اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام مجدد .من وقتی میخوام به ایتونز وصل بشم با این ارور مواجه میشم و اصلا عکسی نمیتونم بریزم تو گوشیم وزين 9.3 هست

http://8pic.ir/images/2zsnywdu82j9t54p1euc.png
    ویرایش توسط parviizb : https://i-phone.ir/forums/member/179568-parviizb در ساعت 30-03-2016, 12:02 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
      سلام و درود خدمت عزیزان ...این ایفون دوستان کی اکتیو شده و باید کدام تاریخو ببینیم که همون روز اکتیو شده ؟؟؟

http://8pic.ir/images/qlnhihrlt5nos7rzouve.png
      سلام دوست عزيز...
      قسمت سوم، تاريخ انقضاى گارانتى رو نشون ميده و از اونجايى كه گارانتى اپل، يك ساله هست پس يك سال تاريخ رو بكشيد عقب، ميشه تاريخ اكتيو شدن گوشى، يعنى ٨ فوريه ٢٠١٦.

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
        سلام مجدد .من وقتی میخوام به ایتونز وصل بشم با این ارور مواجه میشم و اصلا عکسی نمیتونم بریزم تو گوشیم وزين 9.3 هست

http://8pic.ir/images/2zsnywdu82j9t54p1euc.png

لطفا این سوالمو اگر کسی میدونه پاسخ بده و یک مشکل دیگه
        من الان برنامه فیسبوک را از اپ استور میخوام دان کنم اولین بار که خواستم دان کنم وسطای دانلودش اینترنت قطع و تمام شد و بعدش هم دیگه تا وسطای دانلود میره ولی تا اخر پیش نمیره چرا ؟؟؟هر کاری کردم نشد که نشد حتی با هیتر شکن هم نشده

نظر

• نوشته اصلی توسط aleesh نمایش پست ها
          سلام دوستان عزیز
          من دیروز 6s خریدم
          اما هیچی از تو ایتونز نمی تونم دانلود کنم ، همش میگه مشخصات کارت اعتباریو اینارو وارد کن
          ضمنا من توی راه اندازی اولیه چون ایران تو لیست نبود united states انتخاب کردم ممکنه از اون باشه؟
          نيازي به كارت اعتباري نداره اما حتما يه گيفت كارت مي خواد

نظر

• سلام دوستان عزیز شرمنده یه سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم اینجا پرسیدم چه جوری میتونم آیفون 6اس رو مستقیما به پرینتر اتصال بدم و عکسهای گالری رو پرینت بگیرم پرینتر مدل p2035n اچ پی هستش و بلوتوث هم نداره آیا از طریق کابل usb میشه یا حتما باید پرینتر بلوتوث دار باشه
            ممنون میشم پاسخ بدین

- - - - - - - - - -

سلام دوستان عزیز شرمنده یه سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم اینجا پرسیدم چه جوری میتونم آیفون 6اس رو مستقیما به پرینتر اتصال بدم و عکسهای گالری رو پرینت بگیرم پرینتر مدل p2035n اچ پی هستش و بلوتوث هم نداره آیا از طریق کابل usb میشه یا حتما باید پرینتر بلوتوث دار باشه
            ممنون میشم پاسخ بدین

نظر

• سلام دوستان من يك كانال تكنولوژي زدم ممنون ميشم بياييد داخلش تا رونق بگيره با اومدنتون مارو شاد كنيد حتما join بشيد ممنون.
              Tech show
              تازه ترين اخبار تكنولوژي رابا ما تجربه كنيد.
              به ما بپيونديد!
              Join group chat on Telegram

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
                سلام دوستان عزیز شرمنده یه سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم اینجا پرسیدم چه جوری میتونم آیفون 6اس رو مستقیما به پرینتر اتصال بدم و عکسهای گالری رو پرینت بگیرم پرینتر مدل p2035n اچ پی هستش و بلوتوث هم نداره آیا از طریق کابل usb میشه یا حتما باید پرینتر بلوتوث دار باشه
                ممنون میشم پاسخ بدین

- - - - - - - - - -

ممنون میشم پاسخ بدین
                از طریق کابل فکر نمیکنم امکانش باشه اصلا

فقط از طریق وایرلس ( بدون سیم ) و شبکه امکانش هست. باید پرینتر روی شبکه تعریف شده باشه. اونوقت وقتی به منوی پیرنت بری٬ اسم پینتر رو اونجا نشون میده و با انتخابش٬ عملیات پرینت انجام میشه.

نظر

ممنون میشم پاسخ بدین

- - - - - - - - - -

ممنون میشم پاسخ بدین

فقط از طریق وایرلس ( بدون سیم ) و شبکه امکانش هست. باید پرینتر روی شبکه تعریف شده باشه. اونوقت وقتی به منوی پیرنت بری٬ اسم پینتر رو اونجا نشون میده و با انتخابش٬ عملیات پرینت انجام میشه.

نظر

• سلام من ایفون ۶اس دارم چطوری و کجا باید شماره وایس میل را تعریف کنم تا بتونم با ایکون وایس میل پیام هامو گوش بدم تشکر



نظر

ممنون میشم پاسخ بدین

- - - - - - - - - -

ممنون میشم پاسخ بدین
                      شما از طریق این برنامه میتونید این کار رو انجام بدید. اگه پرینترتون با کابل usb به کامپیوتر وصل هست ابتدا برید از سایت شرکت سازنده برنامه printer pro desktop رو دانلود و بر روی کامپیوترتون نصب کنید. بعد که نصب شد این برنامه رو اجرا می کنید و app گوشی رو هم که نصب کنید داخلش برید پرینترتون رو نشون میده و شما میتونید از گالری یا هرجایی پرینت بفرستید.
                      ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 10-04-2016, 02:02 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها

پرینتر به شبکه وصله ولی پیدا نمیکنه پیغام no airprinter میده دنبال وایرلس میگرده

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                          شما از طریق این برنامه میتونید این کار رو انجام بدید. اگه پرینترتون با کابل usb به کامپیوتر وصل هست ابتدا برید از سایت شرکت سازنده برنامه printer pro desktop رو دانلود و بر روی کامپیوترتون نصب کنید. بعد که نصب شد این برنامه رو اجرا می کنید و app گوشی رو هم که نصب کنید داخلش برید پرینترتون رو نشون میده و شما میتونید از گالری یا هرجایی پرینت بفرستید.
                          app گوشی رو از کجا بگیرم به همین اسمه (printer pro desktop) یا چیز دیگه ای هست

نظر

app گوشی رو از کجا بگیرم به همین اسمه (printer pro desktop) یا چیز دیگه ای هست
                            highlight آبی لینک برنامه هست.

https://itunes.apple.com/en/app/prin...399679167?mt=8

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                              highlight آبی لینک برنامه هست.

https://itunes.apple.com/en/app/prin...399679167?mt=8
                              مرسی از پاسختون ولی این نسخه رایگانش کار نمیکنه میگه آپگرید کنید که نسخه جدیدش پولیه به قیمت 7 دلار نرم افزار رایگان سراغ ندارید سوال دیگه اینکه آیا موقع پرینت گرفتن گوشی باید با کابل به سیستم وصل باشه یا نه
                              ویرایش توسط raph : https://i-phone.ir/forums/member/133103-raph در ساعت 11-04-2016, 02:06 PM

نظر

مرسی از پاسختون ولی این نسخه رایگانش کار نمیکنه میگه آپگرید کنید که نسخه جدیدش پولیه به قیمت 7 دلار نرم افزار رایگان سراغ ندارید سوال دیگه اینکه آیا موقع پرینت گرفتن گوشی باید با کابل به سیستم وصل باشه یا نه
                                هر ماه تخفیف 50 درصدی میزاره میتونید بخری چون واقعا ارزشش رو داره. گوشی نیازی نیست با کابل به سیستم وصل باشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X