اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام.
    راهی هست که عکس های توی گوشیم رو پاک کنم اما زمانی که گوشیم به نت وصل میشه از آیکلودم پاک نکنه؟؟؟

نظر

• سلام.
      راهی هست که من عکس های گوشیم رو پاک کنم اما وقتی به نت وصل میشم عکسهام از آبکلود پاک نشه؟؟

نظر

• سلام دوستان
        از ۵ اس به بعد هر ایفونی که داشتم بدون استسنا همگی بعضی وقتها کرش میکردن
        یعنی زمانی که مثلا دارم با ایتونز اپلیکیشن نصب میکنم و همزمان با گوشی کار سنگین میکنم یه لحظه صفحه سیاه میشه و دوباره بر میگرده و یا مثلا گوشی داغ میشه این مورد پیش میاد
        این مورد طبیعیه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
          سلام دوستان
          از ۵ اس به بعد هر ایفونی که داشتم بدون استسنا همگی بعضی وقتها کرش میکردن
          یعنی زمانی که مثلا دارم با ایتونز اپلیکیشن نصب میکنم و همزمان با گوشی کار سنگین میکنم یه لحظه صفحه سیاه میشه و دوباره بر میگرده و یا مثلا گوشی داغ میشه این مورد پیش میاد
          این مورد طبیعیه ؟

یعنی واقعا کسی نیست جواب بده !!!

نظر

• خیر موردی طبیعی نیست
            ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• خیر موردی طبیعی نیست
              ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                خیر موردی طبیعی نیست
                درود
                یعنی الان گوشیم مشکل سخت افزاری داره ؟
                یا اینکه کرش نرم افزاریه ؟

ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 17-03-2016, 11:03 PM

نظر

• اقا این tmsc بودن ایفونهای 6اس و پلاس خیلی تاثیر گذاره روی سی پی یو و مصرف باطریش ؟؟؟اخه ادمو دو دل میکنن از بس میگن tmsc باید باشه لطفا تو این زمینه کمک کنین و اگرتاپیکی تخصصی داره بزارین که برم بخونم ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
                    اقا این tmsc بودن ایفونهای 6اس و پلاس خیلی تاثیر گذاره روی سی پی یو و مصرف باطریش ؟؟؟اخه ادمو دو دل میکنن از بس میگن tmsc باید باشه لطفا تو این زمینه کمک کنین و اگرتاپیکی تخصصی داره بزارین که برم بخونم ممنون میشم
                    نه مشكلي نداره

نظر

• تاپیکی در مورد این هست که بدین برم بخونمش .منظورم انجمن هست که دوستان در مورد این موضوع صحبت میکنن

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
                        اقا این tmsc بودن ایفونهای 6اس و پلاس خیلی تاثیر گذاره روی سی پی یو و مصرف باطریش ؟؟؟اخه ادمو دو دل میکنن از بس میگن tmsc باید باشه لطفا تو این زمینه کمک کنین و اگرتاپیکی تخصصی داره بزارین که برم بخونم ممنون میشم
                        درود
                        تاثیر انچنانی نداره
                        اگر اشتباه نکنم سی پی یو سامسونگ ۳ درصد مصرف باطریش بیشتره
                        اما در کل بهتره که tmsc باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                          درود
                          تاثیر انچنانی نداره
                          اگر اشتباه نکنم سی پی یو سامسونگ ۳ درصد مصرف باطریش بیشتره
                          اما در کل بهتره که tmsc باشه
                          داداش بیشتر از 3% تو عمل واقعا خودشو نشون میده با نور متوسط نصف و وا فای روشن همش هم اینستا تلگرام tsmc واقعا خوبه دیگه شانسه نباید حساس بود .

امتیاز بنچ مارکش هم خیلی خیلی فرق داره برای من 136000 تا 138000 میره ولی سامسونگ عمرا نمیرسه / فرضا داخله آی مو هم یه فیلم بخواید تبدیل کنید همزمان دو تا گوشی همون لحظه استارت بشن با چند ثانیه زودتر tsmc تموم میکنه

ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 19-03-2016, 01:18 AM

نظر

• تاپیک نقل و قول دوستان نیست برم بخونم

نظر

• من يك مشكلي دارم دوستان صفحه ايفونم به كرمي ميزنه البته يك گلس ضخيم روشه با يك ايفون ديگه مقايسه كردم اون گلسش نازكه اون سفيد تره!
                              يعني مال گلس هست؟

نظر

• من يك مشكلي دارم دوستان صفحه ايفونم به كرمي ميزنه البته يك گلس ضخيم روشه با يك ايفون ديگه مقايسه كردم اون گلسش نازكه اون سفيد تره!
                                يعني مال گلس هست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X