اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سيديا را يك بار رفرش كنيد وبگذاريد اپديت و پكج هاي پيش فرض نصب بشه،
    فعلاً بعضي از برنامه ها سازگاري ندارد انچه كه در ٤ استفاده ميكريد هنوز كامل براي ٥ نيامد، پس چند روز صبر كنيد
    ميتونيد از تاپيك زير هم استفاده كنيد
    http://www.i-phone.ir/forums/thread4...tml#post498794
    ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 14-10-2011, 09:50 PM

نظر

• چطوری باید Cydia رو رفرش کنم ؟وقتی باز میکنم از برنامه میاد بیرون.

از کجا بفهمم درست جیلبریک شده؟
      ویرایش توسط panda62001 : https://i-phone.ir/forums/member/9175-panda62001 در ساعت 14-10-2011, 10:02 PM

نظر

• یه بار just boot رو بزنید توی رد اسنو درست میشه
        sigpic

نظر

• نوشته اصلی توسط panda62001 نمایش پست ها
          چطوری باید Cydia رو رفرش کنم ؟وقتی باز میکنم از برنامه میاد بیرون.

از کجا بفهمم درست جیلبریک شده؟
          tethered يعني با هر بار خاموش روشن كردن بايد just boot را بزنيد تا از برنامه ها وحتي سيديا استفاده كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
            tethered يعني با هر بار خاموش روشن كردن بايد just boot را بزنيد تا از برنامه ها وحتي سيديا استفاده كنيد.
            just boot رو زدم سافاری درست شد ولی cydia هنوز باز نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط panda62001 نمایش پست ها
              just boot رو زدم سافاری درست شد ولی cydia هنوز باز نمیشه
              دوباره restore کردم درست شد

نظر

• من یه آیپاد 4g دارم و می خوام به ای او اس 5 ریستور کنم، اررو 14 می ده کسی می دونه واسه چیه؟
                آیتیونز 10.5 هم دارم با یه کامپیوتر دیگه هم امتحان کردم ولی بازم همون ارور رو می ده.

نظر

• plz help me!!!
                  من قبلا ipod رو با blackra1n جیلبریک کردم الان که میخوام اپدیتش کنم DFU کردم ... حالا نه میتونم اپدیت کنم چون ارور میده نه میشه با blackrain روشن کنم چون باز ارور میده !!! منم و یه ipod خاموش !!!

چیکار کنم!؟؟؟؟؟ sm2

نظر

• نوشته اصلی توسط vidvid نمایش پست ها
                    plz help me!!!
                    من قبلا ipod رو با blackra1n جیلبریک کردم الان که میخوام اپدیتش کنم DFU کردم ... حالا نه میتونم اپدیت کنم چون ارور میده نه میشه با blackrain روشن کنم چون باز ارور میده !!! منم و یه ipod خاموش !!!

چیکار کنم!؟؟؟؟؟ sm2
                    مدل آیپاد چیه؟

2جی هست؟ اگر مثبته جواب mc model ه؟

3جی هست؟ چند گیگ؟

ورژن کنونی(قبل از خراب شدن)؟

نظر

• سلام
                      چند تا سوال داشتم که شاید بعضی هاشون به این تاپیک مربوط نباشه
                      1) من ipod 4g 4.2.1 جیل شده دارم . تمام برنامه هام رو با pc suit نصب میکنم و از itunes فقط برای sync آهنگهام استفاده میکنم .حالا اگه من بخوام ios 5 رو بزنم ،درسته که تمام برنامه هام میره ولی آیا اون بکاپی که آیتیونز هر بار میگیره این برنامه ها رو هم شامل میشه ! یعنی اگه من هم itunes و هم ios رو آپدیت کنم و بعداون برنامه های قبلی رو دوباره نصب کنم ، سیوهاشون فکر کنم برگرده ؟! درسته؟
                      2)به نظر شما بهتر نیست که کلا بک آپ هام رو پاک کنم و از اول همه چیز رو نصب کنم ؟چون بعد از آپدیت فریمور به فرض من بعضی از برنامه ها رو که قبلا داشتم نصب نکنم ،حالا آیا بک آپ اون برنامه ها فضایی رو در آیپادم اشغال میکنه ؟چون این مشکل رو قبلا هم داشتم . برای من فقط voice memory هام مهمه که با همون اسم به فریمور بعدی منتقل بشه
                      به نظر شما چیکار کنم ؟

نظر

• آقایون من 4.3.3 رو ایتیونز ریستورنمیکنه ارور3194 میده چیکار کنم؟؟

نظر

• سلام من یه ایپاد 4 جیل بریک دارم و وقتی یه برنامه از سیدیا نصب کردم هنگ کرد و روی صفحه ی passcode قفل میکنه با ریست کردنم درست نشد. حالا میخوام بدونم چجوری میشه درستش کرد باید برم تو ریکاوری مد(چه جوری؟)بعد ریستور کنم.اگه ریستور کنم(اصلا میشه اینطوری ریستور کرد؟) اپ های جیلبریکیم میپره؟ اپ هایی که خودم از اپ استور دانلود کردم چی؟ لطفا کمک کنید. مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Max2010gold نمایش پست ها
                            سلام من یه ایپاد 4 جیل بریک دارم و وقتی یه برنامه از سیدیا نصب کردم هنگ کرد و روی صفحه ی passcode قفل میکنه با ریست کردنم درست نشد. حالا میخوام بدونم چجوری میشه درستش کرد باید برم تو ریکاوری مد(چه جوری؟)بعد ریستور کنم.اگه ریستور کنم(اصلا میشه اینطوری ریستور کرد؟) اپ های جیلبریکیم میپره؟ اپ هایی که خودم از اپ استور دانلود کردم چی؟ لطفا کمک کنید. مرسی
                            سلام
                            اول شما سعی کنید وارد cydia بشید و برنامه ی نصب شده رو پاک کنید ام اگه نشد و دیوایستون بالا نیومد بناچار باید ریستور کنید.
                            دیوایسی رو که جلیبریک شده نباید ریست کرد چون دیگه بالا نمیاد و بناچار باید ریستور کنید.
                            میتونید ریستور کنید اما قبلش به حالت dfu ببرید دیوایس رو (برای رفتن به dfu از برنامه ی iREB کمک بگیرید)، اینو بخاطر داشته باشید با ریستور تمامی اطلاعات دیوایستون پاک میشه.
                            برای اپها جلیبریک شده با استفاده از برنامه ی iFunbox بکاپ بگیرید و برای اپهای دانلود شده میتونید از همین برنامه یا خود iTunes کمک بگیرید.
                            نکته: برای ریستور به غیر از اخرین ورژن فریموار باید shsh فریموار مورد نطر رو قبلا سیو کرده باشید.
                            shsh: یک نوع مجوز دسترسی برای رفتن به فریموار مدنظر هستش.
                            (بدون shsh نمیتونید به فریموار مدنظر برید البته به غیر از اخرین ورژن که در حال حاظر ios 5 هستش که برای رفتن به ان نیاز به داشتن shsh نداره).
                            برای اگاهی از سیو بودن shsh ورژن های فریموار میتونید از خود cydia که به رنگ سبز بالای صفحه ی اول نوشته شده کمک بگیرید و یا از برنامه ی tiny umbrella استفاده کنید.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

موفق باشید

نظر

• سلام.چرا من هر دفعه یه نرم افزار از سیدیا نصب میکنم بعد از ریبوت رو لووگوی اپل گیر میکنه؟
                              ایغون4 ورژ ن5 هم جیل کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi32 نمایش پست ها
                                آقایون من 4.3.3 رو ایتیونز ریستورنمیکنه ارور3194 میده چیکار کنم؟؟
                                دوست عزیز منم مشکل تورو داشتم. ببرش به DFU. بعد ریستور کن. اینم لینک اموزش بردن به حالت DFU. http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

صبر کنید ..
                                X