اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
    پس کلا بیخیال آیفون شم نکسوس هواوی که گارانتی داره رو بخرم سنگینترم مرسی

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    مراسم معرفى ايفون ٤ رو نگاه كن
    جابز رو صحنه ميگه بيش از ١٠٠ پتنت تو اين ايفون به كار برديم
    اما الان چى؟
    هيچ
    عاشق se بودم بخاطر اندازه ش
    لامصب حتى يه تاچ ايدى نسل دو روش نذاشت
    من ويديوى 4k ميخوام چيكار وقتى نتونم بيشتر از ٢٠ دقيقه فيلم بگيرم
    سوزنشم رو ١٦ گيگ گير كرده به هيج صراطى مستقيم نميشه
    بايد ١٠ بار انگشتمو بذارم رو سنسور تا بازشه اخرسر هم بايد با رمز باز كنم
    اپل از اولشم شعارش اين بود كه كارى نداريم مردم چى ميخان بايد چيزى بسازيم كه مردم بخوان
    والا بعد ٤ اس ديگه همچين جيزى ساخته نشد و نخواهد شد تا تيم كوك هست

نظر

• نوشته اصلی توسط arampishro نمایش پست ها
      اما الان چى؟
      هيچ
      اپل از اولشم شعارش اين بود كه كارى نداريم مردم چى ميخان بايد چيزى بسازيم كه مردم بخوان
      من الان گلکسی اس ۶ دارم حسگر اثر انگشت آیفون ۵ اسی که داشتم بهتر از اس ۶ فعلیم هست

نظر

من الان گلکسی اس ۶ دارم حسگر اثر انگشت آیفون ۵ اسی که داشتم بهتر از اس ۶ فعلیم هست

من مقايسه ش كردم با ٦ اس نه اس ٦
        بله
        الان se از اس ٦ شما گرونتره
        خودمم الان ٥ اس دستمه
        بخدا اگه همين مشخصاتو سامسونگ بزنه ٨٠٠ بيشتر نميخرن
        اصلا بحثمم گارانتى نيست
        بين يه جفت دمپايى نيكتا و دمپايى لاستيك بازيافتى بايد فرق باشه
        دمپايى كه گرانتى نداره
        قبلا شما اگه براى محصولات اپل ٣ برابر ديگر برندها پول ميداذى مطمئن بودى چيزايى رو تجربه ميكنى كه ديگران فعلا تجربه نميكنن
        الان هيچى نداره

نظر

من مقايسه ش كردم با ٦ اس نه اس ٦
          بله
          الان se از اس ٦ شما گرونتره
          خودمم الان ٥ اس دستمه
          بخدا اگه همين مشخصاتو سامسونگ بزنه ٨٠٠ بيشتر نميخرن
          اصلا بحثمم گارانتى نيست
          بين يه جفت دمپايى نيكتا و دمپايى لاستيك بازيافتى بايد فرق باشه
          دمپايى كه گرانتى نداره
          قبلا شما اگه براى محصولات اپل ٣ برابر ديگر برندها پول ميداذى مطمئن بودى چيزايى رو تجربه ميكنى كه ديگران فعلا تجربه نميكنن
          الان هيچى نداره
          جدای از این قضیه که هیچی نداره تو ایران اکثرا رفرشن جای مطمئنی هم برای یه خرید مطمئن وجود نداره پس بهتره آدم بره دنبال همون گوشی های آندرویدی

نظر

اما الان چى؟
            هيچ
            یعنی شما فکر می کنی برای تولید گوشی های جدید هیچ پتنتی به کار برده نشده!!!!
            20 دقیقه 4k فکر می کنید خیلی کمه؟؟ رو گوشی های دیگه فکر می کنید چند دقیقه میشه 4k ضبط کرد؟
            شما واقعا 10 بار انگشت میزاری تا اثر انگشتت رو بگیره؟!!! دوست عزیز فکر نمی کنید شما اسفاده از تاچ آی دی رو بلد نیستید. کسی هست که 10 بار انگشت بزاره و عمل نکنه؟!!!

نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
            جدای از این قضیه که هیچی نداره تو ایران اکثرا رفرشن جای مطمئنی هم برای یه خرید مطمئن وجود نداره پس بهتره آدم بره دنبال همون گوشی های آندرویدی

دوستان لطفا در مورد چیزایی که اطلاع ندارین نظر ندین. اینجا هم مشاوره انتخاب گوشی نیست. رفرش چی هست دقیقا!!! شما احتمالا منظورتون refurbished هست که اکثرا مردم عوام به اشتباه می گن Refresh. هیچ کدوم از گوشی های مدل جدید مثل 6 یا 6s مدل Refurbished ندارن. ولی گوشی های اندرویدی بعد از ۵-۶ ماه از تاریخ معرفی مدل های Refurbished وارد میشن و به قیمت های بسیار پایینتر به فروش می رسن.

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
              20 دقیقه 4k فکر می کنید خیلی کمه؟؟ رو گوشی های دیگه فکر می کنید چند دقیقه میشه 4k ضبط کرد؟
              شما واقعا 10 بار انگشت میزاری تا اثر انگشتت رو بگیره؟!!! دوست عزیز فکر نمی کنید شما اسفاده از تاچ آی دی رو بلد نیستید. کسی هست که 10 بار انگشت بزاره و عمل نکنه؟!!!

دوستان لطفا در مورد چیزایی که اطلاع ندارین نظر ندین. اینجا هم مشاوره انتخاب گوشی نیست. رفرش چی هست دقیقا!!! شما احتمالا منظورتون refurbished هست که اکثرا مردم عوام به اشتباه می گن Refresh. هیچ کدوم از گوشی های مدل جدید مثل 6 یا 6s مدل Refurbished ندارن. ولی گوشی های اندرویدی بعد از ۵-۶ ماه از تاریخ معرفی مدل های Refurbished وارد میشن و به قیمت های بسیار پایینتر به فروش می رسن.
              شما الان جزو خواصی P: ؟ جای مطمئنی برای خرید آیفون سراغ داری من خودم علاقه دارم به آیفون ولی هیچ جای مطمئنی برای خرید وجود نداره ؟

نظر

• دوستان استفاده از hotspot چقد شارژ میکشه؟جوری ک صفحه گوشی خاموش باشه و فقط مثل مودم ازش استفاده بشه؟

Sent from my HTC One max using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
                  دوستان استفاده از hotspot چقد شارژ میکشه؟جوری ک صفحه گوشی خاموش باشه و فقط مثل مودم ازش استفاده بشه؟

خيلى
                  چون هم ديتا و هم وايقايت كار ميكنه

نظر

خيلى
                    چون هم ديتا و هم وايقايت كار ميكنه
                    آره خیلیه!من الان گوشیم همرام نیست ک اسکرینشات بگیرم ولی فک کنم 3ساعت استفاده فقط از hotspot الان شارژ حدود 40 درصد،در کل عادیه این مصرف شارژ زیاد؟

نظر

• اره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها

ببين دور ور ندار
                        اگه صرفا يه فان فنى من زمانى كه تو N73 داشتى ايفون دستم بود
                        الانم خودم صرفا ٣ تا دستمه
                        ولى ديگه چرت شده
                        گزارش ماليش نشوندهنده شكستشه ولى تو مجهول الفاز دارى ميگى اينطور نيست
                        خوش باشى
                        زير بارون نرى فازت بپره

نظر

ببين دور ور ندار
                          اگه صرفا يه فان فنى من زمانى كه تو N73 داشتى ايفون دستم بود
                          الانم خودم صرفا ٣ تا دستمه
                          ولى ديگه چرت شده
                          گزارش ماليش نشوندهنده شكستشه ولى تو مجهول الفاز دارى ميگى اينطور نيست
                          خوش باشى
                          زير بارون نرى فازت بپره
                          يك زماني ايفون خاص بود دست هركي نبود مثل الان نبود كه افرادي مثل شما بيان براي ما عكس بزارن بگن من خودم ٣تا ايفون دارم!!!
                          الان شما فكركردي خيلي بارته؟
                          ناراحتي برو سامسونگ بخر كسي مجبورت نكردنهولي دليل نميشه حرف مفت بزني درباره ايفون!

نظر

• تا جایی که من از بچه های بازار اطلاعات کسب کردم چیزای رفرش یا هرچی که اسمش هست زمانی میاد که دیگه اون مدل توسط کارخونه تولید نشه !! بعد اونا میان مدل های قدیمی رو بصورت تقریبا نو و یا به قول خودشون نو میفروشن !! گوشی که هنوز داره تولید میشه دیگه رفرش نداره قائدتا !! ما که دعوا هم نداریم اقایون هرکی خواست میخره هرکی نخواست نمیخره !! اصلا جای مطمئن یعنی چی ؟؟ دوست من توی هلند گوشی خریده خراب بوده من اینجا تا حالا نشده گوشی بخرم خراب باشه !!
                            اقا منِ نوعی وقتی میخوام چیزی بخرم یه اطلاعات کلی و نسبی دارم یا تحقیق میکنم بعد به طرف میگم اقا من اینو میخوام !! قائدتا فروشنده هم میدونه یا میفهمه که گوشی که به من میفروشه نباید کارکرده باشه همین !! و اگه نو باشه دیگه خرابیش به کسی ربطی نداره باید بره واسه گارانتی !! وسیله الکترونیکی از پلی استیشن بگیر تا ریش تراش و مسواک شارژی مطمئن و اطمینان بردار نیست !! گارانتی برای همین اختراع شده !! یا علی ❤️

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
                              تا جایی که من از بچه های بازار اطلاعات کسب کردم چیزای رفرش یا هرچی که اسمش هست زمانی میاد که دیگه اون مدل توسط کارخونه تولید نشه !! بعد اونا میان مدل های قدیمی رو بصورت تقریبا نو و یا به قول خودشون نو میفروشن !! گوشی که هنوز داره تولید میشه دیگه رفرش نداره قائدتا !! ما که دعوا هم نداریم اقایون هرکی خواست میخره هرکی نخواست نمیخره !! اصلا جای مطمئن یعنی چی ؟؟ دوست من توی هلند گوشی خریده خراب بوده من اینجا تا حالا نشده گوشی بخرم خراب باشه !!
                              اقا منِ نوعی وقتی میخوام چیزی بخرم یه اطلاعات کلی و نسبی دارم یا تحقیق میکنم بعد به طرف میگم اقا من اینو میخوام !! قائدتا فروشنده هم میدونه یا میفهمه که گوشی که به من میفروشه نباید کارکرده باشه همین !! و اگه نو باشه دیگه خرابیش به کسی ربطی نداره باید بره واسه گارانتی !! وسیله الکترونیکی از پلی استیشن بگیر تا ریش تراش و مسواک شارژی مطمئن و اطمینان بردار نیست !! گارانتی برای همین اختراع شده !! یا علی ❤️

دوست عزیز دو مورد پیش اومده آیفونی که خریدم مورد داشته بردم پس دادم یه بار ال سی دیش عوض شده بود با اینکه اکتیو نشده بود گارانتی نداره و خریدش تو ایران اشتباهه ۳ تومن بدی جنس مورد دار تحویل بگیری زور داره بخدا شما جایی که آیفون سالم بدون مورد تحویل بده می شناسی بنده منظورم از مطمئن این هست که مثلا ال سی دی رو فیک نندازن بفروشن یا مثلا آیفون refurbished تحویل ندن نه اینکه مثلا ایرادش از کارخونه باشه اون بحثش جداست

نظر

دوست عزیز دو مورد پیش اومده آیفونی که خریدم مورد داشته بردم پس دادم یه بار ال سی دیش عوض شده بود با اینکه اکتیو نشده بود گارانتی نداره و خریدش تو ایران اشتباهه ۳ تومن بدی جنس مورد دار تحویل بگیری زور داره بخدا شما جایی که آیفون سالم بدون مورد تحویل بده می شناسی بنده منظورم از مطمئن این هست که مثلا ال سی دی رو فیک نندازن بفروشن یا مثلا آیفون refurbished تحویل ندن نه اینکه مثلا ایرادش از کارخونه باشه اون بحثش جداست

از مغازه هاى بيرون بخر مطمئن تره
                                تو علاالدين و چهارسو به هيچعنوان خريد نكن

نظر

صبر کنید ..
                                X