اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
    احتمالا صفحاتت بیشتر از ۱۱ صفحه شده! برای همین نمیاره!
    توی Spotlight سرچ کن اسم برنامه را ببین میاره ؟

مرسی.
    مشکل از authorize بود، که برطرف کردم. حالا میگه با firmware مشکل داره. احتمالا باید برم به ios 5!

نظر

• نوشته اصلی توسط komeyl67 نمایش پست ها
      مرسی.
      مشکل از authorize بود، که برطرف کردم. حالا میگه با firmware مشکل داره. احتمالا باید برم به ios 5!
      پس شما گفتید که sync میکنه! اگه authorize نباشه که اصلا نباید Sync میکرد!

بچی Firmware ایراد میگیره ؟ پیشنهاد update به ios 5 میده ؟ یا اررور میده ؟
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

• نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
        پس شما گفتید که sync میکنه! اگه authorize نباشه که اصلا نباید Sync میکرد!

بچی Firmware ایراد میگیره ؟ پیشنهاد update به ios 5 میده ؟ یا اررور میده ؟
        خودم هم از همین تعجب میکردم که چرا sync میکنه ولی چیزی نصب نمیشه!!!
        اروری که میده اینه:

نظر

• اساتید لطفا راهنمایی کنید ایتونز 10.5 رو میخام برای اولین بار روی لبتاب نصب کنم ولی این پیامو میده.

لطفا راهنمایی کنید.مشکل از کجاس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط komeyl67 نمایش پست ها
            خودم هم از همین تعجب میکردم که چرا sync میکنه ولی چیزی نصب نمیشه!!!
            اروری که میده اینه:
            این پیغام داره میگه که Adobe Reader ورژن جدیدتر ios را می خواد برای نصب!

نوشته اصلی توسط ali4 نمایش پست ها
            اساتید لطفا راهنمایی کنید ایتونز 10.5 رو میخام برای اولین بار روی لبتاب نصب کنم ولی این پیامو میده.

لطفا راهنمایی کنید.مشکل از کجاس؟
            اینکاری که میگن انجام بده ،*دکمه راست برن روی فایل نصب ، ور Run As Administrator را بزن. ببین مشکلت درست میشه ؟*
            احتمال اینکه فایل موقع Download هم مشکل پیدا کرده باشه هست!
            ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 18-10-2011, 11:41 PM

نظر

• ehsan جان اینکارو هم کردم ولی فرقی نکر.
              فکر نمیکنم فایل مشکل داشته باشه.
              ولی حتما دوباره dl میکنم شاید درست بشه
              ممنون

نظر

• دوستان با ایتونز نمیتونم دانلود کنم این ارور رو میده:

درضمن با فیل شکنم

نظر

• اگه بخوای با فیل و تمساح وصل بشی باید خودت روی شبکه تنظیم کنی. در غیر این صورت باید با فیل ... ان وصل بشی.

نظر

• سلام من آیپدمو بردم مغازه ای و برام برنامه ریخت و برنامه هاشم خوبه .
                    من چکار میتونم بکنم که اینا بعدا پاک نشن .چون باز هم آپدیت بکنم پاک میشن.و چون خیلی زحمت کشیدم که مرتبشون کردم نمیخوام به آیتونز وصل میکنم بپرند .
                    اگه میشه راهنماییم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
                      اگه بخوای با فیل و تمساح وصل بشی باید خودت روی شبکه تنظیم کنی. در غیر این صورت باید با فیل ... ان وصل بشی.
                      منظورتونو متوجه نشدم.چیو باید روی شبکه تنظیم کنم؟

نظر

• نقل قول:
                        نوشته اصلی توسط Arianismmm
                        برای ساخت اکانت ایتونز :
                        آموزش ساخت اکانت آیتونز

برای اینکه پاک نشده اطلاعاتتون :
                        ifun box رو دانلود و باز کنید
                        در قسمت user applications بازی و برنامه های نصب شده روی دستگاهتون موجوده
                        select all کنید و کلیک راست کنیدد . روی گزینهback up to .ipa packages بزنید
                        حال شما فایل های بازی . برنامه ها رو دارید و میتونید خودتون نصب کنید
                        سلام. آقا من خسته شدم هي سوالم رو پرسيدم و كسي جواب نداد. ميشه لطفا از پيشكسوتها يكي زحمت بكشه جواب بده؟
                        من آيفون 4 رو از پايتخت خريدم. جيلبريك نكردم و فروشنده با اكانت خودش كلي برنامه غير مجاني (پولي) روش ريخت. حالا مي خوام با آيتونز خودم و اكانت خودم تو گوشيم موزيك بريزم. پيغامي كه آيتونز ميده اينه كه اطلاعات قبليت پاك ميشه چون با يك آيتونز و اكانت ديگه ريخته شده. حالا 2 تا سوال دارم:
                        1- آيا دستگاه من كه جيلبرك نشده هم ميتونه با ifunbox بك آپ گيري بشه و بعد دوباره برنامه ها روش ريخته بشه؟
                        2- آيا اگر فقط بخوام موزيك بريزم و برنامه نريزم، موزيك هاي قبلي پاك ميشه يا نه برنامه هم پاك ميشه؟ منظورم اينه كه اگه من بخوام حتي يك موزيك رو گوشيم بريزم، كل محتويات پاك ميشه؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iAidin نمایش پست ها
                          دوست عزیزم شما برنامه هارو از کجا اوردید؟
                          موقع خرید براتون نصب کردند دیگه.
                          درسته؟
                          Age injuri bash bayad chikar kard?

نظر

• نوشته اصلی توسط dajaams نمایش پست ها
                            با سلام خدمت همه دوستان :
                            مشکلی که من با آیتونز دارم اینه که زمانی که میخواد عکسهامو رو آیپاد بریزه اروره close میده و نرم افزار از کار میافته و تنها مجبوری یا ببندیش یا دیباگ بگیری ... من زمانی که دیباگ گرفتم به چند تا ارور برخورد کردمو تو سایت اپل ساپورت سرچ کردم منتها جواب قطعی برای این ارور پیدا نکردم یه راه حلی گذاشته بود که موقع باز کردن نرم افزار دکمه shift رو نگه دارید سپس یک library جدد بسازید ممکنه مشکل حل شه ! سوال من از دوستان اینه که اگر کسی این مشکل رو داشته و تونسته رفعش کنه لطفا کمک کنه...
                            سپاس
                            دوستانی که تونستن این مشکل رو حل کنن لطفا راهنمایی کنن. ممنون

نظر

• سلام
                              من برنامه هایی که از آیتونز خریدم والان چون دوباره میخوام بریزم وقتی در قسمت purched میرم اون نرم افزارها نوشته downloaded ولی کمرنگه و نمیشه کلیک کرد من چی کنم تا بتونم اونارودوباره دانلود کنم؟
                              اتورایز هم کردم.

نظر

• دوستان موقع سینک کردن با ارور زیر برخورد میکنم

itunes could not back up the iphone because a session could not be started with the iphone

نظر

صبر کنید ..
                                X