اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aliaminnejad نمایش پست ها
    دوساعت ده پونزده دیقه برا من
    گوشي من با شارژر ٥اسم سر ٢ ساعت و سي دقيقه شارژ ميشه
    با شارژر آيپد زير ٢ ساعت

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
      با سلام.

اگر‌بر روی ویندوز هستید در مسیر زیر قرار دارد :

C:\Users\<username>\AppData\Apple Computer\MobileSync\Backup

به جای <username> شناسه کاربری در ویندوز را جایگزین کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      با تشکر از شما ...من فایلهای بکاپو پیدا نکردم و حتی از هیدن هم در اوردن ولی پیدا نکردم بیشتر میشه توضیح بدین و اینکه من یکماه پیش بکاپ از اس ام اس و شماره تلفنها و نرم افزارام را بوسیله ایتونز بکاپ گرفتم و حالا اون فایل بکاپ را میخوام .. و اینکه من بخوام فایلو بریزم تو کامپیوتر دیگه باید چکتر کنم ک بوسیله یک سیستم دیگه اون بکاپو برگرددنم ؟؟؟ ممنون میشم دقیق بفرمایید

نظر

• سلام
        بکاب با ایتولز از فیلم وعکسها گرفتم نعوه برگردوندن میخواستم بدونم

نظر

• نوشته اصلی توسط ari67 نمایش پست ها
          دوستان 0 تا 100 6اس با شارژر فابریکش چه قدر طول میکشه شارژ بشه؟
          مشکلی نداره با شارژر آیپد شارژ بشه؟
          این جواب اپل برای دوستانی که مثل من این سوال براشون وجود داشت:

So on average it can take between 2 and a half to 3 hours to charge an iPhone 6s to charge from 0 -100%. How that works is you’ll see the charge from 0-80% happen in about an hour as a fast charge, then to protect the battery the iPhone trickle charges the last 20%. Trickle Charging takes longer than standard quick charging, but it protects the battery. Because the risk only happens during the last 20% or so when quick charging we utilize the best of both worlds.

این هم جواب سوال دوم:

You can actually. That will charge you phone a little more quickly. Especially up to the first 80% because the iPad charger uses either 10W or 12W depending on which one you have.
          That’s a good question. We’ve actually designed it to accept a charge from either charger. The iPhone’s lightning connector is smart enough to know which charger you’re using and adjusts accordingly. That’s why it makes a bigger difference from 0-80% than it does for the final 20%
          I use my iPad charger to top off my phone all the time. Especially if I’m leaving the house and am lower than 50%. Ten - twenty minutes on the iPad charger and I usually gain another 20%, as long as it’s before the 80% mark.
          ویرایش توسط ari67 : https://i-phone.ir/forums/member/40250-ari67 در ساعت 17-12-2015, 10:48 AM

نظر

• برای تبدیل ویدیو از Xilisoft Video Converter Ultimate این استفاده میکنم ولی مشکلی که دارم اینه فرضا یه ویدیو با سایز 2 گیگ را میذارم داخلش تبدیل روی گزینه نرمال میشه 2.5 گیگ 500 بیشتر !! و روی های هم که بذاریم میشه 3 گیگ !

برنامه ایی هستش که وقتی ویدیو را میخوایم تبدیل کنیم با همون سایز اورجینالش تبدیل کنه ؟

نظر

• سلام دوستان عزیز
              من دیروز 6s خریدم
              اما هیچی از تو ایتونز نمی تونم دانلود کنم ، همش میگه مشخصات کارت اعتباریو اینارو وارد کن
              ضمنا من توی راه اندازی اولیه چون ایران تو لیست نبود united states انتخاب کردم ممکنه از اون باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                برای تبدیل ویدیو از Xilisoft Video Converter Ultimate این استفاده میکنم ولی مشکلی که دارم اینه فرضا یه ویدیو با سایز 2 گیگ را میذارم داخلش تبدیل روی گزینه نرمال میشه 2.5 گیگ 500 بیشتر !! و روی های هم که بذاریم میشه 3 گیگ !

برنامه ایی هستش که وقتی ویدیو را میخوایم تبدیل کنیم با همون سایز اورجینالش تبدیل کنه ؟
                شما از برنامه هایی مثل nPlayer ، AVPlayer در اپل استور استفاده کنید که اکثر فرمت ها را پشتیبانی می کند

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                  برای تبدیل ویدیو از Xilisoft Video Converter Ultimate این استفاده میکنم ولی مشکلی که دارم اینه فرضا یه ویدیو با سایز 2 گیگ را میذارم داخلش تبدیل روی گزینه نرمال میشه 2.5 گیگ 500 بیشتر !! و روی های هم که بذاریم میشه 3 گیگ !

برنامه vlc player رو نصب كن نيازي به تبديل ويديو هم نداري مستقيم هر فرمتي بخواي ميريزي پخش ميكنه
                  زيرنويس فارسي هم ساپورت ميكنه

نظر

• روی دگمه هوم که میزنم تا اخر نه تا نصف فشار میدم یه صدای تیک میاد از قسمت بالا سمت جایی که گوشی را تو گوش میذاریم .

اینگار این صدا شبیه تیک تیک موس هست !! چرا اینجوریه ؟

گوشی را تکون هم میدم هیچ صدایی نمیاد . این دگمه هوم به کجای قسمت بالای گوشی مگه وصل شده ؟
                    ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 19-12-2015, 01:04 PM

نظر

• سلام دوستانو ممنون از راهنماییهای گذشتتون.
                      راستش من با 6s میخوام به منوپاد وصل بشم. بلوتوثش پیدا میکنه اما وصل نمیشه.. چند جا هم رفتم اما جز یه مورد، بقیه وصل نشدن... نتورک رو هم ریست کردم، گوشیمم با دکمه قفل و هوم ریست کردم اما باز نشد.میدونید مشکل چیه؟؟؟ IOS9.2
                      مونوپد یانگ تنگ
                      ویرایش توسط arashr84 : https://i-phone.ir/forums/member/186780-arashr84 در ساعت 19-12-2015, 12:58 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط arashr84 نمایش پست ها
                        سلام دوستانو ممنون از راهنماییهای گذشتتون.
                        راستش من با 6s میخوام به منوپاد وصل بشم. بلوتوثش پیدا میکنه اما وصل نمیشه.. چند جا هم رفتم اما جز یه مورد، بقیه وصل نشدن... نتورک رو هم ریست کردم، گوشیمم با دکمه قفل و هوم ریست کردم اما باز نشد.میدونید مشکل چیه؟؟؟ IOS9.2
                        مونوپد یانگ تنگ
                        مونو پاد من گاندو هست میشناسه و وصل میشه به ریموتش اما دکمه هاش جابه جا کار میکنه و هر دفه عوض میشه
                        یعنی یه بار دکمه زوم این کار شاتر و انجام میده یه بار زوم اوت
                        هیچ وقت هم دکمه شاتر ریموت کار نکرده و زوم هم نشده باش بکنم
                        gando

نظر

• نوشته اصلی توسط mse5602 نمایش پست ها
                          مونو پاد من گاندو هست میشناسه و وصل میشه به ریموتش اما دکمه هاش جابه جا کار میکنه و هر دفه عوض میشه
                          یعنی یه بار دکمه زوم این کار شاتر و انجام میده یه بار زوم اوت
                          هیچ وقت هم دکمه شاتر ریموت کار نکرده و زوم هم نشده باش بکنم
                          gando
                          ممنون.
                          به نظر شما چکار کنم. چون بعید میدونم سخت افزاری باشه...
                          یعنی ایراد از گوشیمه؟؟ آخه بلوتوث لپ تاب و پیدا نمیکنه انا لب تاب بلوتوث گوشیمو پیدا میکنه....

نظر

• سلام دوستان
                            من الان 4s دارم ، ميخوام 6s بگيرم
                            ميخواستم بدونم براي اينكه هرچي تو 4s دارم اعم از ( عكس، موزيك ، برنامه ،شماره تلفنها و ...) رو بريزم توي گوشي جديدم بايد بكاپ بگيرم و با ايتونز بريزم توي گوشي جديدم ؟
                            ممنون ميشم راهنمايي كنيد
                            مرسي

نظر

• نوشته اصلی توسط amir2033 نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              من الان 4s دارم ، ميخوام 6s بگيرم
                              ميخواستم بدونم براي اينكه هرچي تو 4s دارم اعم از ( عكس، موزيك ، برنامه ،شماره تلفنها و ...) رو بريزم توي گوشي جديدم بايد بكاپ بگيرم و با ايتونز بريزم توي گوشي جديدم ؟
                              ممنون ميشم راهنمايي كنيد
                              مرسي

بله درسته يه بك آپ با ابتونز بگيريد و همون رو انتقال بديد به گوشي جديد.
                              فقط يك نكته داره
                              بهتره ورژن i.o.s هر دو گوشي يكي باشه
                              اينجوري كمتر به مشكل بر مي خوريد .

نظر

• سلام<br>نرم افزارفشار خون میخواستم برای ایفون6 اس بدون جیلبریک

نظر

صبر کنید ..
                                X