اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
    در حال حاضر دسترسي به سيستم ندارم كه بتونم عكس بزارم اما ارور cannot deauthoriz رو ميده!!!
    با vp--n رفتید ؟ جواب نداد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط irezashah نمایش پست ها
      با vp--n رفتید ؟ جواب نداد ؟
      آره با قندشكن ميرم.

نظر

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
        آره با قندشكن ميرم.
        ببین قندشکن سرعت رو وحشتناک میاره پایین . رفتار آیتونز هم موقع سرعت پایین ، فقط اروره . یه بار با وی پی ان برو ببین چی میشه ... اگه تونستی عکس هم بذا ازش !

حالا من یه سوال بپرسم . چه طور میشه فهمید یه برنامه ای رو که قبلا از AppStore خریدی ، با چه قیمتی خریدیش ؟

نظر

ببین قندشکن سرعت رو وحشتناک میاره پایین . رفتار آیتونز هم موقع سرعت پایین ، فقط اروره . یه بار با وی پی ان برو ببین چی میشه ... اگه تونستی عکس هم بذا ازش !

حالا من یه سوال بپرسم . چه طور میشه فهمید یه برنامه ای رو که قبلا از appstore خریدی ، با چه قیمتی خریدیش ؟
          کردیت کاردتون دیگه !

نظر

نوشته اصلی توسط iaidin نمایش پست ها
            کردیت کاردتون دیگه !
            نه من از گیف کارت استفاده میکنم ...
            برنامه رو هم خیلی وقت پیش خریده بودم ! الان آمارشو ندارم .

نظر

نه فک کنم ورژن یکی مونده به آخر باشه...ولی تا 1-2 هفته پیش مشکلی نداشت..آره 14 گیگ فضا داره..

نظر

سلام.. من به تازگی نسخه lion رو mac book pro نصب کردم .
                بعد از نصب itunes باز نشد.آپدیت کردم، دوباره itunes نصب کردم ....
                همش این پیغامو می ده...
                می شه کسی راهنمایی کنه؟؟
                ویرایش توسط msemiromi : https://i-phone.ir/forums/member/56193-msemiromi در ساعت 31-08-2011, 10:52 PM

نظر

سلام من ایپاد 4 گرفتم. به اپستور وصل شدم و برنام فری دانلود کردم.{ apple id دارم}. 1.میگه میتونی به ورزن 435 بری. اپدیت کنم؟ 2. چطوری برنامه جدید را کنار قبلیها که توی فروشگاه ریخته شدن بدون پاک شدن اضافه کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط ebi1449 نمایش پست ها
                    سلام من ایپاد 4 گرفتم. به اپستور وصل شدم و برنام فری دانلود کردم.{ apple id دارم}. 1.میگه میتونی به ورزن 435 بری. اپدیت کنم؟ 2. چطوری برنامه جدید را کنار قبلیها که توی فروشگاه ریخته شدن بدون پاک شدن اضافه کنم؟
                    دلیلی نداره آپدیت کنین
                    برای این که پاک نشن باید آیفون باکس رو دانلود کنید
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread25751.html
                    ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 01-09-2011, 05:50 PM

نظر

بابا یکی منو کمک کنه ... من می خام از روی یک سیستم دیگه رو ایپاد اپلیکیشن بریزم .... اتورایزشم کردم ولی وقتی می زنم که بریزه میگه که اینا با قبلیا ری پلیس می شن ....

چیکار کنم ؟

نظر

سلام دوستان
                        برنامه pc suite رو باز كردم و يه اهنگ ريختم تو ايفون بعد الانه ديگه اصلا ايتونز گوشي رو نميشناسه و ميگه بايد رستور كني راهي داره نخام ريستور كنم

نظر

هیچ وقت با برنامه ای غیر از آیتونز ، آهنگ و ویدئو نریزید .
                          چون وقتی از طریق خود آیتونز میریزید ، یه سری فایل های دیگه هم واسه شناسایی شدن آهنگ ها تو Library ساخته میشن که شما ندارین !

اگه میتونین برشون دارین ، که بردارین . اگر نه که ( طبق ارور ) باید ریستور بشه ...

نظر

هیچ وقت با برنامه ای غیر از آیتونز ، آهنگ و ویدئو نریزید .
                            چون وقتی از طریق خود آیتونز میریزید ، یه سری فایل های دیگه هم واسه شناسایی شدن آهنگ ها تو library ساخته میشن که شما ندارین !

اگه میتونین برشون دارین ، که بردارین . اگر نه که ( طبق ارور ) باید ریستور بشه ...

اقا ممنون كاري كه گفتي كردم درست شد ممنون

نظر

دوستان سلام
                              معمولا برای نصب برخی برنامه از طریق خود گوشی با برنامه app store این کار رو انجام میدیم..
                              گاها پیش میاد که بعد از install برنامه ..اون برنامه بصورت اتوماتیک وارد یکی از صفحات گوشی برای دانلود میشه...حالا اگه منصرف برای دانلود بشیم paused رو زده و روش کلیک کرده به مدت چند پثانیه و اون برنامه رو del میکنم...
                              ولی وقتی وارد ایتونز میشم میبینم تو قسمت دانلود ها داره اون برنامه ها رو دوباره دانلود میکنه...و هر بار که از تو خود ایتونز هم پاک میکنم دفعه بعد بازم اونجا پیداشون میشه...
                              چیکار کنم از شر برنامه ناقص که نمیخوامشون خلاص شم...
                              ممنونم

نظر

سلام
                                دوستان از دیروز هر کاری کردم آیتونز گوشی رو نمی شناسه و پیغام میده که باید restore کنی
                                از پیغام عکس گرفتم ضمیمه کردم

نظر

صبر کنید ..
                                X