اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
    دوستان موقع سینک کردن با ارور زیر برخورد میکنم

itunes could not back up the iphone because a session could not be started with the iphone
    آیفون رو ریبوت کنید.

بعد به یه پورت متفاوت متصلش کنید

نظر

• مثل اينكه كسي اينجا نمي تونه جواب سوال من رو بده.
      وقتم تلف شد تو اين يك هفته.

ممنون از انجمن تخصصي آيفون

نظر

• نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
        نقل قول:

سلام. آقا من خسته شدم هي سوالم رو پرسيدم و كسي جواب نداد. ميشه لطفا از پيشكسوتها يكي زحمت بكشه جواب بده؟
        من آيفون 4 رو از پايتخت خريدم. جيلبريك نكردم و فروشنده با اكانت خودش كلي برنامه غير مجاني (پولي) روش ريخت. حالا مي خوام با آيتونز خودم و اكانت خودم تو گوشيم موزيك بريزم. پيغامي كه آيتونز ميده اينه كه اطلاعات قبليت پاك ميشه چون با يك آيتونز و اكانت ديگه ريخته شده. حالا 2 تا سوال دارم:
        1- آيا دستگاه من كه جيلبرك نشده هم ميتونه با ifunbox بك آپ گيري بشه و بعد دوباره برنامه ها روش ريخته بشه؟
        2- آيا اگر فقط بخوام موزيك بريزم و برنامه نريزم، موزيك هاي قبلي پاك ميشه يا نه برنامه هم پاك ميشه؟ منظورم اينه كه اگه من بخوام حتي يك موزيك رو گوشيم بريزم، كل محتويات پاك ميشه؟؟؟؟؟؟؟
        پاسخ ۱- خیر.
        پاسخ ۲- با هر سینک، تمام موزیک ها و اپلیکیشنهای نصب شده از طریق کامپیوتر قبلی پاک میشه. البته می تونید تیک سینک اپلیکیشن رو بردارید و فقط موزیکهای قبلیتون پاک میشه، ولی به هرحال هر بار که بخواید تغییری تو اپلیکیشنهاتون بدید گیر میفتید.
        همونطور که میبینید، این قضیه نصب اپلیکیشن توسط مغازه دار در ذات خودش بی معنی و مضحکه. یا باید جیل بریک کنید و از برنامه ها بصورت رایگان استفاده کنید، یا باید قید اپلیکیشنهای مغازه رو بزنید و مجددا با اکانت خودتون خرید کنید.

نظر

• من ایپاد دارم که جیلبریک کردم و چند تا بازی و برنامه هم روش نصب کردم .
          امرزو یه اپدیت جدید واسه cut the rope دیدم و دانلودش کردم ولی چطرو نصبش کنم ؟
          قبلا یه ورژن جدید از یه برنامه میومد با ایتونز اول ورژن قدیمی رو پاک میکردم و جدید رو نصب میکردم اما اینو نمیخوام این کار رو کنم چون سیوگیم هام پاک میشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
            پاسخ ۱- خیر.
            پاسخ ۲- با هر سینک، تمام موزیک ها و اپلیکیشنهای نصب شده از طریق کامپیوتر قبلی پاک میشه. البته می تونید تیک سینک اپلیکیشن رو بردارید و فقط موزیکهای قبلیتون پاک میشه، ولی به هرحال هر بار که بخواید تغییری تو اپلیکیشنهاتون بدید گیر میفتید.
            همونطور که میبینید، این قضیه نصب اپلیکیشن توسط مغازه دار در ذات خودش بی معنی و مضحکه. یا باید جیل بریک کنید و از برنامه ها بصورت رایگان استفاده کنید، یا باید قید اپلیکیشنهای مغازه رو بزنید و مجددا با اکانت خودتون خرید کنید.
            ممنون از جوابت.
            دقيقا درست ميگي. ريختن نرمافزار توسط فروشنده اشتباه است.
            حالا يك سوال ديگه. اگه جيلبريك بكنم، مي تونم بعد از يك مدت دوباره از جيلبريك درش بيارم و مثلا تو كانادا كسي نفهمه كه جيلبريك كردم؟ يا اينكه متوجه ميشن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sebas نمایش پست ها
              ممنون از جوابت.
              دقيقا درست ميگي. ريختن نرمافزار توسط فروشنده اشتباه است.
              حالا يك سوال ديگه. اگه جيلبريك بكنم، مي تونم بعد از يك مدت دوباره از جيلبريك درش بيارم و مثلا تو كانادا كسي نفهمه كه جيلبريك كردم؟ يا اينكه متوجه ميشن؟
              برای از جیلبرک خارج کردن باید ریستور کنید. قبلا shsh بود که گیرتون مینداخت ولی اونم دیگه نمیتونه کاری کنه

نظر

• این تا حالا 4مین باره که من این پست رو میذترم 1 بار بم یکی یه جواب داد که اصلا ربطی به سوال من نداشت بابا زشته من عضو اینجا شدم که بم کمک بشه لطفا راهنماییم کنید
                با سلام خسته نباشید
                من از طریق موبایل فروشی روی آیفون4 برنامه و گیم ریختم و اون واسم اکانت آیتونز ساخته و گوشیمم جیل کرده و متاسفانه آیدی و پسورد اکانتم رو هم نمیده، آیا راهی هست که خودم مجدد اکانت بسازم و اطلاعات قبلیم پاک نشه یعنی برنامه و گیم به قبلی هام اضافه کنم بدون پاک شدن اونا؟؟
                لطفا راهنماییم کنید با تشکر مهدی

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi.r نمایش پست ها
                  این تا حالا 4مین باره که من این پست رو میذترم 1 بار بم یکی یه جواب داد که اصلا ربطی به سوال من نداشت بابا زشته من عضو اینجا شدم که بم کمک بشه لطفا راهنماییم کنید
                  با سلام خسته نباشید
                  من از طریق موبایل فروشی روی آیفون4 برنامه و گیم ریختم و اون واسم اکانت آیتونز ساخته و گوشیمم جیل کرده و متاسفانه آیدی و پسورد اکانتم رو هم نمیده، آیا راهی هست که خودم مجدد اکانت بسازم و اطلاعات قبلیم پاک نشه یعنی برنامه و گیم به قبلی هام اضافه کنم بدون پاک شدن اونا؟؟
                  لطفا راهنماییم کنید با تشکر مهدی
                  آقای مهمدی عزیز
                  تا اونجایی که من اطلاع دارم نه نمیتونید بازی ها رو نگه دارید. بالای این صفحه رو نگاه کنید، کاربر sebas تقریبا با همین مشکل شما مواجه شده و دوستان جواب دادن.

نظر

• سلام
                    گوشیم رو آپ گرید کردم ولی متأسفانه تمام اطلاعاتم پريد و بک آپم که گرفتم بک آپ جديد گرفت میخواستم ببینم چه جوری میشه بک آپهای روز قبلم رو ریستور کنم .و.. میشه ؟

نظر

• آیفون 4 دارم این ارور رو موقعی گرفتم که دارم ریستور از بک آپهام میکنم.لــــــــــــــــــــــــــــــــــــطفا کمک کنید هیچ بک آپ دیگه ای از اطلاعاتم ندارم.این اتفاق زمانی افتاد که از 4.3.3 به 5.0 رفتم.
                      ویرایش توسط piggbagg : https://i-phone.ir/forums/member/14175-piggbagg در ساعت 26-10-2011, 05:25 PM

نظر

• من یه سوال دارم . شاید تکراری باشه . من میخواستم آهنگ تو آیتونز سینک کنم بدون اینکه آهنگهای قبلی از بین بره . راهی هست ؟ آهنگهای قبلی با یه کامپیوتر دیگه سینک شده

نظر

• نوشته اصلی توسط SUB-ZERO نمایش پست ها
                          من یه سوال دارم . شاید تکراری باشه . من میخواستم آهنگ تو آیتونز سینک کنم بدون اینکه آهنگهای قبلی از بین بره . راهی هست ؟ آهنگهای قبلی با یه کامپیوتر دیگه سینک شده
                          وقتی گوشیتون رو به آیتونز میزنید، اون گوشه اسم گوشی میاد.

روی اسم گوشی راست کلیک کنید و گزینه Transfer Purchases رو بزنید

نظر

• سلام .ببخشید یه سوال داشتم ازتون.چجوری میشه عکس ریخت توی گوشی از طریق itunes ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط drsaraa نمایش پست ها
                              سلام .ببخشید یه سوال داشتم ازتون.چجوری میشه عکس ریخت توی گوشی از طریق itunes ؟
                              سلام خدمت شما و ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم ، شما یک پوشه به هر نامی خواستی درست کن
                              عکسهایی که می خوای روی گوشیت بیاد رو توی اون پوشه ذخیره کن
                              بعد گوشیتو که وصل کردی از توی قسمت photos و قسمت sync photos from همون پوشه رو انتخاب کن و خودش عکسهارو سینک می کنه
                              از این به بعد هر تغییری هم توی اون پوشه ی عکسهات بدی وقتی گوشی رو وصل کنی در گوشیت اعمال میشه
                              موفق باشید

نظر

• سلام من هنگام ریستور کردن ارور 3194 میده چرا؟

نظر

صبر کنید ..
                                X