اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
    دوستان من امروز ایفون گلد 16 گیگ گرفتم و دارم میزنم تو سایت مربوط به انلاک بودن و اینکه ببینم اکتیو شده یا نه اینو میزنه چندین بار زدم اینو میزنه گوشیم 16 گلد هست و میزنه 64 سیلور و اینکه گوشی را بازش نکردم

خوب الان مشکل چیه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط مسلم65 نمایش پست ها
      سلام دوستان . من یک آیفون 6 چند روزیه گرفتم . با وای فای گوشی به چند تا مودم وصل شدم اما با مودم خانه که tplink هست هر کاری کردم کانکت نشد. جالب اینجاست همین مودم خانه با وای فای باقی گوشی ها مشکلی نداره و کانکت می شه. لطفا یکی من را راهنمایی کنه . ممنونم دوستان
      ریست نتوورک کردین؟

نظر

• الان مشکل اینجاست گوشی من 16 گیگ گلد هست ولی تو مشخصاتش زده 64 گیگ سیلور

نظر

الان مشکل اینجاست گوشی من 16 گیگ گلد هست ولی تو مشخصاتش زده 64 گیگ سیلور
          مشکل داره
          بازش نمنید و پسش بدید

نظر

دوستان من امروز ایفون گلد 16 گیگ گرفتم و دارم میزنم تو سایت مربوط به انلاک بودن و اینکه ببینم اکتیو شده یا نه اینو میزنه چندین بار زدم اینو میزنه گوشیم 16 گلد هست و میزنه 64 سیلور و اینکه گوشی را بازش نکردم

شما IMEI رو از Setting گوشي كپي كنيد اطلاعات رو درست بهتون نشون مي ده.
            بريد به آدرس Setting/General/ About. اونجا انگشتتون رو روي IMEI نگه داريد، سپس كپي كنيد داخل سايت مورد نظر.

نظر

• میخوام بازش نکنم گوشی و اگر موردی داشته باشه پسش بدم و سایتی نیست که ببینم بازم اون سایت چه مشخصاتی را بهم میده ؟؟؟

نظر

میخوام بازش نکنم گوشی و اگر موردی داشته باشه پسش بدم و سایتی نیست که ببینم بازم اون سایت چه مشخصاتی را بهم میده ؟؟؟
                از این سایت معتبر تر نیست

نظر

• ممنون از راهنمایی هاتون دوستان مشکل من حل شد

نظر

• سلام دوستان. با راهنمایی شما مشکل وای فای حل شد اما سرعت به حد دیال آپ پایینه در صورتی که سرعت من تا 6 مگ هم هست اما حتی اپ استور را هم باز نمی کنه یا حتی با واتس آپ و ... هم به مشکل می خوره. اگه میشه باز هم من را راهنمایی کنید{آیفون6}

نظر

میخوام بازش نکنم گوشی و اگر موردی داشته باشه پسش بدم و سایتی نیست که ببینم بازم اون سایت چه مشخصاتی را بهم میده ؟؟؟
                      مي توني توي خود سايت اپل هم چك كني
                      منتها فقط تاريخ استارت خوردن گوشي رو بهتون ميده.
                      در واقع دو تا تاريخ مي ده. تاريخ اتمام ساپورت تلفني ٩٠ روزه و تاريخ اتمام گارانتي ١ ساله.

https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y

نظر

• ابن حالت hideکمه واسه کالری اومده چیه داستانش یه توضیح میدین؟!!

نظر

• دوستان من یه سوال برام پیش اومده. اولش میگفتم عادیه تک و توک مشکلاتی باشه اما الان یه نگاه به انجمن بندازید مشکلات ۶ و ۶+ خیلی داره زیاد میشه! یه گوشی اپل با این قیمت چرا؟! مثلا پیکسل سوختگی و... خیلی داره گزارش میشه! خودم کلا از طراحی ۶ خوشم نیومد و ۵ اس خریدم و الان خیلی راضیم. اما میخوام برای همسرم ۶ بخرم اما با این گزارش مشکلات تقریبا دارم پشیمون میشم. یعنی کیفیت ساخت اپل در آیفون افت کرده؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                            دوستان من یه سوال برام پیش اومده. اولش میگفتم عادیه تک و توک مشکلاتی باشه اما الان یه نگاه به انجمن بندازید مشکلات ۶ و ۶+ خیلی داره زیاد میشه! یه گوشی اپل با این قیمت چرا؟! مثلا پیکسل سوختگی و... خیلی داره گزارش میشه! خودم کلا از طراحی ۶ خوشم نیومد و ۵ اس خریدم و الان خیلی راضیم. اما میخوام برای همسرم ۶ بخرم اما با این گزارش مشکلات تقریبا دارم پشیمون میشم. یعنی کیفیت ساخت اپل در آیفون افت کرده؟!
                            دوست عزیز مشکلات برای همه کوشیها و برندها هست
                            دیگه ویسله المترونیکی ه
                            اینجام یه مورد من دیدم که شما در مورد پیکسل سوختکی میکید

نظر

• البته این را هم در نظر بگیرید که خیلی ها هم هستند که از این مدل خرید کردند و کوچکترین مشکلی هم ندارند .... نیمه پر لیوان رو هم باید دید.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                                البته این را هم در نظر بگیرید که خیلی ها هم هستند که از این مدل خرید کردند و کوچکترین مشکلی هم ندارند .... نیمه پر لیوان رو هم باید دید.
                                بدون شک همینطوره بزرگوار منتها درصد گوشی های مشکل داری که من به گوشم رسیده زیاده به نسبت.
                                دوستانی که تعمیرکارن میشه یه آمار بدن؟

نظر

صبر کنید ..
                                X