اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هر چیزی مربوط به gs.apple.com در فایل Hosts دارین پاک کنید بعد ریستور کنید٬

نظر

• سلام دوستان من میخوام ریستور مجدد کنم. فریمور گوشیم 5 هستش.موقع ریستور وقتی فریمور 5 رو که دانلود کرده بودم رو انتخاب میکنم این ارور رو میده
      the ipod could not be restored because the firmware file was corrupt.
      باید چیکار کنم؟ دفعه قبلم با همین فریمور ریستور کردم.لطفا کمکم کنید.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafajoon نمایش پست ها
        سلام دوستان من میخوام ریستور مجدد کنم. فریمور گوشیم 5 هستش.موقع ریستور وقتی فریمور 5 رو که دانلود کرده بودم رو انتخاب میکنم این ارور رو میده
        the ipod could not be restored because the firmware file was corrupt.
        باید چیکار کنم؟ دفعه قبلم با همین فریمور ریستور کردم.لطفا کمکم کنید.ممنون
        حالا که ۵.۰.۱ اومده نمی تونید به ۵ ریستور کنید. فقط به ورژن آخر.

نظر

• يعني اگه به 5.0.1 ريستور كنم باز نميتونم به 5 برگردم؟
          چرا اينجوريه؟ من كه نميخوام به ورژن قبل برم. يعني در همه فريمورها ايجوريه؟
          اگه قبلش چه كاري ميكردم ميتونستم ريستور مجدد كنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shayanB نمایش پست ها
            هر چیزی مربوط به gs.apple.com در فایل Hosts دارین پاک کنید بعد ریستور کنید٬
            مرسی ولی چطوری؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tnt.tiger نمایش پست ها
              مرسی ولی چطوری؟؟؟
              یعنی فایل هاست رو باز کنید و خط آخر یا دو خط آخرش رو پاک کنید .

نظر

• دوستان من ایپادم رو میخام از 3.1.3 ببرم به 4.3.3 این ارور ۳۱۹۴ من رو پیر کرد تمام راه هایی که اینجا گفتن رو هم رفتم اما نشد که نشد فقط یک دفعه که چیز پی روشن بود ارور سرور داد که بعدش بازم ۳۱۹۴ شروع شد.آخرین بارم که بردم به dfu یه سری از اپلیکیشن ها مثل یاهو دیگه باز نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط meh-d نمایش پست ها
                  دوستان من ایپادم رو میخام از 3.1.3 ببرم به 4.3.3 این ارور ۳۱۹۴ من رو پیر کرد تمام راه هایی که اینجا گفتن رو هم رفتم اما نشد که نشد فقط یک دفعه که چیز پی روشن بود ارور سرور داد که بعدش بازم ۳۱۹۴ شروع شد.آخرین بارم که بردم به dfu یه سری از اپلیکیشن ها مثل یاهو دیگه باز نشد
                  اس اچ اس اچ ۴.۳.۳ دارین؟ فایل هوستز رو تغییر دادین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                    اس اچ اس اچ ۴.۳.۳ دارین؟ فایل هوستز رو تغییر دادین؟
                    نه ندارم،فکر میکردم فقط واسه دانگرید اس اچ اس اچ لازمه.مشکل از اینجاس یعنی؟قابل حله؟بله تغیر دادم اما نشد

نظر

• سلام دوستان من يه ايپلد 4 گرفتن بخاطر زدن اشتباه رمز لاك شده بود بعد با رفتن به حالت dfu ريستور كردم به 4.3.3 و 4.3.5 البته ناگفته نمونه با هزار تا ارور روبرو ميشدم كه با كمك همين سايت تا آخرش رفت اما حالا از dfu خارج نميشه از نرم افزار هاي زير هم استفاده كردم اما نشده iREB-r4. tinyumbrella-5.01.00 وredsn0w_win_0.9.8b7b اما هيچ اتفاقي نمي افته حالا هم ميخوام يه فريم ور ديگه روش بريزم ارور 1601 ميده با خود ريستور هم جلو رفتم باز هم همونه تكون نمي خوره و ارور 1601 رو تكرار مي كنه لطفا كمك كنيد

نظر

• سلام
                        از کجا معلومه که در جیلبرک تتر ، ایپاد هنوز جیلبرکه؟
                        اخه من بعد از 2-3 بار که just boot زدم ایپادم بالا امد

نظر

• نوشته اصلی توسط kingarash نمایش پست ها
                          سلام دوستان من يه ايپلد 4 گرفتن بخاطر زدن اشتباه رمز لاك شده بود بعد با رفتن به حالت dfu ريستور كردم به 4.3.3 و 4.3.5 البته ناگفته نمونه با هزار تا ارور روبرو ميشدم كه با كمك همين سايت تا آخرش رفت اما حالا از dfu خارج نميشه از نرم افزار هاي زير هم استفاده كردم اما نشده iREB-r4. tinyumbrella-5.01.00 وredsn0w_win_0.9.8b7b اما هيچ اتفاقي نمي افته حالا هم ميخوام يه فريم ور ديگه روش بريزم ارور 1601 ميده با خود ريستور هم جلو رفتم باز هم همونه تكون نمي خوره و ارور 1601 رو تكرار مي كنه لطفا كمك كنيد
                          برای رفع ارور 16xx از برنامه ireb استفاده کنید
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• دوستان یه آیفون 3gs بوت رام قدیم که الان روش ورژن 4 نصبه رو میشه روش 4.3.3 نصب کرد یا حتما باید به آخرین ورژن ریستور بشه؟
                            مرسی

نظر

• سوال قبلیمو که جواب نگرفتم:

نوشته اصلی توسط mahdi.b نمایش پست ها
                              سلام
                              از کجا معلومه که در جیلبرک تتر ، ایپاد هنوز جیلبرکه؟
                              اخه من بعد از 2-3 بار که just boot زدم ایپادم بالا امد
                              پس لطفا بگید چه شکلی زبان و که به عربی تغییر دادم به us برگردونم؟ انگار قسمت تغییر زبان سرجاش نیست
                              او اس 4.3.5 نصبه و خوب جیله تتر

نظر

• سلام ایپاد 4جی دارم میخواستم به 5 اپدیت کنم چی پی ان وصل هست و ایتونز اخرین نسخه ولی ریستور نمیشد و ارور میداد بردمش به حالت dfu ولی بازم نشد حالا نه ایپادم بالا میاد نه ریستور میشه ارور 3194 رو میده انتی ویروس و فایر وال هم قطع کردم یعنی غیر فعال هست

نظر

صبر کنید ..
                                X