اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
    دوستان يه چيزي ميگم نخندين
    من روزي ده دفه گوشيمو چك ميكنم كه خم نشده باشه. از وقتي عكسهاي مربوط به خم شدنش رو ديدم همش نگرانم كه نكنه اينم خم شه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
    دوست عزیز اینقدر هم حساسیت نشون نده. بدتر میشه وقتی روی چیزی حساسیت زیاد نشون بدی.

نظر

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6

نوشته اصلی توسط oj2008pc نمایش پست ها
      گوشی به 8.0.2 آپدیت کردم و مشکلی از نظر آنتن نداره پس قطعا آنلاک هست.
      فقط مشکل اینترنت همراه اول هنوز حل نشده.
      با ایرانسل تست کردم 3g وصل میشد (LTE هم فکر کنم خونمون تحت پوشش نباشه)

ویرایش: مشکل برطرف شد. در حالی که cellular data روشن بود گوشی ریست کردم (با فعال و غیرفعال کردن plane mode هم میشه) و gprs وصل شد.
      برای 3g هم باید بسته می گرفتم که اون هم فعال شد.
      4g هم فکر کنم هنوز همراه اول فعال نکرده باشه.
      منكه هر كاري كردم روي همراه اول اصلا نت ندارم ورژن ٨،٠٢ هستش. واسه شما فعاله؟ مجبور شدن برا خاطر نت رايتل انداختم. اينم كه با اي مسيج و فيس تايم مشكل داره[emoji107]بعد يه چيز ديگه:مگه اينترنت پرعت همراه اول فعال شده؟! من كه غير از دو تا تبليغ تو تلويزيون و معرفي نوترينو تو سايتش چيز ديگه اي ازش نديدم. نه كسيو ديدم كه استفاده كرده باشه و نه تو سايتش بسته اي چيزي براش گذاشته. فقط در حد حرفه. ايرانسل فقط خيلي خوبه. اونم جابا جا فرق داره
      ویرایش توسط iLOST : https://i-phone.ir/forums/member/8498-ilost در ساعت 06-10-2014, 08:16 PM

نظر

مقایسه سرعت عملکرد آیفون 6 با سامسونگ گلکسی s5 و اچ تی سی وان m8

http://www.aparat.com/v/oQbLy/%D9%85...D8%A7%D9%858_-

آیفون اپل برخلاف رقبای اندرویدی اکه از تراشه‌های بسیار پرقدرت چهار و هشت‌هسته‌ای بهره می‌برند، به یک پردازنده دوهسته‌ای ۶۴ بیتی مجهز است و کوپرتینویی‌های به جای تلاش برای استفاده از پردازنده با هسته‌های بیشتر روی بهینه‌سازی سیستم عامل با سخت‌افزار خود انرژی گذاشته‌اند.

با این حال به نظر می‌رسد از نظر تجربه اجرای اپلیکیشن‌ها، این تلفن هوشمند نورسیده از تمام رقبای اندرویدی خود قوی‌تر عمل می‌کند. پیش از ارائه آیفون ۶ بر طبق آزمایشی که وب‌سایت Phone Buff صورت داده بود، تلفن وان ام ۸ اچ‌تی‌سی توانسته بود در بین رقبای اندرویدی سریع‌ترین عملکرد در اجرای اپلیکیشن‌های مختلف را به دست آورد. اما با اضافه شدن آیفون جدید، وان ام ۸ اچ‌تی‌سی که سبت به رقیبی چون گلکسی اس ۵ عملکردی بسیار سریع‌تر دارد در رده دوم قرار گرفته است.
        ویرایش توسط sarsadat : https://i-phone.ir/forums/member/32962-sarsadat در ساعت 07-10-2014, 01:26 PM

نظر

لینک ویدئو اصلاح شد

نظر

عجيبه منم الان سيمو عوض كردم e اومد. تا ديروز نميومد. من كه غربم. هيچ جا ٣جي نميده. نه با اين گوشي و نه با گوشياي قبليم
            الان زدم اون طرح ده تومنيه فعال شه ديگه نميدونم چي شه. اوميدوارم فعال شه. بخدا خسته شدم بسكي اين چن روزه سيم عوض كردم
            پ.ن: اقا اين همراه اول هم اي مسيج و فيس تايم روش كار نميكنه انگار همين جوري رو حالت wait for activation مونده. يه بارم كلا گوشيو ريستور كردم بازم همينجوريه؟ راهش چيه؟!

ویرایش توسط iLOST : https://i-phone.ir/forums/member/8498-ilost در ساعت 07-10-2014, 03:14 PM

نظر

ایفون 6 لاک

با سلام
              دوستان من یک ایفون 6 لاک تی موبایل امریکا خریدم و imei دادم برام انلاکش کنن روز اول که خریدم تو یاست تی موبایل imei که زدم verify کرد و تیک سبز کنارش زد ولی بعد اینکه گفتم انلاکش کنن الان که تو سایت تی موبایل imei را میزم پیغام زیر رامیده

This device is being financed and has an outstanding balance that must be paid or it may not be able to be used on the T-Mobile network.
              For more information or assistance, please call Customer Care at 1-877-453-1304.
              مشکلی هست یا عادیه زنگ هم به کسی که قراره انلاک کنه زدم گفته منتظره ایمیل اپراتور هست

نظر

نوشته اصلی توسط NOORI4 نمایش پست ها
                به نظر منم الان نباید خرید...
                نه به خاطر مشکلاتش بلکه به خاطر قیمتش / آیفون سردمدار گوشی های هوشمنده و هر محصولی رو با اون همه طراح و تکنیسین خبرش رونمایی نمیکنه که بعدا از توش رقبا و مردم مشکل دربیارن .
                آیفون 6 طرح
                در مورد لینکی که گذاشتین واقعا تاسف آوره. آخه یعنی چی؟! آیفون ۶ تقلبی با سیستم عامل اندروید!!!

نظر

نوشته اصلی توسط ssiamak نمایش پست ها
                  دوست عزیز منم همراه اول دارم غرب تهران هم هستم محدوده مترو صادقیه 3g میده تا آزادی هم میده
                  در مورده فیس تایم هم شما با شمارت اکتیو نکن ظاهرا با شماره های ایران مشکل دره شما با اپل آیدیت میتونی اکتیو کنی وقتی پیغام فرستادن اس ام اس با خطت رو میده شما کنسل کن خودش با میلت اکتیو میشه
                  وست عزيز ممنون از راهنماييت. امروز رفتم همون مناطق و تست گرفتم. ٣جي فعال شد و با اسپيد تست زدم كه سرعت خيلي خوبي داشت. تا اينجاي كار بلطف كمك و راهنمايي دوستان مشكل ٣جي روي همراه اول من هم رفع شد و كاملا از گوشيم راضي شدم. در مورد اي مسيج و فيس تايم يه مورد عجيب دارم:با اي مسيج با گوشي همسرم كه فايو اسه ميتونم ارتباط برقرار كنم ولي در كمال تعجب شماره سيم كارت قديم منو رو تو گوشي اون نشون ميده! يني انگار يجايي توي اكانت اپل من شماره ي سيم كارت قديمم ثبت شده!براي همينه كه الان توي ستينگ گوشي و با اين شماره همراه اولم اون قسمت مربوط به اي مسيجش جمله ي waiting to activate مياد و كامل اكتيو نميشه(با اينكه من تونستم با اي مسيج به گوشي همسرم پيغام بدم) از اون جالب تر اينه كه چون من همزمان از اين اكانت ايتونزم بروي ايپد ميني ريتنام هم استفاده ميكنم هر پيغامي كه من ميدم يا ميگيرم اونجا و تو اون ايپد هم مياد با اين تفاوت كه در ايپد ديگه اثري از waiting to activate نيست و كاملا اي مسيج ست شده! خواهشا در اين مورد راهنماييم كنين مه چطور ميتونم از شر اين پيغام خطا خلاص شو و با ساير ايفونها هم از طريق اي مسيج ارتباط بگيرم. چون هنوز نتونستم با بعضي از دوستام كه ايفون فايو اس دارن و اكانت اپل هم دارند،از طريق اي مسيح ارتباط بگيرم و اونا رو پيدا نميكنه!!!

ویرایش توسط iLOST : https://i-phone.ir/forums/member/8498-ilost در ساعت 07-10-2014, 08:37 PM

نظر

با سلام خدمت دوستان گلم یه مشکله بزرگ داره اذیتم میکنه ایفون 6دارم برای دیدن فیلمهای وایبر خیلی مشکل دارم یکی کمکم کنه امروز یه گوشیه دیمو فیلمو رو وابر تا اخرس دید ولی من به بدبختی یک سومشم ندیدیم کمکم کنید ایفونم ونفروشم

نظر

نوشته اصلی توسط alishirdel1 نمایش پست ها
                      با سلام خدمت دوستان گلم یه مشکله بزرگ داره اذیتم میکنه ایفون 6دارم برای دیدن فیلمهای وایبر خیلی مشکل دارم یکی کمکم کنه امروز یه گوشیه دیمو فیلمو رو وابر تا اخرس دید ولی من به بدبختی یک سومشم ندیدیم کمکم کنید ایفونم ونفروشم
                      دوست عزيز بايد منتظر اپديت اپها براي ايفون شيش باشيم. متاسفانه طول ميكشه[emoji107]

نظر

با سلام.من ایفون6 خریدم ولی چرا موقع فیلمبرداری صدای خش خش میاد و اصلا صدای محیط را ضبط نمیکنه تنظیمی داره ؟؟؟

نظر

با سلام.من ایفون6 خریدم ولی چرا موقع فیلمبرداری صدای خش خش میاد و اصلا صدای محیط را ضبط نمیکنه تنظیمی داره ؟؟؟ و اینکه به ورژن جدید هم اپدیتش کردم درست نشد چرا ؟

نظر

سلام دوستان برای استفاده از برنامه health به ابزار خاصی(مثل apple watch) نیاز هست؟اگر نه چطور باید ازش استفاده کرد ممنون

نظر

مثلا: چگونه با اپلیکیشن سلامت iOS 8 تعداد گام‌ها و پله‌های پیموده شده یا مسافت طی شده خود را اندازه‌گیری کنیم | یک پزشک

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                              سلام دوستان برای استفاده از برنامه health به ابزار خاصی(مثل apple watch) نیاز هست؟اگر نه چطور باید ازش استفاده کرد ممنون

نظر

سلام. میخوام ایفون5 اس بفروشم ایفون6 بخرم.ای دی اپل هم روش فعاله!میخواستم غیر فعالش کنم، چه کار باید کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X