اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط nikolas نمایش پست ها
    سلام. میخوام ایفون5 اس بفروشم ایفون6 بخرم.ای دی اپل هم روش فعاله!میخواستم غیر فعالش کنم، چه کار باید کرد؟
    اگر می خواهید کلا همه چیز رو به حالت اول در بیارید در Setting/ general/ reset/ reset all contect and setting رو بزنید
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
      با سلام.من ایفون6 خریدم ولی چرا موقع فیلمبرداری صدای خش خش میاد و اصلا صدای محیط را ضبط نمیکنه تنظیمی داره ؟؟؟ و اینکه به ورژن جدید هم اپدیتش کردم درست نشد چرا ؟
      فقط موقع فیلم برداری؟مطمئنی میکروفون سالمه؟

نظر

نوشته اصلی توسط nikolas نمایش پست ها
        سلام. میخوام ایفون5 اس بفروشم ایفون6 بخرم.ای دی اپل هم روش فعاله!میخواستم غیر فعالش کنم، چه کار باید کرد؟
        اگر قسمت icloud ایفونتون فعاله اول اون رو غیر فعال کنید بعد کاری که روزبه عزیز گفت رو انجام بدید

نظر

با سلام.من ایفون6 خریدم ولی چرا موقع فیلمبرداری صدای خش خش میاد و اصلا صدای محیط را ضبط نمیکنه تنظیمی داره ؟؟؟ و اینکه به ورژن جدید هم اپدیتش کردم درست نشد چرا ؟
          اینجا جای این سوال نیست
          اما شما یکبار reset all setting کنید ببینید حل میشه
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

میکروفن ۲(بین دوربین و فلش) شما ایراد داره احتمالا . از iPhone 4 به بعد این مشکل مربوط به خرابی میکروفن ۲ هست

نظر

با درود فراوان ...من گوشی قبلیم ایفون۵اس بود و برنامه بی تالکو بکاپ گرفتم با ایتولز و حالا میخوام روی ایفون جدیدم بریزم اصلا نصب نمیشه یا میرم روش کرش میشه چرا ?لطفا دقیقا راهنماییم کنید خیلی مهمه واسم این برنامه

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                اگر می خواهید کلا همه چیز رو به حالت اول در بیارید در Setting/ general/ reset/ reset all contect and setting رو بزنید
                دوست عزیز ، اگه جیلبرک هم باشه همین کار رو باید کرد با بهتره از طریق ایتونز باشه.؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط davooood155 نمایش پست ها
                  دوست عزیز ، اگه جیلبرک هم باشه همین کار رو باید کرد با بهتره از طریق ایتونز باشه.؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk 2
                  تو نسخه های قدیمی تر اگر جیلبرک بودید و این کار رو می کردید، سیستم عامل دیگه بالا نمی یومد و نیاز می شد که دستی با آیتونز ریستور کنید
                  اما در این نسخه های جدید مطمئن نیستم اما بهتره ریسک نکنید و با آیتونز ریستور کامل کنید

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

مشکل در فیلم برداری آیفون

سلام

من دیروز یک آیفون 6 نقره ای 64g گرفتم

الان داشتم باهاش فیلم می گرفتم دیدم صدای ضغیفی داره ولی با دوربین جلو فیلم گرفتم مشکلی نداشت

حتی صدا هم ضبط کردم با برنامه ی voice memos هیچ مشکلی نداشت

فقط دوربین پشت مشکل داره نمی دونم چی کارش کنم

کسی راهی بلد واسه درست کردنش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

الانم زدم تو شارژ بد جوری داره داغ می کنه نمی دونم این دیگه علتش چیه

دوربین مشکلش حل شد

نظر

اگر نسخه‌ی iOS گوشی شما 8.0.1 هست به 8.0.2 به‌روزرسانی کنید.
                        من وقتیکه گوشی رو به کامپیوتر می‌زدم خیلی شدید داغ می‌کرد الآن به برق می‌زنم مشکلی ندارم.

البته سعی می‌کنم وقتی گوشی به برق هست، زیاد ازش استفاده نکنم.

نظر

داداش اصلا با برق که شارژ نمی کنه ولی گوشیو با کابل به پی سی وصل می کنم گوشیو میشناسه ولی با آدابتور به برق می زنم گوشیو شاژ نمی کنه
                          علتش چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دیوانه شدم به قرآن

نظر

داداش اصلا با برق که شارژ نمی کنه ولی گوشیو با کابل به پی سی وصل می کنم گوشیو میشناسه ولی با آدابتور به برق می زنم گوشیو شاژ نمی کنه

نظر

آیفون 6 وقتی میخوام یا برق شارژ کنم شارژ نمیشه ولی گوشیو با کابل به پی سی وصل می کنم گوشیو میشناسه ولی با آدابتور به برق می زنم گوشیو شاژ نمی کنه

دوست عزیزی که مشکا صدا در فیلم برداری زا داشت بخاطره برچسبی هست که جلوی میکروفن را گرفته جای میکروفن کنار دوربین هستش

کسی هست بتونه مشکل منو حل کنه

نظر

نوشته اصلی توسط ali21 نمایش پست ها
                                آیفون 6 وقتی میخوام یا برق شارژ کنم شارژ نمیشه ولی گوشیو با کابل به پی سی وصل می کنم گوشیو میشناسه ولی با آدابتور به برق می زنم گوشیو شاژ نمی کنه

دوست عزیزی که مشکا صدا در فیلم برداری زا داشت بخاطره برچسبی هست که جلوی میکروفن را گرفته جای میکروفن کنار دوربین هستش

کسی هست بتونه مشکل منو حل کنه
                                شارژرتون سوخته

نظر

صبر کنید ..
                                X