اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان سلام
    رو low power علاوه بر مصرف
    در سريعتر شارژ شدن هم تاثير داره
    كلا low power قدرت cpu رو هم كم ميكنه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

سلام
      دوستان من یه بازی رو میخوام از روی گوشی حذف کنم این بازی رو میخواستم از اپستور بگیرم که منصرف شدم ار دانلودش و الان میخوام پاک کنم ولی هرکاری میکنم پاک نمیشه / اپل ایدی رو ساین اوت و ساین این کردم + دیوایس رو خاموش و روشن کردم بازهم حذف نمیشه / چکار کنم؟؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk
      ویرایش توسط masimilyano : https://i-phone.ir/forums/member/106115-masimilyano در ساعت 07-03-2017, 01:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
        سلام
        دوستان من یه بازی رو میخوام از روی گوشی حذف کنم این بازی رو میخواستم از اپستور بگیرم که منصرف شدم ار دانلودش و الان میخوام پاک کنم ولی هرکاری میکنم پاک نمیشه / اپل ایدی رو ساین اوت و ساین این کردم + دیوایس رو خاموش و روشن کردم بازهم حذف نمیشه / چکار کنم؟؟!

سلام
        پست لینک زیر را مطالعه کنید ، به احتمال زیاد مشکلتون برطرف میشه.

http://www.i-phone.ir/forums/thread9...ml#post1030152

نظر

• سلام خسنه نباشید
          من از اواخر اذر ماه ایفو 7 مشکی 128 گرفتم.قبلا هم 6 اس و se داشتم . از دیروز تا الان گوشیم شاید نزدیک 20 بار ریستارت شده خودش.تا باهاش کار میکنم اگه مثلا اهنگ گوش بدم و تکست بدم همزمان باهم گوشی یهو صفحش گیر میکنه و بعدش ریستارت میشه یا برم توی اینستا یهو گیر میکنه و باز ریستارت میشه.امروز صبح ریست تنظیمات کارخانه ای و ریست دیتاهای اینترنت هم زدم و بازهم گوشی درست نشد.الان هم کلا یه ریست کامل کردم و گوشی انگار که تازه خریده باشه از اول تنظیم کردم.اما بازهم ریستارت میشه.میشه یکی کمکم کنه؟؟؟اصلا نمیدونم چی شده.میترسم یه وقت گوشی بسوزه انقدر خاموش روشن میشه.تروخداا کمکم کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط parnian.klnt نمایش پست ها
            سلام خسنه نباشید
            من از اواخر اذر ماه ایفو 7 مشکی 128 گرفتم.قبلا هم 6 اس و se داشتم . از دیروز تا الان گوشیم شاید نزدیک 20 بار ریستارت شده خودش.تا باهاش کار میکنم اگه مثلا اهنگ گوش بدم و تکست بدم همزمان باهم گوشی یهو صفحش گیر میکنه و بعدش ریستارت میشه یا برم توی اینستا یهو گیر میکنه و باز ریستارت میشه.امروز صبح ریست تنظیمات کارخانه ای و ریست دیتاهای اینترنت هم زدم و بازهم گوشی درست نشد.الان هم کلا یه ریست کامل کردم و گوشی انگار که تازه خریده باشه از اول تنظیم کردم.اما بازهم ریستارت میشه.میشه یکی کمکم کنه؟؟؟اصلا نمیدونم چی شده.میترسم یه وقت گوشی بسوزه انقدر خاموش روشن میشه.تروخداا کمکم کنین
            سلام
            یکبار از طریق آیتونز ریستور کنید و بک آپ برنگردونید، ببینید مشکلتون برطرف میشه یا خیر؟

نظر

• من وقتی که کامل ریست کردم گوشی رو قبلش از طریق ایتونز ریتور کرده بودم.و اصلا بک اپ رو روی گوشی برنگردوندم.ولی بازم همونطور بود.حتی دیشب من باز ریست فکتوری کردم.یعنی در عرض تقریبا 3 سعت من دوبار گوشی رو کامل ریست کردم.به نت حتی وصل نشدم دیگه هیچ برنامه ای هم روش نصب نکردم.ولی باز هم همونجور شد

نظر

من وقتی که کامل ریست کردم گوشی رو قبلش از طریق ایتونز ریتور کرده بودم.و اصلا بک اپ رو روی گوشی برنگردوندم.ولی بازم همونطور بود.حتی دیشب من باز ریست فکتوری کردم.یعنی در عرض تقریبا 3 سعت من دوبار گوشی رو کامل ریست کردم.به نت حتی وصل نشدم دیگه هیچ برنامه ای هم روش نصب نکردم.ولی باز هم همونجور شد
                به احتمال بسیار زیاد مشکل سخت افزاری هستش اگر ریستور هم کردی و برطرف نشده

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                  به احتمال بسیار زیاد مشکل سخت افزاری هستش اگر ریستور هم کردی و برطرف نشده

خب،چیکارکنم؟؟؟

نظر

من وقتی که کامل ریست کردم گوشی رو قبلش از طریق ایتونز ریتور کرده بودم.و اصلا بک اپ رو روی گوشی برنگردوندم.ولی بازم همونطور بود.حتی دیشب من باز ریست فکتوری کردم.یعنی در عرض تقریبا 3 سعت من دوبار گوشی رو کامل ریست کردم.به نت حتی وصل نشدم دیگه هیچ برنامه ای هم روش نصب نکردم.ولی باز هم همونجور شد
                    شما این کارهایی که الان گفتید رو در پست قبلی خودتون به اونها اشاره نکردید...!
                    احتمالا زیاد گوشی شما مشکل سخت افزاری داره و اگر دارای گارانتی شرکت خاصی هستش باید به همونجا مراجعه کنید.

نظر

• اقا میشه یکی بگه ایفون 7 مدل 32 گیگ چقدر فضا در اختیار کاربر میزاره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mazi_z نمایش پست ها
                        اقا میشه یکی بگه ایفون 7 مدل 32 گیگ چقدر فضا در اختیار کاربر میزاره ؟
                        خیلی ساده اس سوال که...کافیه یه نگاه به setting بکنید...تعجب میکنم هیچ کس چرا جواب منو نداد.

نظر

• بنظرم آیفون se بهتر از همشونه.من با 7 مشکل زیاد دارم

اخبار روز ایران
                          اخبار روز
                          ویرایش توسط ehsan_game : https://i-phone.ir/forums/member/202915-ehsan_game در ساعت 12-03-2017, 01:18 PM

نظر

• سلام دوستان من آيفون ٧ دارم. آقا من مشكلى عجيبى كه دارم وقتى هندزفرى ميزارم براى مكالمه اونور خط بهم ميگن صداى شبيه باد و طوفان مياد ... بدون هندزفرى مشكلى نداره ... البته با هندزفرى صدامو كه ضبط كردم اين مورد وجود نداشت فقط مكالمه تلفنى اينجوره .... بنظرتون مشكل از كجاس ؟
                            سوال بعد اينكه اين سرعت رايت براى ٣٢ گيگ ها چيز مهميه ؟ در استفاده حس ميشه ؟ بايد نگرانش باشم ؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
                              سلام دوستان من آيفون ٧ دارم. آقا من مشكلى عجيبى كه دارم وقتى هندزفرى ميزارم براى مكالمه اونور خط بهم ميگن صداى شبيه باد و طوفان مياد ... بدون هندزفرى مشكلى نداره ... البته با هندزفرى صدامو كه ضبط كردم اين مورد وجود نداشت فقط مكالمه تلفنى اينجوره .... بنظرتون مشكل از كجاس ؟
                              سوال بعد اينكه اين سرعت رايت براى ٣٢ گيگ ها چيز مهميه ؟ در استفاده حس ميشه ؟ بايد نگرانش باشم ؟ ممنون

باسلام دوست عزیز.
                              در رابطه با مشکل اولتون گوشی رو خاموش روشن کنید احتمالا درست میشه چون یه موقع هایی ازین مشکلات پیش میاد.!
                              در رابطه با سوال دومتون منظورتون تو سرعت خود گوشی هست؟؟؟
                              اگه اره که بین مثلا میگم 128 گیگ با 256 گیگ از نظر سرعت فرق کوچکی هستش وب باز هم جای نگرانی از نظر سرعت نیست.
                              با پردازنده A10 Fusion Chip به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد خیالتون راحت.
                              موفق باشید.

نظر

• سلام دوستان.من ساكن آلمان هستم و دو روز هست كه آيفون ٧ ٣٢ گيگ آك خريدم ولي وقتي با آنتوتو بنچ مارك ميگيرم ازش، قسمت ux i/o performance به جاي اينكه حدود ١٤٠٠٠ باشه حدود ٤٠٠٠ هست ولي بقيه قسمت ها عددش حدود همون عدد ميانگيني هست كه آنتوتو گذاشته،ميخواستم ببينم كسي چنين مشكلي داشته؟گوشيم مشكل داره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X