپس آپلود کنه تا بتونید از سرور دیگه دانلود کنید

نظر

• براي دانلود و نصب برنامه ها ارور ١٠٠٤ مواجه مي شوم لطفا راهنمايي كنيد
                              وی پی هم کانکت باشه همین مشکل رو داره
                              ویرایش توسط ali5866 : https://i-phone.ir/forums/member/21534-ali5866 در ساعت 29-10-2011, 12:16 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                من میخوام چندتا فایل با فرمت mp4 بریزم تو آیپدم ولی وقتی که میزم سینک شه تموم که میشه مینیویسه که همون فایل ها به دلیل
                                این که در این آیپد قابل خواندن نیستن انتقال داده نشدند
                                حالا چیکار کنم؟!
                                دوست من شما می تونی برنامه ی VLC رو روی آیپدت نصب کنی و بعد از داخل apps به قسمت مخصوص این برنامه بری و از اونجا ویدیو هارو اد کنی که تو خود برنامه پلی بشه
                                و یا می تونید با استفاده از برنامه هایی مثل Aiseesoft pack ویدیوهاتو تبدیل به فرمت قابل اجرا در دستگاه کنی

نظر

صبر کنید ..
                                X