اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزیز درست نمیبرید
    power + home 10 sec
    home 15 sec

نظر

• با سلام
      من یه ipod touch 3rd gen دارم 3.1.2 با blackrain جیلبریک کردم
      الان خیلی نرم افزارها دیگه روش نصب نمیشه چون قدیمیه مخصوصا اینکه cydia هم دیگه روش بالا نمیاد هرکاریم کردم نشد
      الان اگه بخوام بیارمش بالاتر کدوم frimware رو پیشنهاد می کنید که جیل بریکش اومده باشه و رو دستگاه منم حواب بده
      می خواستم بدونم چیکار کنم برنامه هام هم که خودم نصب کردم م پاک نشه.
      اینکه میگن shh بگیر که بعدا اگه مشکل بهم زد بتونی downgrade اون چیه؟!
      ممنون

نظر

• اهرین فریمور ۴.۳.۵ هست
        که جیلییک میشه ولی تترد !
        اخرین فریمور که جیلبریک انتترد میشه ۴.۳.۳ هست که شما فکر کنم shsh داشته باشید پس نمیتونید برید ب این ورژن

نظر

• برای دانگرید از ios 5 beta 4 به ۴.۳.۳ چه کار باید کرد ؟ کاره خاصی اصلا لازم داره ؟

نظر

• خیر چون ios بتاست راحت یدون shsh میشه دانگرید کرد

نظر

• این shsh چی هست؟
              یعنی نمی تونم برم به 4.3.3 که میگن جیل شده من نمی تونم یرم؟؟!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط pouria626 نمایش پست ها
                این shsh چی هست؟
                یعنی نمی تونم برم به 4.3.3 که میگن جیل شده من نمی تونم یرم؟؟!!!
                shsh یک امضای الکترونیکی هست که به فرمور افزوده میشه و سرور اپل و سیدیا رو عوض میکنه که از طریق برنامه iSHSHit میتونید ببینید که آیا SHSH فرمور شما در سرور سیدیا هست یا نه.
                معمولا در ویندوز هم در این پوشه ذخیره میشه:
                کد:
                Windows/System32/drivers/etc
                شما هم اگر قبلا shsh گرفتید میتونید برگردید ولی الان اگر میخواید تازه اقدام کنید باید بگم که دیگه مهلت گرفتن shsh تموم شده و نمیشه shsh گرفت.

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها

شما هم اگر قبلا shsh گرفتید میتونید برگردید ولی الان اگر میخواید تازه اقدام کنید باید بگم که دیگه مهلت گرفتن shsh تموم شده و نمیشه shsh گرفت.
                  البته میشه با برنامه iFaith از فرم وری که در حال حاضر ازش استفاده میکنید shsh بگیرید : http://www.i-phone.ir/forums/thread40221.html
                  نگران فردایت نباش ...
                  خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                  ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                  اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• الان من که shsh ندارم نمی تونم upgrade کنم؟!
                    هیچ راهی نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pouria626 نمایش پست ها
                      الان من که shsh ندارم نمی تونم upgrade کنم؟!
                      هیچ راهی نداره؟
                      دوست گرامی بدون shsh میتونید آپگرید کنید به آخرین ورژن و نمیتونید برید به هر ورژنی که دلتون میخواد.

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                        shsh یک امضای الکترونیکی هست که به فرمور افزوده میشه و سرور اپل و سیدیا رو عوض میکنه که از طریق برنامه iSHSHit میتونید ببینید که آیا SHSH فرمور شما در سرور سیدیا هست یا نه.
                        معمولا در ویندوز هم در این پوشه ذخیره میشه:
                        کد:
                        Windows/System32/drivers/etc
                        دوست من
                        شما الان فایل هاست را با shsh میکس کردید
                        اون فایل هاست هست که با تغییرش مسیر سرور از اپل به سرور سیدیا تغییر پیدا میکنه و در اون مسیر هستش
                        فایل shsh امضای اپل هست و وجودش برای دانگرید کردن فریمور گوشی الزامی یه!

نوشته اصلی توسط pouria626 نمایش پست ها
                        الان من که shsh ندارم نمی تونم upgrade کنم؟!
                        هیچ راهی نداره؟
                        شما میتونی آپدیت کنی ولی نمیتونی دانگرید کنی،ضمنا قبل از آپدیت با برنامه ifaith ، که جناب crystalboy زحمت لینک تاپیکش رو کشیدند shsh همون فریموری که روش هستی رو الان بگیر

نظر

• دوستان من یه سری مشکل واسه ایپادم پیش اومد
                          ومجبور شدم فریمور عوض کنم و با shsh هم فریمور 4.3.3 رو ازم قبول نکرد
                          به ناچار رفتم رو 4.3.5
                          میخواستم بدونم جلبریک کامل 4.3.5 میاد؟
                          یا باید به همون نصفه نیمه کاره دل ببندیم؟

نظر

• نه داداش به همون نصفه نیمه دل ببند تا 5 فینال بیاد.
                            فعلا هکرهای محترم روی 5 های بتا کار میکنند و وقت برای ساخت جیلبریک واسه 4.3.x ندارند.

نظر

• باسلام
                              من دیروز ایفون 3gs با بوت روم جدید که ios4.2.1 روش نصب بود را به 4.3.3 ریستور کردم
                              که اول ارور 13194 داد که با دست کار کردن فایل هاست درست شد و بعد ارور 1601 میدهد و گوشی در حالت ریکاوری (نمایش کابل) گیر کرده و وقطی ایتوز دارد فایل به گوشی انتقال می دهد صفحه ایفون سفید شده و پیغام 1601 میدهد
                              از برنامه ireb هم استفاده کردم و گوشی رو به حالت dfu بردم وبعد با ایتوز فایل کاستوم هم ریختم بازهم پیغام 1601 داد
                              مشکل از کجاست:
                              ایا usb میباشد یا از ایتوز(من اخرین ورژن را هم نصب کردم)
                              از چیز شکن هم استفاده میکنم
                              یا از مسیر فایل هاست که من این مسیر رو به فایل اضافه کردم(74.208.10.249 gs.apple.com)
                              بغیر از این مسیر ایا مسیر دیگری هم است
                              لطفا کمک کنید که چیکار کنم
                              حتی ورژن 4.3.5 هم ارور 1601 میدهد

نظر

• سلام من از 4.2.2 به 4.3.3 راستور کردم طبق توضیح بعدش وقتی با آیتودز ریستورو میزنم آخراش یه ارور میدهthe ipod spftware update server could not be canecمشکل چیه مرسی از http://www.i-phone.ir/forums/thread38215.html اید راه رفتم

نظر

صبر کنید ..
                                X