اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mehzol نمایش پست ها
    ببخشيد ٤٨٠٠٠٠تومان

Sent from my iPad using Tapatalk
    امریکا هست. قرار بود بفرستن که ترسیدن و پس دادن. دوباره باید سفارش بدم پس. خیلی ممنونم لطف کردین اما نفهمیدم آخرش اون at&t رو بگیرم یا t mobile! تقریبا ۴۰۰ دلار ارزونتره at&t هزینه آنلاکش هم کمتره
    ویرایش توسط aliseyedi : https://i-phone.ir/forums/member/33843-aliseyedi در ساعت 31-10-2014, 07:32 PM

نظر

• تمام آیفون ۶ و ۶ + های پارت نامبر آمریکا که تو ایران به فروش می ره contract free tmobile هست تمامشون iccid دارن ولی به خوبی کار می کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonett نمایش پست ها
        تمام آیفون ۶ و ۶ + های پارت نامبر آمریکا که تو ایران به فروش می ره contract free tmobile هست تمامشون iccid دارن ولی به خوبی کار می کنند
        اما این فکر میکنم at&t باشه! درسته؟

نظر

• این t mobile ها که خریداری میشه دیگه نیازی به آنلاک کردن نداره
          البته این tmobile خودش دو نوع داره که از خوده فروشگاه های tmobile خرید کنید دو نوع قراردادی و cash and carry داره که نوع دوم با آنلاک فکتوری کوچکترین تفاوتی نداره

نظر

• اونی که باید هزینه بابت آنلاک کردنش پرداخت بشه at&t هست در مورد امکان آنلاک کردن verizon اطلاعی ندارم

نظر

• من يك گوشي 6 خريدم پارت نامبر امريكاست و iccid داره، به نظرتون مشكلي پيش مياد بعدا( تو جعبه سوزن جهت در آوردن سيمكارت نداشت و سيم كارتم نداشت)

نظر

• دوست عزیز هزار بار گفته شده که iccid ربطی به آنلاک بودن نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط aliseyedi نمایش پست ها
                  خودشون میگن کار نمیکنه
                  دوست عزیز مت الان خودم یه آیفون 6 از اپل استور امریکا و contract-free تی موبایل گرفتم و بدون هیچ مشکل و هزینه اضافی دارم باهاش کار میکنم . خیالت راحت کاملا آنلاک فکتوریه

نظر

• ارتباط بلوتوث آیفون 6 با گوشی های دیگر

سلام
                    چطور می تونم از طریق بلوتوث آیفون 6 با بلوتوث های دستگاه های اندروید ارتباط برقرار کنم.؟

نظر

• نوشته اصلی توسط azadeh.s.n نمایش پست ها
                      سلام
                      چطور می تونم از طریق بلوتوث آیفون 6 با بلوتوث های دستگاه های اندروید ارتباط برقرار کنم.؟
                      سلام
                      در حالت معمول نمیتونید ، ولی اگر جیلبرک کنید با استفاده از توییک Airblue Sharing میتونید. ( البته اگر آپدیت شده باشه )
                      البته از برنامه Zapya هم میتونید استفاده کنید.
                      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 01-11-2014, 01:56 PM

نظر

• آیفون ۶ بدون قرارداد tmobile بدون هیچ مشکلی در ایران کار میکنه یکی از اقوام ما ۴ تا آورده و الان همه بدون مشکل داریم استفاده میکنیم
                        من خودمم موقع خرید نگران بودم و جواب های متفاوتی میگرفتم !
                        ولی به شما اطمینان میدم که آیفون ۶ به شرطی که از خود apple استور خریداری بشه آنلاک هست و در ایران کار میکنه بدون نیاز به هیچگونه آنلاک و هزینه ی اضافی!

نظر

• سلام دوست عزیز
                          میخواستم در مورد شرایط خرید از امریکا بپرسم.
                          ۱-برای استفاده در ایران باید T-MOBILE گرفت؟خوندم همین پست که باید ۴۸۰۰۰۰تومن پول داد!درسته یا اشتباه؟!
                          ۲-اینکه مثلا من الان ایفون ۶ ۶۴گیگ میخوام قیمتش توی سایت اپل ۷۴۹ دلار هست.آیا مالیات هم به قیمت افزوده میشود؟و چقدر؟و میشه توی فرودگاه Tax free کرد؟
                          ۳-بعد یه سوال دیگه اینکه گمرک ایران چطور ایراد میگیره؟ینی تا چندتا دستگاه گمرک نمیگیره حتما؟
                          ۴-ایا اینکه جعبه باز شده باشه دیگه گمرک نمیخواد؟اگه بر فرض گمرک بخواد چند ٪ مالیت میگیره؟
                          ۵-حدودا تا ۱ماه دیگه به دستم شاید برسه ایفون اگه بگم از اونجا بیارن. تا اون موقع قیمت ایران متعادل نمیشه؟!
                          ممنون میشم اگه کامل جواب بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
                            سلام دوست عزیز
                            ۱-برای استفاده در ایران باید T-MOBILE گرفت؟خوندم همین پست که باید ۴۸۰۰۰۰تومن پول داد!درسته یا اشتباه؟!
                            ۲-اینکه مثلا من الان ایفون ۶ ۶۴گیگ میخوام قیمتش توی سایت اپل ۷۴۹ دلار هست.آیا مالیات هم به قیمت افزوده میشود؟و چقدر؟و میشه توی فرودگاه Tax free کرد؟
                            ۳-بعد یه سوال دیگه اینکه گمرک ایران چطور ایراد میگیره؟ینی تا چندتا دستگاه گمرک نمیگیره حتما؟
                            ۴-ایا اینکه جعبه باز شده باشه دیگه گمرک نمیخواد؟اگه بر فرض گمرک بخواد چند ٪ مالیت میگیره؟
                            ۵-حدودا تا ۱ماه دیگه به دستم شاید برسه ایفون اگه بگم از اونجا بیارن. تا اون موقع قیمت ایران متعادل نمیشه؟!
                            1- بله باید تی موبایل بگیرید. همون مورد ۷۵۰ دلار میشه برای ۶۴ گیگ
                            2- بستگی به ایالتی داره که ازش میخرید٬ برای مثال در کالیفرنیا ۵۸ دلار مالیات میخوره و میشه ۸۰۸ دلار. خیر در فرودگاه تکس فیری نمیشه کرد( مثل این که فقط تو اروپا این قانون هست٬ حالا سایر دوستان میان نظر میدن)
                            3- شانسیه٬ شما شاید تو کیفتون ۱۰ تا بذارید و چک نشه٬ ولی یکی دو تا رو گیر نمیدن.
                            4- جعبه باز شده باشه که مشکلی نیست٬ استفاده ی شخصیه٬ البته نه این که ۲۰ تا آیفون با جعبه ی باز شده بیارید :دی
                            5- معمولا اواسط آذر آیفون به پایین ترین سطح قیمتش میرسه و بعد دوباره جون به عید نزدیک میشیم قیمت میره بالا. در کل من پیشنهاد میکنم از همون ور بخرید.

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
                              سلام دوست عزیز
                              ۱- با توجه به اینکه هنوز مدل بدون سیمکارت آیفون ۶ در آمریکا به بازار نیومده باید تی موبایل گرفت( البته از خود apple store یا وبسایت apple )
                              ۲-مبلغ خرید همون ۷۴۹ دلار هست به اضافه ی حدود ۲۰ تا ۳۰ دلار مالیات
                              ۳-بستگی به شانستون داره ولی ما ۴ تا دستگاه رو در ۲ چمدان آوردیم و نگشتن اصلن!
                              ۴- اگر جعبه باز بشه گمرک نمیخواد احتمالن ولی اگر بخواد اطلاع ندارم چون برای ما اتفاق نیوفتاد
                              ۵-قیمت ایران در حال متعادل شدن هست و تا اون موقع اختلاف قیمت با امریکا خیلی زیاد نخواهد بود (اگر با این سرعت ادامه داشته باشه )

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                                1- بله باید تی موبایل بگیرید. همون مورد ۷۵۰ دلار میشه برای ۶۴ گیگ
                                2- بستگی به ایالتی داره که ازش میخرید٬ برای مثال در کالیفرنیا ۵۸ دلار مالیات میخوره و میشه ۸۰۸ دلار. خیر در فرودگاه تکس فیری نمیشه کرد( مثل این که فقط تو اروپا این قانون هست٬ حالا سایر دوستان میان نظر میدن)
                                3- شانسیه٬ شما شاید تو کیفتون ۱۰ تا بذارید و چک نشه٬ ولی یکی دو تا رو گیر نمیدن.
                                4- جعبه باز شده باشه که مشکلی نیست٬ استفاده ی شخصیه٬ البته نه این که ۲۰ تا آیفون با جعبه ی باز شده بیارید :دی
                                5- معمولا اواسط آذر آیفون به پایین ترین سطح قیمتش میرسه و بعد دوباره جون به عید نزدیک میشیم قیمت میره بالا. در کل من پیشنهاد میکنم از همون ور بخرید.
                                ممنون از جواب کامل شما
                                باشه
                                راستش ما احتمالا ۳تا میخوایم اما چون فامیلیم مشکلی نیست که درش باز شده باشه٬ فقط میخوام مطمین بشم که میشه مثلا ۳تاش آک نباشه و وارد کشور شد؟! دو عدد رو که تقریبا مطمینم مشکلی پیش نمیاد حتی با جعبه بسته!
                                یا اینکه مثلا یه کیش باز باشه بقیش توی هر چمدون یه دونه آک باشه چطور؟!
                                کف قیمتی توی ایران فکر نمیکنم کمتر از ۲۸۰۰ بشه تا بعد از عید!

نظر

صبر کنید ..
                                X