اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خسته نباشید
    ساعت گوشی من 11 ساعت و نیم رفته جلو
    تو ستینگ و time zone و همه رو چک کردم
    دوستان عزیز علتش چی میتونه باشه؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
      سلام یه سوال زمانیکه گوشی رو خریدم متوجه شدم که جایی که سیمکارت رو میذارم توش رنگش پریده امکان داره از کارخانه دراومده این مدلی بوده باشه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
      درود
      همشون همینطوره و رنگ پریدگی نیست. دقیقا انتهای اسلات سیمکارت۲ تا نقطه آلومینیومی رنگ داره ( ۷ و ۷ پلاس فرقی نمیکنه. در هردو مدل وجود داره و بدلیل فرایند تولید هست )
      در مورد تعویض اسلات هم امکان نداره بتونن این کارو انجام بدن. بدلیل اینکه شماره IMEI گوشی روی اسلات سیمکارت هک شده
      موفق باشید

ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 31-05-2017, 04:54 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
        درود
        همشون همینطوره و رنگ پریدگی نیست. دقیقا انتهای اسلات سیمکارت۲ تا نقطه آلومینیومی رنگ داره ( ۷ و ۷ پلاس فرقی نمیکنه. در هردو مدل وجود داره و بدلیل فرایند تولید هست )
        در مورد تعویض اسلات هم امکان نداره بتونن این کارو انجام بدن. بدلیل اینکه شماره IMEI گوشی روی اسلات سیمکارت هک شده
        موفق باشید

الان چک کردم imei اسلات سیمکارت مطابقت داره با گوشی، من بیشتر بخاطر این موضوع حساس شدم که بالای گوشی قد نیم سانت شایدم کمتر یه خط خیلی خیلی باریک رنگ پریدگی داره گفتم ببینی چی شده هم اسلات سیمکارت چن جاش نقره ای هست هم بالای گوشی خیلی جزئی رنگ پریدگی داره البته به زور میشه دید باید دقت کرد

نظر

نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
          الان چک کردم imei اسلات سیمکارت مطابقت داره با گوشی، من بیشتر بخاطر این موضوع حساس شدم که بالای گوشی قد نیم سانت شایدم کمتر یه خط خیلی خیلی باریک رنگ پریدگی داره گفتم ببینی چی شده هم اسلات سیمکارت چن جاش نقره ای هست هم بالای گوشی خیلی جزئی رنگ پریدگی داره البته به زور میشه دید باید دقت کرد

حساس نباشد
          کلا ایفون سری ۷ همینه ، مخصوصا رنگ مشکی مات و جت بلک

نظر

حساس نباشد
            کلا ایفون سری ۷ همینه ، مخصوصا رنگ مشکی مات و جت بلک

[emoji106] آخه خط افتادگی از امرتات خریدم بود خودم باعث اش نشدم ولی خب خیلی جزئی هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
              [emoji106] آخه خط افتادگی از امرتات خریدم بود خودم باعث اش نشدم ولی خب خیلی جزئی هست

۲ روز پیش یدونه ۷ مشکی مات۲۵۶ گیگ پک اصلی. نات اکتیو با گارانتی مدیا برای یکی از دوستان گرفتم. به اندازه یه سر سوزن کنار گوشی نقطه داره
              تو ایفون سری ۷ زیاد دیدم از این موارد

نظر

۲ روز پیش یدونه ۷ مشکی مات۲۵۶ گیگ پک اصلی. نات اکتیو با گارانتی مدیا برای یکی از دوستان گرفتم. به اندازه یه سر سوزن کنار گوشی نقطه داره
                تو ایفون سری ۷ زیاد دیدم از این موارد

[emoji106]

نظر

حتی خودم ایفون ۷ داشتم که برادرم همون روزای اول عرضه از اپل استور برام گرفته بود و فرستاده بود. اما روی پیچش انگار جای پیچگوشتی بود
                  یا مثلا زیر نور که لنز دوربین رو نگاه کنی احمالش که زیر شیشه گرد‌ و خاک یا کثیفی باشه خیلی زیاد هست
                  از ایفون سری ۷ بدتر. ایرپادز هست
                  بشخصه تاحالا ایرپادزی ندیدم که خیلی تمیز و میزون اسمپل شده باشه
                  کلا اپل تو این مورد یکم ضعیفه

نظر

• سلام
                    دوستان
                    من گوشیم توی شارژ بود
                    از شارژ کشیدم
                    قفلش باز کردم
                    خاستم وارد واتس اپ بشم
                    یهو هنگ کرد
                    و تاچ دیگه کار نکرد
                    اما اون نوار بالایی که میکشیدم پایین ..اومد پایین
                    اما بقیه قسمت های صفحه عمل نمیکرد
                    گفتم بزارم کنار خودش درست میشه( قبلا هم اینجوری شده بود و درست شد)
                    بعذ چن مین دیدم صفحه گوشی گوشی سیاه شد
                    و تالا الان هرکاری میکنم صفحه روشن نمیشه
                    در ضمن گوشی روشن هس چون وقتی زنگ میزنم گوشی صدا میده..پیام هایی که میاد صدا و ویبره داره
                    دکمه هوم و پاور رو هم که همرمان میگیرم صدای اسکرین شات گرفتن میاد
                    قبلا که اینجوری شده بود چن بار که دکمه هوم و پاور رو میگرفتم درست میشد
                    اما الان 1 ساعت هس که درست نشده
                    چیکار کنم؟

نظر

• دوستان سلام
                      من و همسرم تازه آیفون 7 و 7پلاس خریدیم. متاسفانه در بخش والپیپر گزینه لایو فوتو و کناریش غیرفعاله و فقط روی گزینه استیل مونده و نمیتونیم از لایو والپیپر در صفحه نمایش و صفحه قفل استفاده کنیم.
                      دومین سوال اینه که گزینه hey siri هردو گوشی غیرفعاله و نمیتونیم اونهارو فعال کنیم.
                      ممنون میشم پاسخ رو اگر کسی بلده کمک کنه
                      سپاس

نظر

• سلام
                        باتري گوشي بعد از حدودا ٥٠ بار دقيقا ٣/١ درصد افت پيدا كرده
                        با اينكه آيفون ٦ دارم بعد از ٦٠٠ سيكل حدودا ٤ درصد كم شده
                        چه اتفاقي براي اپل افتاده كيفيت باتري ها كمتر شده يا نوع باتري فرق كرده
                        دقيقا رفتار بنده براي شارژ و دشارژ كه فرقي نكرده

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

• دوستان اردیبهشت ماه یه آیفون 7 از داتیس امرتات خریدم الان متوجه یه چیزی شدم
                          این پیکسل سوخته نیست ؟
                          تعویض می کنه داتیس امرتات ؟

ویرایش توسط Anonymous2580 : https://i-phone.ir/forums/member/194756-anonymous2580 در ساعت 26-06-2017, 05:33 PM

نظر

• حداقل باید ۳ پیکسل سوخته باشد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                              حداقل باید ۳ پیکسل سوخته باشد

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              تعویض می کنه با توجه به اینکه یک ماه و اندی ازش گذشته ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
                                تعویض می کنه با توجه به اینکه یک ماه و اندی ازش گذشته ؟
                                بردم گارانتی (داتیس امرتات) می گن باید حداقل 3 تا پیکسل سوخته داشته باشه تا تعویض کنیم این یه دونه پیکسل سوخته اس خلاصه تعویض نکردن یه سوال به مرور زیاد میشه یا نه تعداد پیسکل سوخته ها ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X