اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از ستینگ که نبود
    چجوری firmwar عوض کنم؟

نظر

• دوستان این پارت نامبر aa/a چیه داستانش هرجا امروز رفتم از این داشتن

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed_f18 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من گوشیم بدون تغییر تو تنظیمات ستینگ سیاه و سفید شده و رنگ نداره
        هرجارو هم تیغیر میدم مشکل حل میشه چکار کنم؟

- - - - - - - - - -

سلام دوستان
        من گوشیم بدون تغییر تو تنظیمات ستینگ سیاه و سفید شده و رنگ نداره
        هرجارو هم تیغیر میدم مشکل حل میشه چکار کنم؟

- - - - - - - - - -

لطفا کمک کنید

سلام ،
        برید به قسمت general بعد accessibility بعدش گزینه grayscale رو خاموش کنید اگه حل نشد
        کلید افزایش صدا رو بگیرید و سه بار با سه انگشت روی صفحه نمایش بزنید. مشکل باید حل شه

نظر

• سلام دوستان
          برای مهاجرت از اندروید به آیفون شش و داشتن برنامه های رایج که اکثرا هر دو نسخه سیستم عامل رو دارن مشغول برنامه ریزی هستم ولی
          ولی یه مشکل بزرگ دارم که نمیدونم از کجا شروع کنم
          خرید دیوایس اصلن موضوع مهمی نیست
          ولی مهم تر از اون ویوایس رو داشته باشی ولی نتونی ازش استفاده کنی و برنامه هایی که داری رو هنوز رو اندروید ببینی فاجعست

اول کاری که به ذهنم رسید رفتم یه آی تیونز رو لپ تاپم نصب کردم ولی هنوز اپل آی دی ندارم و نمیشه ساخت چون سیستم میگه باید شماره کارت اعتباری وارد کنی و ما ایران هستیم و کارت اعتباری عملا وجود نداره

خلاصه دوستان کمک کنند برای بهره برداری از یه آیفون و انتقالعکس های گرفته شده به لپ تاپ و نصب برننامه های رایج مانند اینستاگرام و وایبر و اتس اپ و جیمیل و یاهو میل و فیس بوک و ترافیک تهران و bluetooth on call , call blocker و یاهو مسنجر و tapatalk و qr droid , آخرین خبر و آسان رسانه - اصلا اهل بازی نیستم و موسیقی هم حد اکثر یه آلبوم
          واسه همین با مشورتی که از چند نفر گرفتم قرار شد مدل 16 گیگ بگیرم

ولی مشکل فعلا طرفیت نیست و کاربری دیولیس هست
          دوستان راهنمائی کنید این بنده حقیر رو تا بتونم دقایق خوب و لذت بخخشی رو تجربه کنم و از دیوایس لذت ببرم
          ارادتمند

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsenologist نمایش پست ها
            سلام

من دیشب چند گوشی پلمپ با iccid رو در سایت اپل چک میکردم همگی اکتیو بودن. قاعدتا باید همینطور باشه؟

و البته تاریخ اکتیو شدنشون با تاریخ خرید (Purchase Date) یکی بود. حدس میزنم گوشی های دارای iccid اعتبار گارانتی و زمان اکتیو شدنشون از لحظه خرید هس درسته؟ ممنون
            منم الان همین مشکل رو دارم. یه 6+ گرفتم lla با iccid
            یک ماه از تاریخ اکتیو شدنش گذشته از آدرس زیر چک کردم
            https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do
            نمی دونم چی کار کنم؟ آیا اصلا گوشی آنلاک با iccid وجود داره که اکتیو نشده باشه ؟!
            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_e13 نمایش پست ها
              منم الان همین مشکل رو دارم. یه 6+ گرفتم lla با iccid
              یک ماه از تاریخ اکتیو شدنش گذشته از آدرس زیر چک کردم
              https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do
              نمی دونم چی کار کنم؟ آیا اصلا گوشی آنلاک با iccid وجود داره که اکتیو نشده باشه ؟!
              با تشکر
              من از ديجي يه ٦ ١٦ كه داخلش سيمكارت t-mobile بود خريدم اكتيو نشده بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                من از ديجي يه ٦ ١٦ كه داخلش سيمكارت t-mobile بود خريدم اكتيو نشده بود.
                iccid داشت ؟ (پشت جعبه iccid نوشته شده؟)

نظر

• دوستان یه موضوع جالب
                  تماس گرفتم با وقایع گستر و گفت که ما فقط گارانتی میدیم و بقیه مثل دیجی کالا و غیره فقط خدمات پس از فروشه و کارت گارانتی داخلش نیست و ما هستیم که گارانتی میدیم حتی گفت که اونایی که روبان نقره ای دارن و شماره پیامک داره هم گارانتی نیست
                  ویرایش توسط MasoudValiei : https://i-phone.ir/forums/member/182853-masoudvaliei در ساعت 18-04-2015, 02:33 PM

نظر

• من یه 16 گیک از دی جی کالا گرفتم که یک ماه قبل اکتیو شده بود. پس فرستادم واسم تعویض کردن. باورم نشد که این کار و واسم انجام دادن. ممنون ازشون گوشی جدید فردا میرسه دستم. خواستم 64 سفارش بدم بخاطره ایم قضیه نوع حافظه بیخیال شدم. 16 پلاس خوبه بود با این؟ چون میتونم عوض کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Sajad1435 نمایش پست ها
                      من یه 16 گیک از دی جی کالا گرفتم که یک ماه قبل اکتیو شده بود. پس فرستادم واسم تعویض کردن. باورم نشد که این کار و واسم انجام دادن. ممنون ازشون گوشی جدید فردا میرسه دستم. خواستم 64 سفارش بدم بخاطره ایم قضیه نوع حافظه بیخیال شدم. 16 پلاس خوبه بود با این؟ چون میتونم عوض کنم؟
                      خب چه جوابي دادن بهتون؟ واسه اينكه گوشي دست دوم روبهتون فروخته بودن چه بهونه اي تراشيدن؟
                      حتما بعد اومدن گوشي جديد بيا بنويس كه چي شد اخرش
                      چون منم ميخام بخرم

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_e13 نمایش پست ها
                        iccid داشت ؟ (پشت جعبه iccid نوشته شده؟)
                        بله داشت

نوشته اصلی توسط MasoudValiei نمایش پست ها
                        دوستان یه موضوع جالب
                        تماس گرفتم با وقایع گستر و گفت که ما فقط گارانتی میدیم و بقیه مثل دیجی کالا و غیره فقط خدمات پس از فروشه و کارت گارانتی داخلش نیست و ما هستیم که گارانتی میدیم حتی گفت که اونایی که روبان نقره ای دارن و شماره پیامک داره هم گارانتی نیست
                        من از دیجی آیفون خریدم و کارت طلایی وقایع داخلش بود!

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                          خب چه جوابي دادن بهتون؟ واسه اينكه گوشي دست دوم روبهتون فروخته بودن چه بهونه اي تراشيدن؟
                          حتما بعد اومدن گوشي جديد بيا بنويس كه چي شد اخرش
                          چون منم ميخام بخرم

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk
                          سلام گوشی جدید به دستم رسید

نظر

• لطفا عکس کارت طلایی رو بذارین

نظر

• سلام گوشی دوم از دی جی کالا به دستم رسید در بستهبندی کاملا داغون! نوار چسپ دورش زده بودن سلفونش پاره پوره بود!
                              ولی چک کردم اکتیو نشده بود.
                              ولی پارت نامبرش رو تو نت میزنم میگه یه پولی بدم آنلاک بشه!
                              سیمکارت تی موبایل و iccid هم داره!
                              ولی داخله بسته بندی ظاهرا دست نخورده بود.

در تعجبم همه میگن دی جی کالا بسته بندیش عای بود و پک اصلی! احساس میکنم اینی که میگن گارانتی تعویض مال من رو میگیرن میدن یه نفر دیگه بعد میگن اگه فهمید عوض میکنم اگه نه که طرف بی اطلاع یه گوشی دست دوم رو بجای نو خریده.
                              به نظره من هیچی خرید حضوری نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Sajad1435 نمایش پست ها
                                سلام گوشی دوم از دی جی کالا به دستم رسید در بستهبندی کاملا داغون! نوار چسپ دورش زده بودن سلفونش پاره پوره بود!
                                ولی چک کردم اکتیو نشده بود.
                                ولی پارت نامبرش رو تو نت میزنم میگه یه پولی بدم آنلاک بشه!
                                سیمکارت تی موبایل و iccid هم داره!
                                ولی داخله بسته بندی ظاهرا دست نخورده بود.

در تعجبم همه میگن دی جی کالا بسته بندیش عای بود و پک اصلی! احساس میکنم اینی که میگن گارانتی تعویض مال من رو میگیرن میدن یه نفر دیگه بعد میگن اگه فهمید عوض میکنم اگه نه که طرف بی اطلاع یه گوشی دست دوم رو بجای نو خریده.
                                به نظره من هیچی خرید حضوری نمیشه
                                من از ديجي خريدم پلاستيكش كمي پاره بود ولي مشكلي نداشت اكتيو هم نشده بود بود حضوري هم مشكلات خودشو داره مهم حضوري يا غير حضوري نيست مهم معتبر بودن فروشگاهه

نظر

صبر کنید ..
                                X