اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
    از نظر پولش مشکلی ندارم و خیلی دوست دارم ۷ رو آبان یا آذر بخرم فقط با توجه به تجربه های خرید آیفون های قبلی که مورد داشتن و اینکه جای مطمئنی وجود نداره (حتی دیجیکالا هم مطمئن نیست چه برسه به مغازه ها) ناچارا باید برم سمت آندروید چندبار اینجا این سوال رو پرسیدم ولی هر بار گفتن دفتر سایت یا بازار موبایل یا دیجیکالا
    دوست عزيز اندرويد كه هزار بار بدتره تو اين موارد ولي اگر شما همين فرومي بگردي همه موارد لازم براي چك كردن قبل خريد ايفون هست اگر هم پيدا نكردي بگو من تا جايي كه يادمه ذكر كنم موارد رو.

Sent from Vallhalla

نظر

• نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
      دوست عزيز اندرويد كه هزار بار بدتره تو اين موارد ولي اگر شما همين فرومي بگردي همه موارد لازم براي چك كردن قبل خريد ايفون هست اگر هم پيدا نكردي بگو من تا جايي كه يادمه ذكر كنم موارد رو.

Sent from Vallhalla
      نه برادر اکثر گوشیهای آندرویدی گارانتی دارن مثل پارس مایکروتل برا سامسونگ یا نکسوس گوگل که هواوی و ال جی آخریا رو دادن بازار که اونا هم گارانتی دارن تو ایران و اگه به شعبه شون تو بازار موبایل مراجعه کنی خبری از انداختن نیست برعکس آیفون که ۴ ۵ نفر وارد کننده داره هیچ نظارتی روشون نیست و معلوم نیست برای سود بیشتر دست به چه کارهایی نمی زنن

نظر

• سلام.
        به تازگی گوشی آیفون خریدم و از امکاناتش اطلاع چندانی نداشتم. بطور خودکار photo stream روشن بود. برای نصب نرم افزار از آی دی دوستم استفاده کردم. میخاستم بپرسم که تمام عکسام برا دوستم ارسال شده؟ همون لحظه که عکس گرفته میشه برا شخصی که آی دی مشترکی باهاش دارم ارسال میشه یا مدتی بعدش فرستاده میشه؟ عکسایی هم که خودم با گوشی نگرتم و از طریق تلگرام یا واتس آپ برام فرستادن هم برا دوستم ارسال میشه؟
        - - - - - - - - - -

سلام.
        به تازگی گوشی آیفون خریدم و از امکاناتش اطلاع چندانی نداشتم. بطور خودکار photo stream روشن بود. برای نصب نرم افزار از آی دی دوستم استفاده کردم. میخاستم بپرسم که تمام عکسام برا دوستم ارسال شده؟ همون لحظه که عکس گرفته میشه برا شخصی که آی دی مشترکی باهاش دارم ارسال میشه یا مدتی بعدش فرستاده میشه؟ عکسایی هم که خودم با گوشی نگرتم و از طریق تلگرام یا واتس آپ برام فرستادن هم برا دوستم ارسال میشه؟ اگه کسی میدونه ممنون میشم بهم کمک کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza7991 نمایش پست ها
          سلام.
          به تازگی گوشی آیفون خریدم و از امکاناتش اطلاع چندانی نداشتم. بطور خودکار photo stream روشن بود. برای نصب نرم افزار از آی دی دوستم استفاده کردم. میخاستم بپرسم که تمام عکسام برا دوستم ارسال شده؟ همون لحظه که عکس گرفته میشه برا شخصی که آی دی مشترکی باهاش دارم ارسال میشه یا مدتی بعدش فرستاده میشه؟ عکسایی هم که خودم با گوشی نگرتم و از طریق تلگرام یا واتس آپ برام فرستادن هم برا دوستم ارسال میشه؟
          - - - - - - - - - -

سلام.
          به تازگی گوشی آیفون خریدم و از امکاناتش اطلاع چندانی نداشتم. بطور خودکار photo stream روشن بود. برای نصب نرم افزار از آی دی دوستم استفاده کردم. میخاستم بپرسم که تمام عکسام برا دوستم ارسال شده؟ همون لحظه که عکس گرفته میشه برا شخصی که آی دی مشترکی باهاش دارم ارسال میشه یا مدتی بعدش فرستاده میشه؟ عکسایی هم که خودم با گوشی نگرتم و از طریق تلگرام یا واتس آپ برام فرستادن هم برا دوستم ارسال میشه؟ اگه کسی میدونه ممنون میشم بهم کمک کنه
          سلام photo stream عكس هاي جديد رو اپلود ميكنه تو icloud .حالا بستگي داره گوشي شما همون لحظه به اينترنت وصل باشه يا نه.اگر هم وصل نباشه موقعي كه وصل شيد اپلود ميكنه.عكس هاي تلگرام و برنامه هاي ديگه اپلود نميشن به طور مستقيم تو icloud.
          خودتون يه apple id بسازيد وگرنه مشكلات زيادي پيش مياد.

Sent from Vallhalla

نظر

• با سلام.من وقتي عكس سلفي ميگيرم صفحه گوشيم سياه ميشه و مجبور ميشم خاموش و روشن كنم گوشيو تا درست شه.بعضي اوقات هم زمان تماس بعد از اينكه گوشي رو از كنار گوشم برميدارم صفحه سياه ميمونه و مجبورم خاموش روشنش كنم.به نظر شما مشكلش چيه؟

نظر

• سلام
              علت
              سیاه اجرا شدن بعضی ویدیو ها در تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
                سلام
                علت
                سیاه اجرا شدن بعضی ویدیو ها در تلگرام
                سيستم عامل ios از كدكهاي ويديويي محدودي پشتيباني ميكنه و فيلمهايي كه تو تلگرام فرمت غير پشتيبان ios داشته باشن همچين ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
                  داخل اکانت اپل استورم 30 دلار دارم و کشور اپل آیدیم برای آمریکا هست

اما متاسفانه این آدرس و شهری که داخل مشخصات اپل آیدیم هست با هر خرید ازم مالیات حدود 9 درصدی کم میکنه
                  الان می خوام یک اپل آیدی جدا درست کنم و شهر رو طوری انتخاب کنم که مالیات نخوره ( شنیدم بعضی شهر های آمریکا معاف از مالیات هستن )

حالا چند سوال داشتم :

1- این که بعضی شهر های آمریکا مالیات ازشون کم نمیشه و میتونید تمام اعتبار اپل آیدیتون رو بدون کم شدن مالیات خرید کنید درسته ؟

2- آیا میتونم براحتی موجودی اپل آیدی فعلی رو به اپل آیدی جدید که مالیات نمیخوره منتقل کنم ؟ (( بعضی ها میگن حتما نیاز به کر دیت کارت داره )

3- آیا اگر موجودی اپل آیدی فعلی رو به اپل آیدی جدید که مالیات نمیخوره منتقل کنم بهش مالیات میخوره در اثر این جابجایی ؟ ( یعنی خود این انتقال مالیات داره !! )

4- کلا شدنی هست در ایران و ارزش انجام داره ؟

ممنون
                  ویرایش توسط doose.man83 : https://i-phone.ir/forums/member/86721-doose-man83 در ساعت 03-07-2016, 04:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها

ممنون
                    سلام، بنده کمک زیادی نمی تونم بکنم فقط خواستم همدردی کنم! من هم مشکل مالیات رو دارم ولی اونقدر سخت و با دردسر تونستم یه آدرس پیدا کنم (با کمک قند شکن) تا قبول کنه که دیگه حوصله ی دردسر ندارم!
                    فقط چیزی که میتونم بگم قند شکن شما دقیقن باید ip رو به اون آدرسی تغییر بده که مالیات نمی گیرن که سخته (با روشی که من بلدم البته شاید دوستان راه های بهتری بلد باشن)

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                      سلام، بنده کمک زیادی نمی تونم بکنم فقط خواستم همدردی کنم! من هم مشکل مالیات رو دارم ولی اونقدر سخت و با دردسر تونستم یه آدرس پیدا کنم (با کمک قند شکن) تا قبول کنه که دیگه حوصله ی دردسر ندارم!
                      فقط چیزی که میتونم بگم قند شکن شما دقیقن باید ip رو به اون آدرسی تغییر بده که مالیات نمی گیرن که سخته (با روشی که من بلدم البته شاید دوستان راه های بهتری بلد باشن)

سلام اتفاقا تو اینترنت که دقیقا آموزش هاش هست
                      فقط بحث چیز شگن مهمه

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        داخل اکانت اپل استورم 30 دلار دارم و کشور اپل آیدیم برای آمریکا هست

اما متاسفانه این آدرس و شهری که داخل مشخصات اپل آیدیم هست با هر خرید ازم مالیات حدود 9 درصدی کم میکنه
                        الان می خوام یک اپل آیدی جدا درست کنم و شهر رو طوری انتخاب کنم که مالیات نخوره ( شنیدم بعضی شهر های آمریکا معاف از مالیات هستن )

حالا چند سوال داشتم :

1- این که بعضی شهر های آمریکا مالیات ازشون کم نمیشه و میتونید تمام اعتبار اپل آیدیتون رو بدون کم شدن مالیات خرید کنید درسته ؟

2- آیا میتونم براحتی موجودی اپل آیدی فعلی رو به اپل آیدی جدید که مالیات نمیخوره منتقل کنم ؟ (( بعضی ها میگن حتما نیاز به کر دیت کارت داره )

3- آیا اگر موجودی اپل آیدی فعلی رو به اپل آیدی جدید که مالیات نمیخوره منتقل کنم بهش مالیات میخوره در اثر این جابجایی ؟ ( یعنی خود این انتقال مالیات داره !! )

ممنون
                        درود

1- بله این ایالت ها (استان) هستند - مثل فلوریدا
                        2- خیر نمیتونید - اما میتونید آدرس همین اپل آیدی رو عوض کنید به این ایالت هایی که خودتون اشتاره کردید (فقط چون اکنتتون بالانس داره نمیتونید کشور رو عوض کنید)
                        3- نمیتونید منتقل کنید (جواب سوال 2)
                        4- منظورتون از شدنی بودن چی هست !

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                          درود

1- بله این ایالت ها (استان) هستند - مثل فلوریدا
                          2- خیر نمیتونید - اما میتونید آدرس همین اپل آیدی رو عوض کنید به این ایالت هایی که خودتون اشتاره کردید (فقط چون اکنتتون بالانس داره نمیتونید کشور رو عوض کنید)
                          3- نمیتونید منتقل کنید (جواب سوال 2)
                          4- منظورتون از شدنی بودن چی هست !
                          سلام
                          از این لیست کدومش جزو بی مالیات هاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                            سلام
                            از این لیست کدومش جزو بی مالیات هاست؟

گزینه سوم - میامی که مرکز فلوریدا هست

نظر

• ممنون از پاسختون
                              ولی شنیدم تا موچوذی اپل آیدی 0 نشه امکان تغییر آدرس وجود نداره !!! درسته ؟

پس این send gift card کارش چیه ؟

شما راه حلی دارید ؟ ممنون

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                                گزینه سوم - میامی که مرکز فلوریدا هست
                                سپاس
                                به همون گزینه آدرس رو تغییر دادم امیدوارم دیگه مالیات کم نکنه!
                                نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                                ممنون از پاسختون
                                ولی شنیدم تا موچوذی اپل آیدی 0 نشه امکان تغییر آدرس وجود نداره !!! درسته ؟
                                تغییر کشور امکان نداره
                                ولی از شهری به شهر دیگه میشه
                                موجودی من صفر نبود اما تغییر دادم

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 03-07-2016, 07:43 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X