اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نه داداش بروز رسانی نکردم باید تانگبو را آبدیت کنم ببینم درست میشه یا نه

فقط الان نمیدونم اگر به 8.0.2 آبدیت کنم برای گوشی مشکلی پیش میاد یا نه؟؟؟؟؟؟

الان روی 8.0.1 هستم گوشی خیلی داغ می کنه و زود باطری خالی میکنه اگر به 8.0.2 برماین مشکلات هم حل میشه

خیلی ها به 8.0.2 رفتن گوشیشون بالا نمیامده الان منمموندم که آبدیت کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام دوستان .بنده یه آیفون ۶ دارم که از دیروز متوجه شدم گوشه سمت راست روی نوار مشکی پایین ال سی دی رو فشار میدم صدای جا رفتن میاد مثل اینه که ال سی دی از قاب در اومده باشه و با یه فشار کوچیک صدای جا افتادن میاد اما هرچی نیگا میکنم نه فاصله ای میبینم نه چیزی بعد که جا رفت دیگه صدا نمیده تا مثلا فرداش که دوباره تست کنی صدا میده.خواستم عزیزانی که ایفون ۶ دارن تست کنن در ضمن اگر دلیل خاصی میبینید ممنون میشم جواب بدید.

نظر

نوشته اصلی توسط Kavianifar نمایش پست ها
        سلام دوستان .بنده یه آیفون ۶ دارم که از دیروز متوجه شدم گوشه سمت راست روی نوار مشکی پایین ال سی دی رو فشار میدم صدای جا رفتن میاد مثل اینه که ال سی دی از قاب در اومده باشه و با یه فشار کوچیک صدای جا افتادن میاد اما هرچی نیگا میکنم نه فاصله ای میبینم نه چیزی بعد که جا رفت دیگه صدا نمیده تا مثلا فرداش که دوباره تست کنی صدا میده.خواستم عزیزانی که ایفون ۶ دارن تست کنن در ضمن اگر دلیل خاصی میبینید ممنون میشم جواب بدید.
        زباد به این گونه موارد حساس نباشید
        چون حتی اگه مشکل شما از داخل هم باشه ارزش نداره که بخواید گوشی رو برای این مشکل کوچیک باز کنید
        به نظرم همینطوری استفاده کنید و مشکل خاصی نداره
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط Kavianifar نمایش پست ها
          منم یه روز این صدا رو توی گوشی خودم (iPhone 5C) میشنیدم اما یکی دو روز بعد دیگه صدایی نداد!

نظر

دست شما درد نکنه واسه پاسخ هاتون ، احساس میکنم زیر ال سی دی یه چیزی از جاش در میره اما خب بقول آقا مهدی سعی میکنم حساس نباشم

نظر

بچه ها من سیم کارتم رو برای ایفون 4 کوچیک کرده بودم
              الان باز کوچیکتر شده برای 6 یا همینه ؟

نظر

برا ۶ سیمکارت کوچک تر شده. ضخامتش هم نازکتر شده. بهش میگن نانو.
                ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 20-10-2014, 10:52 AM
                .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام آیفون ۶+ رو برای وای فای سینک پیدا نمیکنه آیتیونز ولی ۵س رو راحت پیدا میکنه
                  کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟؟

نظر

در قسمت جنرال از ستینگ گوشی گزینه سینک وای فای رو روشن کردید؟
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط Kavianifar نمایش پست ها
                      دقیقا من هم همچین صدایی رو احساس کردم فکر میکدم صدا از کاوره

من مشکل با باطری ش دارم و زود خالی میکنه اگر زیاد استفاده کنم شاید به ۱۵ ساعت نکشه

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                        در قسمت جنرال از ستینگ گوشی گزینه سینک وای فای رو روشن کردید؟
                        بله دوست عزیز یکی دو بار هم پیش اومده که پیدا کرده و سینک شده ولی معمولا پیدا نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
                          دقیقا من هم همچین صدایی رو احساس کردم فکر میکدم صدا از کاوره

من مشکل با باطری ش دارم و زود خالی میکنه اگر زیاد استفاده کنم شاید به ۱۵ ساعت نکشه
                          باطری گوشی منم همچین آش دهن سوزی نیست هر روز باید شارژ کنم.البته گیم و اینترنت استفاده میکنم.

نظر

• آیفون ۶ zpa

دوستان من آیفون ۶ zpa گرفتم و سوزن داره و iccid هم نداره این یعنی کلا آنلاک فکتوریه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
                              دوستان من آیفون ۶ zpa گرفتم و سوزن داره و iccid هم نداره این یعنی کلا آنلاک فکتوریه ؟
                              مبارکه٬ بله اگه iccid نداره یعنی آنلاک فکتوری هست.

نظر

• بله این آنلاک فکتوری هست

نظر

صبر کنید ..
                                X