اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان واقعا تفاوتی بین آیفون 7 با مودم کوالکام با مودم اینتل هست؟

نظر

• خیر فرقی ندارن - اپل با آپدیت 10.0.3 چند ماه قبل که مختص سولار منتشر شد فیکس کرد - فرقی هم ندارن - خصوصا برای افراد داخله کشور که هرگز سرعت بالای 450 مگ را تا شاید 10 ساله آینده داخله ایران ایران تجربه نتونیم بکنیم .
      هر کدومش بود بخر

نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
      دوستان واقعا تفاوتی بین آیفون 7 با مودم کوالکام با مودم اینتل هست؟

نظر

• سلام دوستان. میشه در مورد باتریش توضیح بدید. واسه من 2 ساعت و خورده ای طول میکشه تا باتری از صفر به 100 برسه. طبیعیه؟ و اینکه اگر دایم استفاده شه چند ساعت طول میکشه تا باتریش خالی شه.
        یه سوال هم در مورد اینترنتش من همراه اول دارم تا هفته پیش انتن LTE کامل پر بود و استفاده میکردم ولی الان یک هفته س فقط به 3g وصل میشه. این به اپراتور مربوطه یا به گوشی؟ مدلش هم A1660 کوالکام هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط ardakani1 نمایش پست ها
          اینیکه شمامیفرمایید اسمش apn . لطفا درست متن راهنمایی منو بخنونین بعد ناراحت بشین.
          من گفتم تنظیمات شبکه رو از اتوماتیک در بیار بذار رو دستی.
          setting ... carrier.... اینجا تیک اتوماتیکو حذف کن.
          حالا این حرف من به تنظیمات apn چه ربطی داشت که شما میگی نمیدونم
          اصلا چه ربطي به apn داره اين قضيه
          توي اندرويد گزينه اي هست مثل lte only يا wcdma only كه فقط رو همين شبكه نگه ميدارت يعني رو 4g و 3g و در صورت كم بودن انتن سوييچ نميكنه
          و اتوماتيك هم دارن
          ايفون رو نميشه از حالت اتوماتيك در اورد
          اگه شما بلدي اسكرين شات بگير از مراحلس بزار اينجا كه به جاي بحث الكي ٤ نفر يه چيزي ياد بگيرن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinscoot نمایش پست ها
            سلام دوستان. میشه در مورد باتریش توضیح بدید. واسه من 2 ساعت و خورده ای طول میکشه تا باتری از صفر به 100 برسه. طبیعیه؟ و اینکه اگر دایم استفاده شه چند ساعت طول میکشه تا باتریش خالی شه.
            یه سوال هم در مورد اینترنتش من همراه اول دارم تا هفته پیش انتن LTE کامل پر بود و استفاده میکردم ولی الان یک هفته س فقط به 3g وصل میشه. این به اپراتور مربوطه یا به گوشی؟ مدلش هم A1660 کوالکام هستش
            زمان شارژ باطری درسته و تقریبا 2:30 طول میکشه
            اصلاً دنبال این نباشید که استفاده دائم یک نفر رو با استفاده دائم خودتون تطبیق بدید چرا که نور صفحه + شبکه موبایل + نرم افزار مورد استفاده و ... غیر ممکنه مثل هم باشه
            تغییر یا سوییچ به آنتن های مختلف ، اگر خودتون ایجتد نکنید ، مربوط به فرستنده و دکل های مخابراتی هستش .

نظر

• دوستان چطوری میشه همه کانتک هامو یکجا پاک کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                دوستان چطوری میشه همه کانتک هامو یکجا پاک کنم؟
                به صورت پیش فرض امکانش نیست .

از اپیستور اپلیکشن های زیادی هستن ( مدیریت کانتکت ) میتونید دانلود کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                  دوستان چطوری میشه همه کانتک هامو یکجا پاک کنم؟
                  شما برو تو ستینگ icloud تیک contacts رو برداری میپرسه که دلیت کنم از گوشیت یا نه که شما میتونی دلیت رو انتخاب کنی
                  البته این در صورتیه که icloud فعال باشه . اگه فعال هم نبود یه بار فعال کن به نت وصل شو بعد چند دقیقه بیا همین مراحلو انجام بده همش پاک میشه
                  ویرایش توسط ardakani1 : https://i-phone.ir/forums/member/143422-ardakani1 در ساعت 27-11-2016, 09:00 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                    اصلا چه ربطي به apn داره اين قضيه
                    توي اندرويد گزينه اي هست مثل lte only يا wcdma only كه فقط رو همين شبكه نگه ميدارت يعني رو 4g و 3g و در صورت كم بودن انتن سوييچ نميكنه
                    و اتوماتيك هم دارن
                    ايفون رو نميشه از حالت اتوماتيك در اورد
                    اگه شما بلدي اسكرين شات بگير از مراحلس بزار اينجا كه به جاي بحث الكي ٤ نفر يه چيزي ياد بگيرن

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    دوست عزیز یه بار دیگه نوشته منو بخون..تنظیمات شبکه... (اپراتور ) نه تنظیمات اینترنت
                    ویرایش توسط ardakani1 : https://i-phone.ir/forums/member/143422-ardakani1 در ساعت 27-11-2016, 09:08 AM

نظر

• سلام، یه گوشی آیفون 7 دارم باتری آن وقتی به 14 درصد میرسه خاموش میشه و وقتی دوباره به شارژ میزنم از همون 14 شروع به شارژ میشه. مشکل چی میتونه باشه دوستان؟ ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط peidayepenhan نمایش پست ها
                        سلام، یه گوشی آیفون 7 دارم باتری آن وقتی به 14 درصد میرسه خاموش میشه و وقتی دوباره به شارژ میزنم از همون 14 شروع به شارژ میشه. مشکل چی میتونه باشه دوستان؟ ممنونم
                        ظاهرا باگ ورژن ۱۰.۱.۱ هستش

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

نظر

سلام، یه گوشی آیفون 7 دارم باتری آن وقتی به 14 درصد میرسه خاموش میشه و وقتی دوباره به شارژ میزنم از همون 14 شروع به شارژ میشه. مشکل چی میتونه باشه دوستان؟ ممنونم
                          درود،

باطری نیاز به کالیبره شدن دارد. بزارید کامل خاموش شود. مجدد سعی کنید روشن کتید. اکر نشد مجدد بعد از چند دقیقه تست کنید. وقتی روشن شد اجازه بدید شارژ کامل خالی شود و بعد تا 100% بزارید شارژ شود و استفاده کنید.

نظر

• من چرا هر برنامه اي اي اينستال ميكنم زبانش عربي ميشه

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

نظر

کلا % های باتری امار دقیقی نیستند
                              اما این مورد رو زمانی که 3جی روشن است دیدم و مربوط به اینه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط alinasrollahi نمایش پست ها
                              من چرا هر برنامه اي اي اينستال ميكنم زبانش عربي ميشه

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
                              زبان دستگاهتون عربی نیست ؟
                              چه برنامه ای برای مثال ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                              درود،

باطری نیاز به کالیبره شدن دارد. بزارید کامل خاموش شود. مجدد سعی کنید روشن کتید. اکر نشد مجدد بعد از چند دقیقه تست کنید. وقتی روشن شد اجازه بدید شارژ کامل خالی شود و بعد تا 100% بزارید شارژ شود و استفاده کنید.
                              آیفون 7 که کلا چند ماهه اومده کالیبره نیاز نداره
                              واین مساله هم از کالیبره نیست . در واقع این میتونه حتی باگ هم نباشه ، چون تو مدل های مختلف گوشی ها و در ورژن های مختلف اینچنین موردی مشاهده میشه ! پس نه به ورژن نه به مدل گوشی مرتبطه

در وصرتی که 3جی زیره 20% خاموش بشه دیگه این مورد نیست
                              ویرایش توسط amir_h0ssein : https://i-phone.ir/forums/member/24788-amir_h0ssein در ساعت 27-11-2016, 04:06 PM

نظر

اگه گوشی را تازه خریدی بهتره مرجوع کنی گوشیتو ( اگه دسترسی به اپل استور هم داری برات رایگان تعویض میکنن )

اگه جدیدا این مشکل پیش امده مشکل از باطری شما هست ( ربطی به کالیبره کردن هم نداره )

نظر

صبر کنید ..
                                X