اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط TheKing نمایش پست ها
    از همون Device Manager درایور رو پاک کن بعد دوباره گوشیتو وصل کن که مجدد درایور رو نصب کنه
    داداش والا این کارو کردم ولی نشد
    یه کار دیگه هم یه جا دیگه بم گفتن اونم نشد
    گفتن run regedit رو سرچ کن و ...
    هنوز چیزی رو نمیاره بالا واسم

نظر

• سلام من وارد Music که میشم فقط یه عکس خانومه میاد که گوشی دستشه و هیچ چیز دیگه ای نمایش داده نمیشه، در حالیکه قبلش با آیتیونز آهنگ ریختم روش و سینک کردم ولی اینجا فقط عکسه و هیچ گزینه دیگه ای نیست، مشکل چیه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط goody–good نمایش پست ها
        سلام من وارد music که میشم فقط یه عکس خانومه میاد :d که گوشی دستشه و هیچ چیز دیگه ای نمایش داده نمیشه، در حالیکه قبلش با آیتیونز آهنگ ریختم روش و سینک کردم ولی اینجا فقط عکسه و هیچ گزینه دیگه ای نیست، مشکل چیه؟؟
        احتمالن به نت وصل هستيد! نت رو خاموش كنيد مشكل حل ميشه

a.s.a

نظر

• سلام

من دیروز ایفون 6 اس 64 گیگ خریدم و آیفون 4 هم دارم

یه سوال داشتم و اونم اینه که چرا روی ایفون 4 راحت به AppStore وصل میشم ولی با ایفون 6 اس نمیتونم و میگه به سرور وصل نشدم

هر دو با اینترنت های وب تست شده در یک زمان

چطور ممکنه یکی وصل بشه و یکی دیگه وصل نشه؟

ممنون میشم جواب سوالم رو بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط goody–good نمایش پست ها
            سلام من وارد Music که میشم فقط یه عکس خانومه میاد که گوشی دستشه و هیچ چیز دیگه ای نمایش داده نمیشه، در حالیکه قبلش با آیتیونز آهنگ ریختم روش و سینک کردم ولی اینجا فقط عکسه و هیچ گزینه دیگه ای نیست، مشکل چیه؟؟
            بريد تو تنظيمات و در تنظيمات موزيك show appl e music رو خاموش كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• یه سوال من داخله نوتم کلی پیام ذخیره دارم . ولی میخوام ایکلود خاموش کنم میگه نوت دلیت میشه امتحان کردم دیدم بلی دلیت میشه !

ولی میخوام ایکلودم غیره فعال کنم ولی نوت هام ذخیره بشن ؟ چیکار کنم ؟ چطوری میشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                یه سوال من داخله نوتم کلی پیام ذخیره دارم . ولی میخوام ایکلود خاموش کنم میگه نوت دلیت میشه امتحان کردم دیدم بلی دلیت میشه !

ولی میخوام ایکلودم غیره فعال کنم ولی نوت هام ذخیره بشن ؟ چیکار کنم ؟ چطوری میشه ؟
                برای اینکه یادداشت ها رو از ایکلاد به گوشی انتقال بدید توی تنظیمات notes گزینه on my iphone رو روشن کنید.
                بعد داخل برنامه notes گزینه edit رو بزنید و move all و بعد on my iphone رو انتخاب کنید. با این کار یادداشت ها از ایکلاد حذف میشه و روی ایفون ذخیره میشه و میتونید ایکلاد رو خاموش کنید.

نظر

• سلام
                  من هربار که از خونه خارج میشم و برمیگردم نت گوشیم غیرفعال میشه و دوباره باید برم تو تنظیمات وای فای تا گوشیم دوباره کانکت شه به وای فای .میشه راهنمایی کنید باید چکار کنم که خودش کانکت شه بصورت خودکار.گوشی رو تازه گرفتم
                  ویرایش توسط esizaza : https://i-phone.ir/forums/member/190950-esizaza در ساعت 04-12-2015, 03:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط esizaza نمایش پست ها
                    سلام
                    من هربار که از خونه خارج میشم و برمیگردم نت گوشیم غیرفعال میشه و دوباره باید برم تو تنظیمات وای فای تا گوشیم دوباره کانکت شه به وای فای .میشه راهنمایی کنید باید چکار کنم که خودش کانکت شه بصورت خودکار.گوشی رو تازه گرفتم
                    احتمالا مشکل از مودم شما هست . فریمور مودمت را آپدیت کن .

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

سلام ایفون من امروز خیلی اتفاقی آنتنش پرید ریبوتش هم کردم درست نشد سیم کارتو عوض کردم درست نشد ، چند روزه ک جیلبریک کردم ولی امروز ک اینجور شد برنامه ای هم نصب نکرده بودم جدید ! لطفا کمک کنید ، همش no service میزنه
                      Ios 9.0.2 6s

نظر

• نوشته اصلی توسط Ipm.moshk نمایش پست ها
                        سلام ایفون من امروز خیلی اتفاقی آنتنش پرید ریبوتش هم کردم درست نشد سیم کارتو عوض کردم درست نشد ، چند روزه ک جیلبریک کردم ولی امروز ک اینجور شد برنامه ای هم نصب نکرده بودم جدید ! لطفا کمک کنید ، همش no service میزنه
                        Ios 9.0.2 6s

یه بار ریست نتورک کن ببین درست میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Ipm.moshk نمایش پست ها
                          Ios 9.0.2 6s

آخرین توییک ک نصب کردی رو حذف کن + ریبوت کن

نظر

• سلام عزیزان چه راهی هست که بتونم اس ام اس های گوشی قبلیم رو و نوت هام رو انتقال بدم روی گوشی جدیدم ؟
                            ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط sarkari نمایش پست ها
                              سلام عزیزان چه راهی هست که بتونم اس ام اس های گوشی قبلیم رو و نوت هام رو انتقال بدم روی گوشی جدیدم ؟
                              ممنون میشم راهنمایی کنید
                              سلام
                              با نسخه ويندوز برنامه pp ميتونى بكاپ بگيرى و رو گوشى جديد انتقال بدى

نظر

• سلام دوستان. در موقع پخش فیلمهایی که از دوربین پشت گرفتم یه صدای خش خش میاد چند بار امتحان کردم دیدم خوب نشد. با دوربین جلو گرفتم دیدم خوبه. برای اینکه مطمئن بشم مشکل از اسپیکر نیست صدامو ضبط کردم دیدم اونجا هم خوب پخش میشه. فقط موقع پخش فیلمی که از دوربین پشتی گرفته میشه صدای خش خش میاد. ممنون میشم راهنمایی کنین که مشکل از کجاست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X