اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک کلی مربوط به iTunes (سؤالات و مشکلات)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    کسی میدونه ارور 0x8000001 هنگام اتصال به آیتونز چیه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط enio842 نمایش پست ها
      با سلام
      خواهشا سوالتون رو یک جا مطرح کنید و صبور باشید تا جواب بگیرید ...

نظر

• من بدون مشکل با آیتونز کار میکنم فقط تنها مشکلم اینه که نمیتونم به استور وصل بشم خط لود تا نصفه بیستر پر نمیشه حتی میتونم sign in هم بکنم ولی توی استور نمیره.

نظر

• سلام

نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
          من بدون مشکل با آیتونز کار میکنم فقط تنها مشکلم اینه که نمیتونم به استور وصل بشم خط لود تا نصفه بیستر پر نمیشه حتی میتونم sign in هم بکنم ولی توی استور نمیره.
          برنامه ی iTunes رو install / unistall بکنید اگه مشکل حل نشد از ورژن دیگه ایی از iTunes استفاده کنید، در نهایت اگه مجددا مشکلتون حل نشد Windows رو عوض کنید.

نوشته اصلی توسط enio842 نمایش پست ها
          با سلام
          در مورد این ارور میتونید از طریق سایت زیر پیگری کنید:

iPhone, iPad, iPod touch: Unknown error containing '0xE' when connecting to a Windows PC

موفق باشید

نظر

• برنامه ی itunes رو install / unistall بکنید اگه مشکل حل نشد از ورژن دیگه ایی از itunes استفاده کنید، در نهایت اگه مجددا مشکلتون حل نشد windows رو عوض کنید.
            دوست عزیز میشه ورژن پایینتر رو نصب کنم؟الان روی 10.5.0.142 هستم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ttr نمایش پست ها
              دوست عزیز میشه ورژن پایینتر رو نصب کنم؟الان روی 10.5.0.142 هستم.
              اگه بر روی دیوایستون ios 5 هست برای sync دچار مشکل میشید در غیر اینصورت نه، ورژن 10.5.1 بتا رو امتحان کنید.

نظر

• راهنمایی

نوشته اصلی توسط dajaams نمایش پست ها
                دوستانی که تونستن این مشکل رو حل کنن لطفا راهنمایی کنن. ممنون
                اساتید همگی خسته نباشید ظاهرا هنوز کسی نتونسته این مشکل و یا بهتره بگم باگ iTunes 10.5 رو رفع کنه حالا باز هم برای کسانیکه از موضوع خبر ندارن یه توضیح کوچیکی میدم تنها زمانیکه شما میخوایین آیپاد یا آیفون یا آیپد همه مدلشو تو قسمت Photos عکساتونو سینک کنین آیتونز اروره Close میده و به اصطلاح میپره بیرون من با هر سه مدل چک کردم همین مشکل رو پیدا کردن (البته آیتونز 10.5 ویندوز اونم سون 64 بیت سرویس پک یک) البته از زمانیکه به ورژنه 10.5 اومدم با این مشکل روبرو شدم حالا منتظره نظراتتون هستم.
                موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط loolo نمایش پست ها
                  سلام
                  می خواستم بدونم ایا راهی هست که بک اپ های گرفته شده از یک پی سی به پی سی دیگه انتقال داد؟
                  ممنون می شم اگه راهنمایی کنید!
                  ???????????????

نظر

• تورو خدا دوستان کمک کنید چند وقته با آیتونز نمی تونم برم استوری هیچ چیزی دانلود کنم خوب بگینن چرا؟؟؟؟؟ در ضمن این ارور رو هم میده همش
                    itunes could not connect to the itunes store. the network connection time out.
                    make sure your network setting are connect and your network connect is activ, then try agin.

نظر

• نوشته اصلی توسط ninil نمایش پست ها
                      تورو خدا دوستان کمک کنید چند وقته با آیتونز نمی تونم برم استوری هیچ چیزی دانلود کنم خوب بگینن چرا؟؟؟؟؟ در ضمن این ارور رو هم میده همش
                      itunes could not connect to the itunes store. The network connection time out.
                      Make sure your network setting are connect and your network connect is activ, then try agin.
                      چیز پی ان داری؟یه بار کامل ایتیونزو پاک کردی ئوباره بریزی که ببینی باز همینجوریه؟اینی که شما نوشتی گاها پیش میاد ولی با چیز پی ان حل میشه با اینکه الان بدون اونم باز میشه ولی گاها واسه منم اینجوری شده..ورژن 10.5 رو دوباره نصب کنید.

نظر

???????????????
                        سلام
                        دكمه ى shift روى كيبورد رو نگه داريد و بروى ايكون برنامه ى itunes دوبار كليك كنيد
                        در كادر باز شده ميتونيد با كليك بر روى گزينه ى مربوطه فايل هاى بكاپ رو ببينيد و بجاى مد نظر منتقل كنيد
                        و براى اضافه كردن بكاپ در مسير جديد به برنامه ى ايتيونز با تكرار همين روش منتها با كليك بر روى choose liberary
                        مسير فايل بكاپ رو به برنامه بديد.

موفق باشيد

نظر

• نوشته اصلی توسط enio842 نمایش پست ها
                          با سلام
                          اون ارور یعنی دیواست صل نمیشه می تونی با یه کابل دیگه واسه اطمینان تست کنی عزیز.

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                            سلام
                            دكمه ى shift روى كيبورد رو نگه داريد و بروى ايكون برنامه ى itunes دوبار كليك كنيد
                            در كادر باز شده ميتونيد با كليك بر روى گزينه ى مربوطه فايل هاى بكاپ رو ببينيد و بجاى مد نظر منتقل كنيد
                            و براى اضافه كردن بكاپ در مسير جديد به برنامه ى ايتيونز با تكرار همين روش منتها با كليك بر روى choose liberary
                            مسير فايل بكاپ رو به برنامه بديد.

موفق باشيد
                            مزسی از راهنماییتون! در آخر می خواستم بدونم اکه این بک اپ رومنتقل کنم به پی سی دیگه عینا بر میگردونه یعنی مشکلی پیش نمی یاد ؟ آخه لپتابم مشکل سخت افزاری داره وسط بک اپ هنگ میکنه !

نظر

مزسی از راهنماییتون! در آخر می خواستم بدونم اکه این بک اپ رومنتقل کنم به پی سی دیگه عینا بر میگردونه یعنی مشکلی پیش نمی یاد ؟ آخه لپتابم مشکل سخت افزاری داره وسط بک اپ هنگ میکنه !
                              شما براى اطمينان فايلهاى بكاپ رو در مسير جديد كپى و تست كنيد ببينيد ايتيونز تمامى فايل هارو ميشناسه يا نه،

نظر

• نوشته اصلی توسط dajaams نمایش پست ها
                                اساتید همگی خسته نباشید ظاهرا هنوز کسی نتونسته این مشکل و یا بهتره بگم باگ iTunes 10.5 رو رفع کنه حالا باز هم برای کسانیکه از موضوع خبر ندارن یه توضیح کوچیکی میدم تنها زمانیکه شما میخوایین آیپاد یا آیفون یا آیپد همه مدلشو تو قسمت Photos عکساتونو سینک کنین آیتونز اروره Close میده و به اصطلاح میپره بیرون من با هر سه مدل چک کردم همین مشکل رو پیدا کردن (البته آیتونز 10.5 ویندوز اونم سون 64 بیت سرویس پک یک) البته از زمانیکه به ورژنه 10.5 اومدم با این مشکل روبرو شدم حالا منتظره نظراتتون هستم.
                                موفق باشید
                                نبود؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X