اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باید shsh ورزن 5.0.1 رو وقتی روی خود ورزن 5.0.1 هستید بگیرید . الان شما راهی ندارید باید منتظر جیلبریک انتترد باششید

نظر

• خوب ببینم این ورژن 5.1 کی اومده ؟ مدت زمانه زیادی میگذره ازش ؟ امیدی هست بیادش یا باید چندماهی صبر کنم ؟
      حالا ببینم اگر من همین جیلبریکه تترد رو بعداز اینکه جلبریک کردم دوباره پشته سره هم just boot بکنم مشکلم حل میشه یا نه ؟
      ویرایش توسط Shippuden : https://i-phone.ir/forums/member/55173-shippuden در ساعت 07-04-2012, 01:06 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Shippuden نمایش پست ها
        خوب ببینم این ورژن 5.1 کی اومده ؟ مدت زمانه زیادی میگذره ازش ؟ امیدی هست بیادش یا باید چندماهی صبر کنم ؟
        حالا ببینم اگر من همین جیلبریکه تترد رو بعداز اینکه جلبریک کردم دوباره پشته سره هم just boot بکنم مشکلم حل میشه یا نه ؟
        دوست عزیز این ۵.۱ چند ماهی از ریلیز شدنش میگذرد ولی اگر اپدیت کردین به این ورژن میتونید تا ادمدن انتترد عمل just Boot را انجام بدید( با هر بار خاموش روشن کردن باید گوشی وصل بشود به کامپیوتر ) .
        بعد از جیلبریک داخل سیدیا وارد که شدید ببینید ورژن قبلی (۵.۰.۱) سیو شده یا نه اگر باشد راحت میتونید دانگرید کنید

نظر

• جیلبریک ۵.۱ به احتمال زیاد تا اخر این ماه میاد (توییک)

نظر

• نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
            دوست عزیز این ۵.۱ چند ماهی از ریلیز شدنش میگذرد ولی اگر اپدیت کردین به این ورژن میتونید تا ادمدن انتترد عمل just boot را انجام بدید( با هر بار خاموش روشن کردن باید گوشی وصل بشود به کامپیوتر ) .
            بعد از جیلبریک داخل سیدیا وارد که شدید ببینید ورژن قبلی (۵.۰.۱) سیو شده یا نه اگر باشد راحت میتونید دانگرید کنید
            دقیقا کجا باید برم ؟ کدوم بخشش ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shippuden نمایش پست ها
              دقیقا کجا باید برم ؟ کدوم بخشش ؟
              برای ش ش ؟
              وارد سیدیا که میشید بزاری کامل لود بشه ، بعد بالای صفحه با رنگ سبز مینویسه !

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr.ID نمایش پست ها
                برای ش ش ؟
                وارد سیدیا که میشید بزاری کامل لود بشه ، بعد بالای صفحه با رنگ سبز مینویسه !
                من این رو میگفتم
                این رو میگید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shippuden نمایش پست ها
                  من این رو میگفتم

این رو میگید ؟
                  بله ببینید ش ش 5.0.1 رو دارید
                  عکستون رو هم روی آپلود سنتر سایت آپلود کنید !

نظر

• بله ببینید ش ش 5.0.1 رو دارید
                    اگر منظورتون اینه که داشته باشم نه .
                    اینم شما گفتید ش ش بالای صفحه میاد عکس گذاشتم .
                    نمیتونم از همین ش ش هایی که بالای سیدیا هست استفاده کنم برم به 4.3.3 بعدش فایل ابدیت 5.0.1 رو دانلود بکنم و ابدیت کنم به اون .

نظر

• نوشته اصلی توسط Shippuden نمایش پست ها
                      اگر منظورتون اینه که داشته باشم نه .
                      اینم شما گفتید ش ش بالای صفحه میاد عکس گذاشتم .
                      نمیتونم از همین ش ش هایی که بالای سیدیا هست استفاده کنم برم به 4.3.3 بعدش فایل ابدیت 5.0.1 رو دانلود بکنم و ابدیت کنم به اون .
                      خیر.فقط با داشتن فایل ش ش میتوانید به آن ورژن ریستور کنید.
                      اگر شما فقط در بالای سیدیا ش ش را ثبت کردید،باید برنامه ishhit را از سیدیا نصب کنید و فایل ش ش را از طریق آن به دست بیاورید.
                      سپس با استفاده از برنامه رد اسنو یا ایفیت با فایل ش ش و فریمور ،یک فریمور کاستوم بسازید و با آن فریمور به وسیله ایتونز ریستور کنید.
                      اموزش تمامی این قسمت ها در انجمن موجود است.

نظر

• نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
                        خیر.فقط با داشتن فایل ش ش میتوانید به آن ورژن ریستور کنید.
                        اگر شما فقط در بالای سیدیا ش ش را ثبت کردید،باید برنامه ishhit را از سیدیا نصب کنید و فایل ش ش را از طریق آن به دست بیاورید.
                        سپس با استفاده از برنامه رد اسنو یا ایفیت با فایل ش ش و فریمور ،یک فریمور کاستوم بسازید و با آن فریمور به وسیله ایتونز ریستور کنید.
                        اموزش تمامی این قسمت ها در انجمن موجود است.
                        ببخشید من زیاد متوجه نشدم . یعنی بلد نیستم کاستوم فریمور بسازم . لینکه اموزشاش کجاست ؟

نظر

• دوستان من 4.3.5 رو ایپادم نصبه و جیل تتره حالا چون قبلا به 5.0.1 نرفتم و خوب طبعا shsh ازش ندارم مجبورم برم به 5.1.1 برا اینکار بعد از دانلود کردن 5.1.1 باید چیکار کنم ؟
                          چون پستها زیادن خیلی باید وقت گذاشت کاش مدیرهای محترم سایت یه خونه تکونی میکردن و پستهای قدیمی را حذف میکردن
                          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi.b نمایش پست ها
                            دوستان من 4.3.5 رو ایپادم نصبه و جیل تتره حالا چون قبلا به 5.0.1 نرفتم و خوب طبعا shsh ازش ندارم مجبورم برم به 5.1.1 برا اینکار بعد از دانلود کردن 5.1.1 باید چیکار کنم ؟
                            چون پستها زیادن خیلی باید وقت گذاشت کاش مدیرهای محترم سایت یه خونه تکونی میکردن و پستهای قدیمی را حذف میکردن
                            ممنون
                            بفرما عزیز:
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread59686.html

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                              بازم سلام . (فکر کنم کسی به اندازه من اینقدر سوال و پست نداده باشه تو این بخش)
                              ببخشید من داشتم از رو این اموزش میرفتم ارور 3194 برام پیش اومدش .
                              2)در طول این فرآیند ممکن است به ارور برخورد کنید و گوشی به ریکاوری برود که ,رم ایتیونز و یک کابل بر روی گوشی ظاهر می شود که با رفع ارور ازموزش های موجود در انجمن اقدام به رستور دوباره کنید.
                              اموزشش میدونید کجاست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi.b نمایش پست ها
                                دوستان من 4.3.5 رو ایپادم نصبه و جیل تتره حالا چون قبلا به 5.0.1 نرفتم و خوب طبعا shsh ازش ندارم مجبورم برم به 5.1.1 برا اینکار بعد از دانلود کردن 5.1.1 باید چیکار کنم ؟
                                ممنون
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread62319.html

نظر

صبر کنید ..
                                X