اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
    داداش بیشتر از 3% تو عمل واقعا خودشو نشون میده با نور متوسط نصف و وا فای روشن همش هم اینستا تلگرام tsmc واقعا خوبه دیگه شانسه نباید حساس بود .

امتیاز بنچ مارکش هم خیلی خیلی فرق داره برای من 136000 تا 138000 میره ولی سامسونگ عمرا نمیرسه / فرضا داخله آی مو هم یه فیلم بخواید تبدیل کنید همزمان دو تا گوشی همون لحظه استارت بشن با چند ثانیه زودتر tsmc تموم میکنه

برادر من شما گوشي ميخري باهاش بنچ مارك بگيري؟
    تفاوت بيشتر ٣درصدنيست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

داداش بیشتر از 3% تو عمل واقعا خودشو نشون میده با نور متوسط نصف و وا فای روشن همش هم اینستا تلگرام tsmc واقعا خوبه دیگه شانسه نباید حساس بود .

امتیاز بنچ مارکش هم خیلی خیلی فرق داره برای من 136000 تا 138000 میره ولی سامسونگ عمرا نمیرسه / فرضا داخله آی مو هم یه فیلم بخواید تبدیل کنید همزمان دو تا گوشی همون لحظه استارت بشن با چند ثانیه زودتر tsmc تموم میکنه

درود
      ۱۰۰ در ۱۰۰ tmsc در همه موارد بهتر عمل میکنه و بهتره که tmsc باشه
      اما اگر هم نبود مشکل خواصی پیش نمیاد
      من خودم این ۶ اس که دستم هست ۳وومین ۶ اس هست که خریدم و تا الان هم هرچی داشتم tmsc بوده و تاحالا با سامسونگ کارنکردم که بتونم نظر بدم
      اما قبل از این گیوشیم یدونه TMSC داشتم که بشدت مصبرف باطریش بالا بود !!!
      ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 19-03-2016, 07:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mkk12 نمایش پست ها
        من يك مشكلي دارم دوستان صفحه ايفونم به كرمي ميزنه البته يك گلس ضخيم روشه با يك ايفون ديگه مقايسه كردم اون گلسش نازكه اون سفيد تره!
        يعني مال گلس هست؟

sent from my iphone using tapatalk
        درود
        گوشی مشکلی نداره و به کحافظ صفحه هم ارتباطی نداره
        به احتمال زیاد پارت نامبر گوشی شما برای اسیای شرقی باید باشه (zp/a) ......... البته تو یسری از موارد در پارت نامبرهای دیگه هم دیده شده این مورد اما در کل هیچ مشکلی وجود نداره ، حساس نباشید
        ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 19-03-2016, 07:52 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
          درود
          ۱۰۰ در ۱۰۰ tmsc در همه موارد بهتر عمل میکنه و بهتره که tmsc باشه
          اما اگر هم نبود مشکل خواصی پیش نمیاد
          من خودم این ۶ اس که دستم هست ۳وومین ۶ اس هست که خریدم و تا الان هم هرچی داشتم tmsc بوده و تاحالا با سامسونگ کارنکردم که بتونم نظر بدم
          اما قبل از این گیوشیم یدونه TMSC داشتم که بشدت مصبرف باطریش بالا بود !!!
          تو سامسونگ هایی که داشتم یکشون دگمه هوم را که میزدی صدای تق میمد از بالا سمته اسپیکر واقعا عجیب بود ! و حتی دستگاه روی استند بای برای خودش یه صدای تیک میداد گاهی دوتا میزد اولاین فکر میکردم توهم زدم بعد دیدم بله از گوشیه که ردش کردم رفت .

یه سامسونگ دیگه داشتم متاسفانه حدود 7 تا پیسکل سوخته خیلی ریز سر سوزن گوشه ها داشت که اونم رد کردم .

یه یکی دیگه هم گرفتم tsmc بود ولی باز پیکسل یه دونه داشت سیاه وسط صفحه که رو مخ بود ناچاری با ضرر ردش کردم .

حالا خدا شکر این یکی را گرفتم سخت افزاری مشکلی نداره ( ولی اپل واقعا خیلی روی سری s کم کاری کرده کیفیت سابق را بنداره شانسی چیه بهت بخوره خوب در بیاد )

روی تراشه سامسونگ وقتی روی سرچ وقتی میرفتیم بعد سریع میخواستی برگردی هوم یه مکثی داشت ! ولی روی tsmc اینجوری نبود ...

امتیاز بنچ مارک هم که خوب خیلی تفاوت فاحشی داره -

ااون دوسته عزیز Mkk12 که گفته مگه بنج مارک میگریم برای چیه ( دوسته عزیز برای بنج مارک گوشی را نمیخریم ولی تست میکنیم ببنیم سرعت دستگاه تا چه حدی هست ) همین سرعت چند هزارتا بالاتر از سامسونگ قطعا روی سرعت سیستم ios تاثیر داره نمیشه اینو انکار کنید ...

فرضا حدودا 129000 کجا1370000 این سرعت پرادزشی کل سیستم مجموعه رم گرافیک سی پیو هست که قطعا تو بازی برنامه های سنگین و سرعت چند صدم در صدی ios تاثیر داره - حالا اگر ساموسنگ بود دیگه نلاید حساس شد بی خیالی گذشت .

این 3% خیلی بیشتره من عمرا یا تراشه سامسونگ با همین شرایط کاری همچین اسکرینی نمیتونستم بگیرم .

کار اشتباهی کرد اپل با این سیاستش باید همه را یکی میزد بحر حال دیگه روی ایفون 7 همگی tsmc میشن خوشبختانه .

- - - - - - - - - -
          ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 19-03-2016, 08:38 PM

نظر

درود
            به احتمال زیاد پارت نامبر گوشی شما برای اسیای شرقی باید باشه (zp/a) ......... البته تو یسری از موارد در پارت نامبرهای دیگه هم دیده شده این مورد اما در کل هیچ مشکلی وجود نداره ، حساس نباشید
            يعني تو پارت نامبرهاي مختلف كيفيت صفحه فرق داره؟؟؟
            بله پارت نامبر اسياي شرقي هست،
            يعني صفحه مشكلي نداره؟؟؟

نظر

درود
              يعني صفحه مشكلي نداره؟؟؟

نظر

تو سامسونگ هایی که داشتم یکشون دگمه هوم را که میزدی صدای تق میمد از بالا سمته اسپیکر واقعا عجیب بود ! و حتی دستگاه روی استند بای برای خودش یه صدای تیک میداد گاهی دوتا میزد اولاین فکر میکردم توهم زدم بعد دیدم بله از گوشیه که ردش کردم رفت .

یه سامسونگ دیگه داشتم متاسفانه حدود 7 تا پیسکل سوخته خیلی ریز سر سوزن گوشه ها داشت که اونم رد کردم .

یه یکی دیگه هم گرفتم tsmc بود ولی باز پیکسل یه دونه داشت سیاه وسط صفحه که رو مخ بود ناچاری با ضرر ردش کردم .

حالا خدا شکر این یکی را گرفتم سخت افزاری مشکلی نداره ( ولی اپل واقعا خیلی روی سری s کم کاری کرده کیفیت سابق را بنداره شانسی چیه بهت بخوره خوب در بیاد )

روی تراشه سامسونگ وقتی روی سرچ وقتی میرفتیم بعد سریع میخواستی برگردی هوم یه مکثی داشت ! ولی روی tsmc اینجوری نبود ...

امتیاز بنچ مارک هم که خوب خیلی تفاوت فاحشی داره -

ااون دوسته عزیز Mkk12 که گفته مگه بنج مارک میگریم برای چیه ( دوسته عزیز برای بنج مارک گوشی را نمیخریم ولی تست میکنیم ببنیم سرعت دستگاه تا چه حدی هست ) همین سرعت چند هزارتا بالاتر از سامسونگ قطعا روی سرعت سیستم ios تاثیر داره نمیشه اینو انکار کنید ...

فرضا حدودا 129000 کجا1370000 این سرعت پرادزشی کل سیستم مجموعه رم گرافیک سی پیو هست که قطعا تو بازی برنامه های سنگین و سرعت چند صدم در صدی ios تاثیر داره - حالا اگر ساموسنگ بود دیگه نلاید حساس شد بی خیالی گذشت .

این 3% خیلی بیشتره من عمرا یا تراشه سامسونگ با همین شرایط کاری همچین اسکرینی نمیتونستم بگیرم .

کار اشتباهی کرد اپل با این سیاستش باید همه را یکی میزد بحر حال دیگه روی ایفون 7 همگی tsmc میشن خوشبختانه .

- - - - - - - - - -
                درکل همه این مشکلاتی ک میگید چ از نظر عمر باتری چه مشکلای نرم افزاری و چه سخت افزاری همش توی 6اس دیده میشه!
                تو 6اس پلاس هیچکدوم نیست! اگرم باشه اصلا انقدر کمه ک ب چشم نمیاد ! از هر 100 تا 1 دونه!اونم مشکل سخت افزاری ! وگرنه مدل پلاس اصلا مشکل باتری و نرم افزاری نداره
                تو مدل پلاس هم نوع پردازنده اهمیت نداره چون در هر دوحالت عالیه! ب نظرم کلا شما ک اینمه ضرر دادی سر 6اس معمولی خب ی باره پلاسشو میخریدید ! از همه نظر بهتر از معمولیشه

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

نوشته اصلی توسط Mkk12 نمایش پست ها
                  يعني صفحه مشكلي نداره؟؟؟

درود
                  خیر به هیچ عنوان مشکل سخت افزاری نیست
                  دلیل اینکه بک لایت صفحه نمایش پارت نامبر های اسیای شرقی گرم هست اینه که خودشون اینجوری میپسندن
                  نکته قابل توجه اینجاست که بعد از حدود ۱۰ دقیقه که با کوشی کار میکنید به تدریج بک لایت از حالت گرم رو به حالت سرد میره و نور زمینه سفید میشه

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk
                  ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 20-03-2016, 04:39 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iEXCEPTIONAL نمایش پست ها
                    درکل همه این مشکلاتی ک میگید چ از نظر عمر باتری چه مشکلای نرم افزاری و چه سخت افزاری همش توی 6اس دیده میشه!
                    تو 6اس پلاس هیچکدوم نیست! اگرم باشه اصلا انقدر کمه ک ب چشم نمیاد ! از هر 100 تا 1 دونه!اونم مشکل سخت افزاری ! وگرنه مدل پلاس اصلا مشکل باتری و نرم افزاری نداره
                    تو مدل پلاس هم نوع پردازنده اهمیت نداره چون در هر دوحالت عالیه! ب نظرم کلا شما ک اینمه ضرر دادی سر 6اس معمولی خب ی باره پلاسشو میخریدید ! از همه نظر بهتر از معمولیشه
                    منم هیچ مشکلی با ۶اس پلاس ندارم تازه چیپ سامسونگ هم هست

نظر

• سلام دوستان من یه مشکلی با 6s ام دارم که خیلی اعصابمو خرد کرده لطفا راهنماییم کنید
                      گوشیم به ورژن 9.2.1 آپدیت شده
                      مشکل گوشیم اینه که بعضی از ویدئوها موقع پخش فقط صداشون پخش میشه و صفحه سیاه میشه و تصویرشون نمیاد. البته همون ویدئوها رو خودم روی گوشی دقیقا مشابه دیدم که پخش میشه
                      حتی ریست هم کردم درست نشده. البته مجددا میگم بعضی از ویدئو ها نه همشون
                      ممنونم

نظر

• سلام
                        من امروز یک ایفون کار کرده خریدم و متاسفانه متوجه نشدم که دکمه هوم بشدت داغ میشه
                        دوستان چه باید کرد؟ سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ گوشی رو هارد ریسیت کردم اپدیت هم کردم تغییری نکرد. سخت افزاری اگر هست کجا میشه تعمیر کرد؟ هزینش چقد میشه؟

نظر

• سلام
                          من امروز یک ایفون کار کرده خریدم و متاسفانه متوجه نشدم که دکمه هوم بشدت داغ میشه
                          دوستان چه باید کرد؟ سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ گوشی رو هارد ریسیت کردم اپدیت هم کردم تغییری نکرد. سخت افزاری اگر هست کجا میشه تعمیر کرد؟ هزینش چقد میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                            منم هیچ مشکلی با ۶اس پلاس ندارم تازه چیپ سامسونگ هم هست
                            منم با ٦ اس پلاسم كه اتفاقا سامسونگم هست هيچ مشكلي ندارم و بسيار عالي كار ميكنه
                            شانسيه من دوست داشتم tsmc باشه ولي سامسونگ از اب دراومد ولي من مشكلي باهاش ندارم گوشي هم خرف نداره

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

• با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت تمامی دوستان و مدیران
                              یه سوال داشتم اینکه
                              ios 9.3 را من با ota بخوام آپ کنم حجم زده داخل گوشی 380m اما بخوام با ituns آپ کنم میزنه 2.27gb این به چه صورته با کدوم بزنم بهتره وکدام روش شما پیشنهاد میدین؟؟
                              و چرا انقدر اختلاف حجم واسه آپدیت کردن بین این دو روش هست؟؟؟؟؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط سارا آرام نمایش پست ها
                                با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت تمامی دوستان و مدیران
                                یه سوال داشتم اینکه
                                ios 9.3 را من با ota بخوام آپ کنم حجم زده داخل گوشی 380m اما بخوام با ituns آپ کنم میزنه 2.27gb این به چه صورته با کدوم بزنم بهتره وکدام روش شما پیشنهاد میدین؟؟
                                و چرا انقدر اختلاف حجم واسه آپدیت کردن بین این دو روش هست؟؟؟؟؟!
                                سلام
                                بخاطر اینکه 380مگ فقط شامل تغییرات میشه ولی اون حجم2گیگی شامل کل سیستم عامل هست ک پاک میشه و از نو نصب میشه،اکثرا توصیه میشه ک از طریق آیتیونز آپدیت بشه بهتره.
                                ویرایش توسط JESTER : https://i-phone.ir/forums/member/191591-jester در ساعت 22-03-2016, 12:41 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X