اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
    درود
    تنظیمات شبکه رو برای اینترنت و lte اعمال کردید ؟
    بله دوست عزيز

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط vahid_m نمایش پست ها
      بله دوست عزيز

گزینه بعدی که می تونه موثر باشه ریسپرینگ دیوایس هست و بعد از اون هم ریست نتورک .
      اگر همچنان جواب نگرفتید ریست کلی دیوایس و در آخر هم ریستور .
      اگر کار به ریستور کشید با نسخه جدید iOS 10.1.1 دیوایس رو ریستور کنید .
      ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 12-11-2016, 12:35 AM

نظر

گزینه بعدی که می تونه موثر بشه ریسپرینگ دیوایس هست و بعد از اون هم ریست نتورک .
        اگر همچنان جواب نگرفتید ریست کلی دیوایس و در آخر هم ریستور .
        اگر کار به ریستور کشید با نسخه جدید iOS 10.1.1 دیوایس رو ریستور کنید .
        ريست نتورك رو انجام دادم ولي جوابي نگرفتم .. به نظر شما سيم كارتمو قبل از ريستور عوض كنم تغييري نميكنه ؟

نظر

ريست نتورك رو انجام دادم ولي جوابي نگرفتم .. به نظر شما سيم كارتمو قبل از ريستور عوض كنم تغييري نميكنه ؟

sent from my iphone using tapatalk
          اگر سیم کارتتون قدیمی هست بهتر هست که با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی سیم کارت 4g بگیرید (با همون شماره - فقط سیم کارت عوض می شه) .
          اگر هم به سیم کارت دیگری دارید با اون سیم کارت امتحان کنید ببینید نتیجه چی میشه .

نظر

اگر سیم کارتتون قدیمی هست بهتر هست که با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی سیم کارت 4g بگیرید (با همون شماره - فقط سیم کارت عوض می شه) .
            اگر هم به سیم کارت دیگری دارید با اون سیم کارت امتحان کنید ببینید نتیجه چی میشه .
            سيم كارتم ٤جي هست .. الان سيم ايرانسل گذاشتم كه علامت ال تي اي اومد .. يه خط ديگه همراه اول گذاشتم اون هم ٣جي بود وليسيم خودم كه دائمي هست رو ميزارم e هست ... طريقه رسپرينگ بدون نياز به جيل چي هست

نظر

سيم كارتم ٤جي هست .. الان سيم ايرانسل گذاشتم كه علامت ال تي اي اومد .. يه خط ديگه همراه اول گذاشتم اون هم ٣جي بود وليسيم خودم كه دائمي هست رو ميزارم e هست ... طريقه رسپرينگ بدون نياز به جيل چي هست

بدون جیلبریک فکرنکنم شدنی باشه - بهتر هست که ریبوت کنید .

نظر

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

سلام من ايفون ٦ داشتم .. خطم هم همراه اول بود و از اينترنت ال تي اي استفاده ميكردم خيلي هم راضي بودم .. الان چند روزه كه ٧ خريدم ولي همش نت گوشيم e هستش و 3g هم به زور ميشه .. ورژن هم ١٠.١.١ هست

sent from my iphone using tapatalk
                گوشيتون a1660 هست يا a1778 ? فكر كنم a1778 باشيد
                ویرایش توسط pouriar : https://i-phone.ir/forums/member/10506-pouriar در ساعت 12-11-2016, 01:52 AM

نظر

نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                  گوشيتون a1660 هست يا a1778 ? فكر كنم a1660 باشيد
                  a1660 هست ... چرا؟

نظر

a1660 هست ... چرا؟

من اشتباه نوشتم بعد ويرايشش كردم ، مشكلي نبايد باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                      من اشتباه نوشتم بعد ويرايشش كردم ، مشكلي نبايد باشه
                      اها ... والا نميدونم .. ريستور بكنم با ايتونز ببينم چي ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_m نمایش پست ها
                        اها ... والا نميدونم .. ريستور بكنم با ايتونز ببينم چي ميشه

انشالا درست ميشه ، با رايتل هم تست كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                          گوشيتون a1660 هست يا a1778 ? فكر كنم a1778 باشيد
                          اون تفاوت میان مودم های اینتل و کوالکام که شما منظورتون هست تاثیر داره ولی نه اینقدر راه .
                          با سمکارت ایرانسل lte دارند ولی با همراه اول 3g یا e --- این به تفاوت میان مودم اینتل و کوالکام مربوط نمیشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_m نمایش پست ها
                            سلام من ايفون ٦ داشتم .. خطم هم همراه اول بود و از اينترنت ال تي اي استفاده ميكردم خيلي هم راضي بودم .. الان چند روزه كه ٧ خريدم ولي همش نت گوشيم e هستش و 3g هم به زور ميشه .. ورژن هم ١٠.١.١ هست

منم بعضی وقت ها که روشن میکنم میره روی e بعد خودم میزارم رو 2g 3g درست میشه.بعد در آخر میزارم LTE علامتش میره و میشه lte .بعضی وقت ها البته اینطوری میشه.در حین اینکه e هستش تغییر بدین

نظر

• متاسفانه ایفون 7 هم مثل 6 مشکل انتن دهی داره و اگر اینترنتتون دائما e میشه ممکنه از انتن باشه. من مشکل e شدن اینترنت ندارم اما بعضی اوقات گوشیم 5 تا انتنش پره ولی وقتی باهام تماس میگیرن میگه در دسترس نیستم. انواع کارها مثل ریستور، ریست نتوورک، ریست کلی، تغییر سیم کارت و هر چیز دیگه ای رو انجام دادم ولی برطرف نشد. به پشتیبانی اپل ایمیل انگلیسی زدم و مشکلم رو گفتم اما گفتن مشکل از اپزاتورتون هست و اگه با تغییر اپراتور مشکل برطرف نشه گوشی رو به نمایندگی رسمی ببرید و تعویضش کنید که متاسفانه توی ایران نمایندگی رسمی و اصلی اصلا وجود نداره. گوشی 7 و 128 گیگ هست . متاسفانه انتن دهیش مشکل داره.

نظر

• دوستان دو روز هست که گوشی قبلی آیفون 6 اس فروختم و با ذوق 7 32 گیگ خریدم اما امشب دقیق شدم دیدم بله صدای نویزی که حرفش میزنن شنیده میشه البته دقت باید کرد و لازمه بدنه گوشی به گوشتون بچسبونید
                                اما بهترین راه برای تشخیصش وقتی هست که فیلم برداری 4k میکیند که بعد از دیدن فیلم کاملا تو صدای فیلم گرفته شده شنیده میشه!!!
                                نمیدونم این مشکل هست یا نه ؟ و اگر هست قرار چطوری حل بشه اگر مشکلی باشه!
                                ویرایش توسط wildstink : https://i-phone.ir/forums/member/75179-wildstink در ساعت 13-11-2016, 01:47 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X