اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
    یعنی هیچ راهی نداره که بشه از خود برنامه docu,ents به آهنگ هایی که با آیتیونز ریختم دسترسی پیدا کنم؟
    اگه جیلبریک باشید راحت تره
    و اگه نه فقط راهش همین برنامه های جانبیه

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• با سلام دوستان
      من وقتی با دوربین عقب گوشی عکس میگیرم وقتی شاتر رو فشار میدم عکس میگیره ولی یکمی مکث میکنه
      دوربین جولوم ولی اینطوری نیست
      ایفون5 داشتم قبلا این مکث رو نداشت
      یعنی واسه فوکوس جدیدش که اپل گذاشته اینطوریه؟؟
      در ضمن hdr هم خاموشه

با تشکر

نظر

• سلام خدمت اساتید
        من الان یه اپل آیدی برای دوستم ساختم ولی برای ایمیل نجاتش از ایمیل خودم که همون اپل آیدیم هست استفاده کردم
        میخواستم بپرسم امکان داره اطلاعات ذخیر شده تو اپل آیدی من مثل note هام رو توی گوشی اون هم نمایش داده بشه؟
        ممنون از راهنماییتون

نظر

• نوشته اصلی توسط mmzmmz نمایش پست ها
          سلام خدمت اساتید
          من الان یه اپل آیدی برای دوستم ساختم ولی برای ایمیل نجاتش از ایمیل خودم که همون اپل آیدیم هست استفاده کردم
          میخواستم بپرسم امکان داره اطلاعات ذخیر شده تو اپل آیدی من مثل note هام رو توی گوشی اون هم نمایش داده بشه؟
          ممنون از راهنماییتون
          نه دوست عزيز همچين چيزي امكان نداره. ايميل شما فقط در صورتي وارد عمل ميشه كه دوستتون رمز اش رو فراموش كرده باشه. اونوقت يه لينك براي شما ارسال ميشه كه از طريق اون، دوستتون مي تونه رمز اش رو ريست كنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط shayan-mo نمایش پست ها
            با سلام دوستان
            من وقتی با دوربین عقب گوشی عکس میگیرم وقتی شاتر رو فشار میدم عکس میگیره ولی یکمی مکث میکنه
            دوربین جولوم ولی اینطوری نیست
            ایفون5 داشتم قبلا این مکث رو نداشت
            یعنی واسه فوکوس جدیدش که اپل گذاشته اینطوریه؟؟
            در ضمن hdr هم خاموشه

با تشکر
            کسی نیست جواب بده؟؟

نظر

• چرا واي فاي در ورژن 8.0 ايفون 6 بعضي موقعا قطع ميشه با خاموش كردن گوشي درست ميشه?

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedzamani نمایش پست ها
                چرا واي فاي در ورژن 8.0 ايفون 6 بعضي موقعا قطع ميشه با خاموش كردن گوشي درست ميشه?

Reset Network کردین؟
                به 8.1.2 آپدیت کنید احتمال قوی حل میشه مشکلتون.

نظر

• سلام دوستان

این جابجایی دوربین جلوی ایفون 6 رو کسی تجربش رو داشته؟ کسی دیده؟

من دیروز یک 6 خریدم مال هفته 48 الان که دقت می کنم میبینم یه هاله خاکستری کوچک سمت چپ دوربین جلو دیده میشه. البته در کیفیت دوربین مشکلی ایجاد نکرده، یا حداقل من نمیفهمم.

کسی تجربه ی مشابه داره؟

نظر

• دوستان ايفون بنده ٦پلاس ٦٤ گيگ mlc هستش موقعي كه خيلي زبان كيبورد رو تغيير ميدم يهو گوشي اينجوري ميشه و بعد ريست ميشه ميخواستم ببينم اين مشكل براي سيستم عامل هست؟ يا مشكلي ديگه داره؟

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezamk نمایش پست ها

دوستان ايفون بنده ٦پلاس ٦٤ گيگ mlc هستش موقعي كه خيلي زبان كيبورد رو تغيير ميدم يهو گوشي اينجوري ميشه و بعد ريست ميشه ميخواستم ببينم اين مشكل براي سيستم عامل هست؟ يا مشكلي ديگه داره؟

Sent from my iPhone 6 Plus Tapatalk HD
                      كلا يه بار گوشي رو ببريد به DFU Mode و بعد با كامپيوتر به ٨.١.٢ ري استور كنيد. احتمال قوي مشكلتون برطرف مي شه.

نظر

• سلام، ما دیروز یه آیفون ۶ ، ۶۴ گیگ خریدیم، درجا هم به آی تونز وصل شدیمو اپ های مورد نظر رو ریختیمو بعد از اتمام شارژ اولیه گوشی تو حالت استند بای شارژش کردیم و بعد روشن، بعد یه روز کاری شب زدیمش به شارژ ولی گوشی به شدت داغ میشه، جوری که واقعا آدم میترسه، مشکل آیا عادیه؟ یا به نظرتون قبل از مشکل دار شدن ببریمش گارانتی؟ البت بگم من یه بار هم داشتم تو سافاری یه مطلب رو سرچ میکردم و احساس داغ شدن بی مورد و غیر معمول دیدم ازش، ممنون میشم راهنمایی کنید که این داغ شدن مخصوصا تو شارژ عادی یا غیر معمول

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط bubo3d نمایش پست ها
                          سلام، ما دیروز یه آیفون ۶ ، ۶۴ گیگ خریدیم، درجا هم به آی تونز وصل شدیمو اپ های مورد نظر رو ریختیمو بعد از اتمام شارژ اولیه گوشی تو حالت استند بای شارژش کردیم و بعد روشن، بعد یه روز کاری شب زدیمش به شارژ ولی گوشی به شدت داغ میشه، جوری که واقعا آدم میترسه، مشکل آیا عادیه؟ یا به نظرتون قبل از مشکل دار شدن ببریمش گارانتی؟ البت بگم من یه بار هم داشتم تو سافاری یه مطلب رو سرچ میکردم و احساس داغ شدن بی مورد و غیر معمول دیدم ازش، ممنون میشم راهنمایی کنید که این داغ شدن مخصوصا تو شارژ عادی یا غیر معمول

دوست عزیز ممکنه داغی که شما میگید حساسیت باشه
                          داغی هنگام شارژ طبیعیه
                          ولی اینطور که شما تعریف کردی نه

نظر

• نوشته اصلی توسط ajjad$ نمایش پست ها
                            سلام دوستان

این جابجایی دوربین جلوی ایفون 6 رو کسی تجربش رو داشته؟ کسی دیده؟

من دیروز یک 6 خریدم مال هفته 48 الان که دقت می کنم میبینم یه هاله خاکستری کوچک سمت چپ دوربین جلو دیده میشه. البته در کیفیت دوربین مشکلی ایجاد نکرده، یا حداقل من نمیفهمم.

کسی تجربه ی مشابه داره؟
                            این مورد زیاد گزارش شده
                            اگه به اپل استور دسترسی دارین ببرید تعویض میکنند براتون
                            البته اگه ازارتون میده

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                              دوست عزیز ممکنه داغی که شما میگید حساسیت باشه
                              داغی هنگام شارژ طبیعیه
                              ولی اینطور که شما تعریف کردی نه

ممنون رفیق، من هم برای دارنده گوشی توضیح دادم که شاید به علت فلز بودن گوشی این حس منتقل میشه ولی میگفت وقتی تو شارژ بود و تماسی باهاش گرفته شده بود موقع صحبت با گوشی ، گوشی انقدر داغ شده بود که گوش فرد به شدت داغی زیاد و آزار دهنده ای رو حس م***ده، ولی خب اون سمت شیشه ای گوشیه نه سمت فلزی، من خودم طبق اطلاعات داده شده نکسوس دارم ولی چنین داغیی ندیدم مخصوصا وقتی که با آیفون ۶ مورد نظر داشتم تو سافاری سرچ میکردم مقداری گوشی داغ شد که برای من غیر منتظره بود.

نظر

• از اول ریستور کنین و بک اپ رو برنگردونین.

کلا خیلی ها رو دیدم که وقتی بک اپ برگردوندن به مشکل خوردن.

نظر

صبر کنید ..
                                X