اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام و خسته نباشید
    گوشی من ios 11 هست
    دیروز اپدیت سافتور زدم و انجام شد
    از وقتی که اپدیت سافور انجام شده گوشیم شارژ کم میکنه حسابی به حدی که تا امروز سه بار به شارژ زدم
    چیکار باید بکنم؟؟؟
    با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط reza7abi نمایش پست ها
      با سلام و خسته نباشید
      گوشی من ios 11 هست
      دیروز اپدیت سافتور زدم و انجام شد
      از وقتی که اپدیت سافور انجام شده گوشیم شارژ کم میکنه حسابی به حدی که تا امروز سه بار به شارژ زدم
      چیکار باید بکنم؟؟؟
      با تشکر
      متاسفانه فكر كنم دانگريد به ١٠.٣.٣ بسته شده باشه
      اين همه اطلاع رساني شده براي مصرف نامتعارف ١١ نباید میرفتین رو ١١
      حالا هم فقط صبر تا ورژن جدید بده شاید حداقل مصرف بهتر بشه

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

• سلام دوستان

ایا اپل ایفون ۷ رو که ۳ ماه از گارانتیش مونده باشه و یک دونه پیکسل سوخته داشته باشه رو توی اپل استور تعویض میکنه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aliitaly نمایش پست ها
          سلام دوستان

ایا اپل ایفون ۷ رو که ۳ ماه از گارانتیش مونده باشه و یک دونه پیکسل سوخته داشته باشه رو توی اپل استور تعویض میکنه؟؟
          سلام
          حداقل بايد سه عدد باشه به نظر
          تا تعويض كنن

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

• سلام

دوستان گوشی من شارژش تموم شد و خاموش شد و مجددا زدم به شارژ و بعد از اون کلید هوم و تاچ آیدی گوشی کار نمیکنه و برای تنظیمات مجددش که میرم ارور میده و اصلا گزینه iphone unlock فعالی نمیشه و موقع فعال کردم ارورر میده!
            گوشی رو Rest Setting و هارد ریست هم کردم ولی فایده ای نداشت
            وژن Ios هم آخرین آپدیت هستش

راه حلی برای حل این مشکل هست؟

نظر

• خش دار شدن صدای ring tone

سلام دوستان گاهی اوقات یعنی یکی دو بار تو 1 ماه گوشیم موقع زنگ خوردن صداش خش دار و قاظی میشه بعد یکی دو تا رینگ زدن درست میشه

اخرین اپدیت رو گوشیه 10.0.3
              این باگ نرم افزاری هست؟ یا ایرادی هست

نظر

• سلام دوستان میخواستم بدونم نظرتون در مورد ios 11.1 نسخه نهایی چی هست ؟
                به نظرتون از 10.3.3 اپدیت بکنم ؟
                باطری بهتر شده ؟ کلا به نظرتون اپدیت منطقی هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ted mosby نمایش پست ها
                  سلام دوستان میخواستم بدونم نظرتون در مورد ios 11.1 نسخه نهایی چی هست ؟
                  به نظرتون از 10.3.3 اپدیت بکنم ؟
                  باطری بهتر شده ؟ کلا به نظرتون اپدیت منطقی هست ؟
                  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام
                  الانه 11.1 هم اومده اما از من میشنوی اپدیت نکن بذار 10.3.3 باشه
                  10.3.3 بهتر بود به نظر من

بعد 10.3.3 به خوبی دیگه داشت که نمایشگر باتری بود بعد اپدیت نمایشگر مقدار باتری با نمایشگر گوشی های ندرویدی فرق نداره

نظر

• سلام
                    من از وقتی که به ios 11 اپ کردم یه مشکلی توی برنامه tv دارم
                    اونم اینکه فیلم های را که من قبلا دانلود کردم از طرقی کامپیوتر برزیم تو گوشی
                    وقتی کار تمام شد همه فیلم ها انتقال داده شده به گوشی متاسفانه همه فیلمها play نمیشه
                    یعنی از 10 تا 1 را باز میکنه و اجرا میشه همه فیلمها هم فرمت mp4 هست در صورت که در ورژن 10 ios این مشکل نبود
                    میخواستم بدونم کسی دیگه هم این مشکل را دارد یا نه ؟
                    و اینکه چه کار کنم تا درست بیشه؟ ممنون

نظر

• سلام دوستان
                      امشب گوشیم یکدفه صفحش خاموش شد بعد زنگ میخورد
                      یکبار خاموش روشن کردم الان حالت روشن داره یعنی لوگو اپل رو صفحه هست ولی گوشی بالا نمیاد باید چیکار کنم؟

نظر

• سلام دوستان دکمه هوم گوشیم مورد پیدا کرده
                        ویبره زیاد میزنه، با هر حرکت و اکشنی سریع ویبره رو میزند.
                        قبلا اینطور نبود.
                        اثر انگشت سالم است ولی همزمان ویبره داره، قبلا کمی نگه میداشتم ویبره میزد و...
                        یه جورایی انگار شل شده.
                        مشکل چیه ؟

نظر

• سلام من يه مدت از اپل ايدي كسي استفاده كردم اون موقع ايفون ٤ داشتم الان كه ايفون ٧ خريدم واسه خودم ايدي ساختم و واسه هر دوتا ايفون هام استفاده ميكنم از ايدي جديدم ولي اسم ايفونم و بلوتوث گوشيم اسم اون فردي هستش كه ازش ايدي گرفته بودم قبلا حتي تمام مخاطبين من تو گوشي اون هم هست چطور اين مشكل رو حل كنم؟؟؟ ايا اون ميتونه به اطلاعات گوشي من دسترسي داشته باشه؟؟؟ من ايتونز و ايكلود همه ايدي خودمه و با ايدي خودم برنامه هارو نصب كردم لطفا راهنمايي كنيد ..ممنون ميشم 🙏

نظر

• سلام
                            برای حذف شماره تلفن ها از طریق سایت آیکلود و اپل آیدی قبلی وارد مدیریت کانتکت ها بشید و شماره های خودتون رو از اونجا حذف کنید.
                            و بعد از این هم اپل آیدی شخص دیگری رو روی گوشی خودتون ست نکنید چون دوباره دچار همین مشکل خواهید شد.
                            همونطور که میدونید هر اپل آیدی میتونه به 5 دیوایس متصل باشه و برای اینکه گوشی قدیمی شما از اون لیست حذف بشه باید از طریق سایت آیکلود اینکار رو انجام بدید.
                            ابتدا با اپل آیدی قدیمی وارد سایت آیکلود شوید.
                            Settings - > Apple ID Manage
                            بعد باید به سئوالات امنیتی جواب درست بدید تا به مرحله بعد منتقل شوید.
                            بعد از باز شدن پنجره جدید در قسمت Devices میتونید دیوایس هاییکه با اون اپل آیدی ساین شدن رو ببینید و دیوایس قبلی خودتون رو به راحتی حذف کنید.
                            در مورد دستیابی به اطلاعات شما از طریق اپل آیدی باید بگم تا زمانیکه اپل آیدی روی گوشی ست شده باشه و در قسمت تنظیمات اپل آیدی مواردی نظیر عکس و دفترچه تلفن و غیره در حالت انتخاب شده باشند ، اون فرد میتونه فقط به همون موارد دسترسی داشه باشه.
                            در آخر هم از گوشی خودتون با اپل آیدی جدید بک آپ تهیه کنید و از بک آپ قدیمی که با اپل ایدی شخص دیگری تهیه کردید حتی الامکان استفاده نکنید.
                            موفق باشید

نظر

• مشکل با زمان پیام دارم
                              ساعت ایفن با اینترنت ۲ دقیقه عقب هس
                              چرا اینطور میشه پیام ها برمیگردن

نظر

• با سلام.حین بک اپ گیری هی دیسکانکت میشه مشکل از چی میتونه باشه؟فقط با یه گوشی این مشکل رو دارم گوشی دیگه مشکلی نداره.ایفون 7

نظر

صبر کنید ..
                                X