اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
    شما الان در کدوم ورژن هستید؟
    اگر 5.1 هستید و جیلبریک کردید، باید بعد از هر بار ریست یا خاموش و روشن کردن با redsn0w بوت کنید.
    (redsn0w>extra>just boot tethered)
    اگر هم 5.01 هستید و جیلبریک کردید؛ میتونید بدون مشکل ریست یا خاموش و روشن کنید و نیازی به بوت کردن با redsn0w نیست.
    سلام
    5.0.1 هست
    هنوز جيلبريك نتونستم بكنم
    فايل رد اسنو رو دانلود كردم اما نمي دونم بعدش بايد چيكار كنم
    آيپاد رو با يو اس بي بزنم به پي سي بعد برنامه ي مذكور رو اجرا كنم و طبق راهنمايي جيلبريك پيش برم ؟
    سوالم اينه كه آيپاد رو بزنم به پي سي كار ديگه اي باهاش نبايد بكنم ؟ مثلا مثل شناسوندن به كامپيوتر ...؟
    ویرایش توسط cnaa2 : https://i-phone.ir/forums/member/91587-cnaa2 در ساعت 27-04-2012, 09:21 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط cnaa2 نمایش پست ها
      سلام
      5.0.1 هست
      هنوز جيلبريك نتونستم بكنم
      فايل رد اسنو رو دانلود كردم اما نمي دونم بعدش بايد چيكار كنم
      آيپاد رو با يو اس بي بزنم به پي سي بعد برنامه ي مذكور رو اجرا كنم و طبق راهنمايي جيلبريك پيش برم ؟
      سوالم اينه كه آيپاد رو بزنم به پي سي كار ديگه اي باهاش نبايد بكنم ؟ مثلا مثل شناسوندن به كامپيوتر ...؟
      کار خاصی لازم نیست. گوشی رو وصل کنید و صبق راهنمایی های رداسنو جلو برید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• در صورتی فایل هاست را باید پاک کرد که قصد داشته باشید به اخرین ورژن ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط PR3000
          حالا باید چکار کنم؟
          دوست عزیز، به جای اینکه اینقدر اسپم بدی، جواب سوالات دوستان رو توی یک پست میدادی تا سریعتر و بهتر بتونیم به مشکل شما رسیدگی کنیم.
          بالاخره شما الان تو چه ورژنی هستید و میخواید به چه ورژنی ریستور کنید؟ الان جیلبریک هستید؟
          آیا shsh ورژنی که میخواید به اون ریستور کنید رو دارید؟
          از کدوم نسخه tinyumbrella, redsn0w و iTunes استفاده میکنید؟

نظر

• سلام
            -من كه الان دستگاهمو جيلبريك كردم مي تونم از همه ي امكانات آيتونز استفاده كنم ؟
            -يك پك نرم افزاري (دي وي دي ) خريدم بايد چطوري بريزم رو آيپادم ؟

آيپادم 5.0.1 هست سيستم عاملم ويندوز
            ویرایش توسط cnaa2 : https://i-phone.ir/forums/member/91587-cnaa2 در ساعت 29-04-2012, 04:31 PM

نظر

سلام

از تمام امکانات به غیر از آپدیت میتوانید استفاده کنید.

چه در ایپاد و چه در ایتونز

برنامه هایی که با فرمت ipa در دی وی دی است را به pc انتقال داده و مکان آن را تغییر ندهید.
              سپس بر روی آن دبل کلیک کنید تا در ایتونز باز شوند.
              سپس ایپاد را به ایتونز متصل کنید و همگام سازی کنید تاapp ها نصب شوند

نظر

سلام

سلام
                -بله میتونید.
                - دو راه دارید. یا از طریق خود نرم افزار آیتیونز نصبشون کنید که بهتره و روش دوم هم استفاده از برنامه هایی مثل ifunbox یا pcsuit هست.

نظر

سلام

بله . البته بر عكس پست قبل من فقط و فقط استفاده از آيتونز رو بهتون پيشنهاد ميكنم .

دي وي دي هاتون رو روي هارد كپي كنيد و بعد توو آيتونز drag & drop كنيد و بعد سينك كنيد ...

بايد دقت داشته باشيد كه قبل از سينك برنامه هاي كرك ، appsync *رو از سيديا نصب كرده باشيد ...

نظر

• آیپاد یکی از دوستانم با 5.1 مشکل داره!

سلام دوستان
                    یکی از دوستانم جدیدا آیپاد خریده و ورژن آیپادش از اول 4.3.3 بوده
                    من بهش کفتم که اول 4.3.3 رو جیل کنه بعدش shsh 5.0.1 رو بگیره بعد بره 5.0.1 به هر حال به حرف من گوش نداد و داد یکی به 5.1 براش ریستور کنه و تتر جیل کنه
                    حالا از من می پرسه که مشکل آیپادش چیه
                    من مطمئن نیستم گفتم از شما بپرسم
                    مشکلش اینه که میگه من همون اول یک بار خاموشش کردم بعد روشنش کردم و دیده که بالا می آد و خوشحال شده که آیپادش بالا می آد بعد میگه که رفتم براش برنامه دانلود کردم و با آیتونز برنامه ها رو ریختم
                    بعد باهاش کار کردم و بازی کردم بعد میگه آیپادم شارژش روبه اتمام بود و زدمش به کامپوتر تا شارژ بشه (جهت اطلاع دوستم از او تازه وارد هاست که حد و اندازه نداره)بعد میگه فکر میگردم که اگه خاموشش کنم مثل موبایلا زودتر شارژ میشه
                    بعد میگه وقتی رفته به کامپیوتر زده و دیده که آیپادش بالا اومده ولی توی هر برنامه ای می خواد بره کرش می کنه (همه ی برنامه ها از جمله سافاری و ایمیل و سیدیا و بقیه اپ هایی که خودش ریخته)
                    بعد وقتی به من داد نگاه کردم دیدم در بخش برنامه های خود آیپاد فقط سافاری و ایمیل کار نمی کنه
                    حالا می خوام بدونم مشکل چیه
                    اگه مشکل از ریستور و جیلبریک است لطفا راهنمایی کنید
                    با تشکر.

نظر

• نوشته اصلی توسط amazadfar نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      یکی از دوستانم جدیدا آیپاد خریده و ورژن آیپادش از اول 4.3.3 بوده
                      من بهش کفتم که اول 4.3.3 رو جیل کنه بعدش shsh 5.0.1 رو بگیره بعد بره 5.0.1 به هر حال به حرف من گوش نداد و داد یکی به 5.1 براش ریستور کنه و تتر جیل کنه
                      حالا از من می پرسه که مشکل آیپادش چیه
                      من مطمئن نیستم گفتم از شما بپرسم
                      مشکلش اینه که میگه من همون اول یک بار خاموشش کردم بعد روشنش کردم و دیده که بالا می آد و خوشحال شده که آیپادش بالا می آد بعد میگه که رفتم براش برنامه دانلود کردم و با آیتونز برنامه ها رو ریختم
                      بعد باهاش کار کردم و بازی کردم بعد میگه آیپادم شارژش روبه اتمام بود و زدمش به کامپوتر تا شارژ بشه (جهت اطلاع دوستم از او تازه وارد هاست که حد و اندازه نداره)بعد میگه فکر میگردم که اگه خاموشش کنم مثل موبایلا زودتر شارژ میشه
                      بعد میگه وقتی رفته به کامپیوتر زده و دیده که آیپادش بالا اومده ولی توی هر برنامه ای می خواد بره کرش می کنه (همه ی برنامه ها از جمله سافاری و ایمیل و سیدیا و بقیه اپ هایی که خودش ریخته)
                      بعد وقتی به من داد نگاه کردم دیدم در بخش برنامه های خود آیپاد فقط سافاری و ایمیل کار نمی کنه
                      حالا می خوام بدونم مشکل چیه
                      اگه مشکل از ریستور و جیلبریک است لطفا راهنمایی کنید
                      با تشکر.
                      دکمه home +power بگیرریسیت بشه بعدش اگر رو ارم اپل موند که بوتش کن بیاد بالا
                      اگرنشد و مشکل باز برقرار بود
                      شما باردیگر جیلبریک کنید نشد مجبورید ریستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                        بله . البته بر عكس پست قبل من فقط و فقط استفاده از آيتونز رو بهتون پيشنهاد ميكنم .

دي وي دي هاتون رو روي هارد كپي كنيد و بعد توو آيتونز drag & drop كنيد و بعد سينك كنيد ...

بايد دقت داشته باشيد كه قبل از سينك برنامه هاي كرك ، appsync *رو از سيديا نصب كرده باشيد ...
                        appsync رو چطوري پيدا كنم از تو سيديا ؟

نظر

داخل خیلی از سورس ها هست ولی شما میتوانید از سورس
                          کد HTML:
                          cydia.mobile4persian.net
                          پیدا کنید منتها برای همان ورژنی که روی دستگاه تون هست رو نصب کنید
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread65572.html

نظر

شما سورس cydia.hackulo.us رو اضافه میکنید. بعد installous4 رو تو سیدیا جستجو میکنید. هنگام نصب بصورت خودکار appsync هم نصب خواهد شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
                              دوست عزیز، به جای اینکه اینقدر اسپم بدی، جواب سوالات دوستان رو توی یک پست میدادی تا سریعتر و بهتر بتونیم به مشکل شما رسیدگی کنیم.
                              بالاخره شما الان تو چه ورژنی هستید و میخواید به چه ورژنی ریستور کنید؟ الان جیلبریک هستید؟
                              آیا shsh ورژنی که میخواید به اون ریستور کنید رو دارید؟
                              از کدوم نسخه tinyumbrella, redsn0w و iTunes استفاده میکنید؟
                              از کمک دوستان ممنونم مشکل حل شد حالا حل نشه هم مهم نیست مهم اون اسپم هاست که نباید داده بشه متاسفانه ما مثل شما حرفه ای نیستیم مبتدییم مایه عصبانیت شما میشیم شرمنده
                              در ضمن این اسپم رو هم پاک میکنم که دوستان ناراحت نشن

نظر

• نوشته اصلی توسط PR3000 نمایش پست ها
                                از کمک دوستان ممنونم مشکل حل شد حالا حل نشه هم مهم نیست مهم اون اسپم هاست که نباید داده بشه متاسفانه ما مثل شما حرفه ای نیستیم مبتدییم مایه عصبانیت شما میشیم شرمنده
                                در ضمن این اسپم رو هم پاک میکنم که دوستان ناراحت نشن
                                من خدمتتون عرض کردم که! این پست هایی که شما دادید، فقط باعث میشه اینجا شلوغ بشه و شما دیرتر به جوابتون برسید،
                                به هر حال نه بنده، و نه هیچکدوم از اساتید از شما و هیچ کاربر دیگه ای ناراحت نمیشیم. اینجا یک فضای دوستانه ای هست برای پاسخ به سوالات و رفع مشکلات شما.
                                و فقط با نظم، همکاری و صبر و حوصله هست که میشه به هدف اصلی که رفع مشکلات شما عزیزان هست، میرسیم.

حالا حل نشد یعنی چی؟ مگه ما اینجا ایم!

نظر

صبر کنید ..
                                X