اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط سارا آرام نمایش پست ها
    با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت تمامی دوستان و مدیرانheart
    یه سوال داشتم اینکه
    ios 9.3 را من با ota بخوام آپ کنم حجم زده داخل گوشی 380m اما بخوام با ituns آپ کنم میزنه 2.27gb این به چه صورته با کدوم بزنم بهتره وکدام روش شما پیشنهاد میدین؟؟
    و چرا انقدر اختلاف حجم واسه آپدیت کردن بین این دو روش هست؟؟؟؟؟!
    سلام و سال نوى شما هم مبارك...
    اين دو مدل آپديت، هيچ فرقى باهم ندارن، از طريق ota فقط فايل ها و تغييرات سيستمى جديد دانلود ميشه ولى از طريق آيتونز كه حجم فايل دانلودى خيلى بالاتره، تمام سيستم عامل دانلود ميشه، فراموش نكنيد كه اگر خواستيد از طريق آيتونز آپديت كنيد، قبلش بكآپ بگيريد، چون در صورت رى استور كردن، تمام فايل ها و تنظيمات گوشى پاك ميشه و گوشى به تنظيمات كارخانه برميگرده!

نظر

• کسی چیزی نمیدونه؟

نظر

• سلام
        کسی هست که با سرویس appcola کار کرده باشه؟
        قدیم همه ی بازیهای پولی بود اما الان حذف کرده؟؟؟

نظر

• سلام خدمت همه من مشکله ایفون 6 اس اینه که وقتی میزنم به شارژ روی یه عدد قفل میمونه و شارژ نمیشه باید یه مقدار با گوشی کار کنم تا شروع به شارژ کردن کنه به 9.3 اپدیت کردم حل نشد مثلا همین امروز که زدم به شارژ روی 71% موند و اداپتورم سرد بود کاری بهش نداشتم نیم ساعت دیگه بهش سر زدم دیدم 2 % پیشرفت داشت دوباره باهاش کار کردم تا 100% رفت نمیدونم برای چیه نرم افزاریه یا سخت افزاری ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

• سلام چیز مهم نیست باید دشارژ بشه با گوشی کار کن تا خاموش بشه بعدش بزن به شارژ تا ۱۰۰بشه درش نیاری، ماه یکبار این کارو انجام بده

نظر

• آيفون 6s من به يكباره به صورت خودجوش بدون اينكه ضربه بخوره اينجوري شده
              من چين هستم نميدونم اين مشكل رو اپل استور ميپذيره يا نه ؟
              دوستاني كه واردن راهنمايي كنن مشكل از چيه و چقدر هزينه شه
              با تعويض تاچ و ال سي دي حل ميشه يا از چيز ديگه ايه؟

نظر

• امكان داره شارژر فيك اين مشكل رو به وجود آورده باشه؟؟
                البته جنس خوبيه ولي اصلي نيست

نظر

• اگر شارژر فيك زدين يحتمل باطريتون باد كرده فشار به lcd اورده و اينجوري شده
                  اتفاق مشابهي براي ٥ يكي از دوستام به دليل استفاده از شارژر فيك افتاد كه lcd رو عوض كرد

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

• من گوشی رو جدیداً گرفتم چطور وقتی وارد یه برنامه شدیم اون برنامه رو ببندیم
                    برای اینکه کمتر از کلید سخت افزار ی استفاده کنیم چه راه حلی سراغ دارید ؟
                    همین طور انواع حالت های لمسی یا همون چند انگشتی اون رو دوستان بفرمایند
                    باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط chem30 نمایش پست ها
                      من گوشی رو جدیداً گرفتم چطور وقتی وارد یه برنامه شدیم اون برنامه رو ببندیم
                      برای اینکه کمتر از کلید سخت افزار ی استفاده کنیم چه راه حلی سراغ دارید ؟
                      همین طور انواع حالت های لمسی یا همون چند انگشتی اون رو دوستان بفرمایند
                      باتشکر
                      به آدرس زير بريد:
                      Settings/General/ Accessibility/ Assistive touch
                      و بعد فعالش كنيد.
                      يك دكمه ي كم رنگ گوشه ي صفحه ظاهر مي شه.
                      هم مي تونيد براش ميانبر هاي مختلف تعريف كنيد و هم مي تونيد ازش به عنوان دكمه ي خروج استفاده كنيد.
                      براي اين كار در همين منو وارد گزينه ي زير بشيد
                      Customize top level menu
                      و مي تونيد با كم و زياد كردن ميانبر ها اون رو شخصي سازي كنيد. من فقط گزينه ي خروج رو براش فعال كرده ام. و دقيقا كار دكمه ي خروج رو انجام مي ده.

نظر

• سلام ضمن تبریک سال نو من از طریق ota اپدیت کردم هیچ مشکلی پیش نمیاد و وقت کمتری صرف میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها
                          سلام ضمن تبریک سال نو من از طریق ota اپدیت کردم هیچ مشکلی پیش نمیاد و وقت کمتری صرف میشه
                          سلام
                          نه مشکلی پیش نمیاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                            به آدرس زير بريد:
                            Settings/General/ Accessibility/ Assistive touch
                            و بعد فعالش كنيد.
                            يك دكمه ي كم رنگ گوشه ي صفحه ظاهر مي شه.
                            هم مي تونيد براش ميانبر هاي مختلف تعريف كنيد و هم مي تونيد ازش به عنوان دكمه ي خروج استفاده كنيد.
                            براي اين كار در همين منو وارد گزينه ي زير بشيد
                            Customize top level menu
                            و مي تونيد با كم و زياد كردن ميانبر ها اون رو شخصي سازي كنيد. من فقط گزينه ي خروج رو براش فعال كرده ام. و دقيقا كار دكمه ي خروج رو انجام مي ده.

ممنون از شما
                            یه سوال دیگه
                            اینکه از گوشه های مختلف گوشی دست یا چند انگشت حرکت بدی و منو یا ...باز بشه هم در این گوشی وجود داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط chem30 نمایش پست ها
                              ممنون از شما
                              یه سوال دیگه
                              اینکه از گوشه های مختلف گوشی دست یا چند انگشت حرکت بدی و منو یا ...باز بشه هم در این گوشی وجود داره؟
                              سلام دوست عزیز !! منظورتون مثل سامسونگ گلکسیه مثلا ؟؟ edge ؟؟ بله به راحتی میشه با برنامه Activator که البته فقط با جیلبریک قابل استفاده ست !! واسه رو کم کنی که خیلی خوبه !! مثلا گوشی من اگه در منتها علیه سمت راست ، دقیقا هومنجایی که یه مقدار منحنیه ، انگشت رو از بالا به پایین بکشم یه خطکش باز میشه به سرعت !! و اگه از پایین به بالا بکشم یک برنامه آب و هوا باز میشه !! سمت چپ و بالا و پایین و خلاصه همه جاش میشه همه چیز گذاشت !! برای کل کل با سامسونگ دارا خوبه خیلی!!

نظر

• سلام و درود خدمت عزیزان ...این ایفون دوستان کی اکتیو شده و باید کدام تاریخو ببینیم که همون روز اکتیو شده ؟؟؟

http://8pic.ir/images/qlnhihrlt5nos7rzouve.png

نظر

صبر کنید ..
                                X