اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
    از ال ديجيتال ميتونيد خريد كنيد

Sent from my iPhone
    میخوام حضوری برم بخرم. بین دفتر انجمن و وقایع گستر کدوم بهتره برم؟

نظر

• کسی نیست یه جوابی به ما بده؟!!!!!!!

نظر

• جفتشون خوبن دوسته عزیز هر دو اثبات شده هستن ولی دفتر وقایع طی تماسی که بنده گرفتم فک میکنم تک فروشی فعلا نداشته باشن ( به من اینجوری گفتن )
        و گفتن که ما جنسامونو تو بازار پخش کردیم دفتر واسه فروش به تعداده شما یکی میخواید برید از بازار بگیرید به نظرم برید دفتر انجمن اگر میخوایید حضوری باشه اگرم انلاین میخوایید سایت دیجی کالا یا ال دیجیتال مطمئن هستن

نظر

• نوشته اصلی توسط pouya apple نمایش پست ها
          شما چه پارت نامبری دارین؟
          من دو تا ایفونی که داشتم هر دو تا lla با ‌iccid که سوزن نداشتن.
          پارت امریکا.
          ممکنه اپراتورها متفاوت باشن. سیمکارت این verison هست.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
            پارت امریکا.
            ممکنه اپراتورها متفاوت باشن. سیمکارت این verison هست.
            حسین جان من آیفون لاک Verizon هم داشتم ولی سوزن نداشت.
            شما مطمئن هستید اون پاکتی که سوزن توش هست رو عوض نکردن؟
            چون حتی مدل T-Mobile هم که آنلاک بود من خریدم نداشت حالا چه برسه Verizon که لاک بوده!

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
              حسین جان من آیفون لاک Verizon هم داشتم ولی سوزن نداشت.
              شما مطمئن هستید اون پاکتی که سوزن توش هست رو عوض نکردن؟
              چون حتی مدل T-Mobile هم که آنلاک بود من خریدم نداشت حالا چه برسه Verizon که لاک بوده!
              براي منم t-mobile آنلاك بود و سوزن نداشت.
              آيفون ٦

نظر

• سلام.
                من برای خرید آیفون 6 دیجی کالا رو انتخاب کردم و یک جای دیگه تو همین فروم پرسیدم اساتید گفتن خوبه و قابل اطمینانه.
                حالا یه سوال دیگه ای که برام پیش اومده اینه که توی پرسش های متداول سایت دیجی کالا یه جایی نوشته برای اطمینان از سالم بودن کالاها اونارو باز میکنیم تست میکنیم بعد دوباره پلمپ میکنیم. خوب این یعنی اون پلمپ t رو آیفونای دیجی کالا وجود نداره؟
                خوب اینجوری اکتیوش هم میکنن و بریم تو سایت اپل مینویسه اکتیو شده؟ این موضوع نگرانم کرده.
                تشکر....

نظر

• نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
                  سلام.
                  من برای خرید آیفون 6 دیجی کالا رو انتخاب کردم و یک جای دیگه تو همین فروم پرسیدم اساتید گفتن خوبه و قابل اطمینانه.
                  حالا یه سوال دیگه ای که برام پیش اومده اینه که توی پرسش های متداول سایت دیجی کالا یه جایی نوشته برای اطمینان از سالم بودن کالاها اونارو باز میکنیم تست میکنیم بعد دوباره پلمپ میکنیم. خوب این یعنی اون پلمپ t رو آیفونای دیجی کالا وجود نداره؟
                  خوب اینجوری اکتیوش هم میکنن و بریم تو سایت اپل مینویسه اکتیو شده؟ این موضوع نگرانم کرده.
                  تشکر....
                  سلام. دوست عزیز اکتیو نشده هست و از این فروشگاه مطمئن تر پیدا نمی کنید. من چند آیفون و باقی وسایل ازش خریدم. خیالت راحت.

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                    سلام. دوست عزیز اکتیو نشده هست و از این فروشگاه مطمئن تر پیدا نمی کنید. من چند آیفون و باقی وسایل ازش خریدم. خیالت راحت.
                    سلام.
                    الان دستم رسید ولی متاسفانه پشتش iccid نوشته. خیلی تو ذوقم خورد. این یعنی لاک بوده آنلاکش کردن؟ ولی تو سایت اپل سریالشو زدم نوشته بود هنوز اکتیو نشده. چیکار کنم؟ بازش کنم یا پسش بدم؟
                    ممنون...

نظر

سلام.
                      الان دستم رسید ولی متاسفانه پشتش iccid نوشته. خیلی تو ذوقم خورد. این یعنی لاک بوده آنلاکش کردن؟ ولی تو سایت اپل سریالشو زدم نوشته بود هنوز اکتیو نشده. چیکار کنم؟ بازش کنم یا پسش بدم؟
                      ممنون...
                      دیجیکالا مطمینه و مشکلی نیست...
                      احتمالا آنلاک T-Mobile هست که مشکلی نداره یعنی از اول آنلاک بوده و شما بازش که بکنید داخل آیفون یک سیمکارت امریکا هست!
                      درضمن بدون اکتیو کردن دستگاه هم میتوان لاک ( تحت قرارداد ) را آنلاک کرد.
                      بازش کنید و لذت ببرید. مشکلی داشت بهشون پس میدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
                        دیجیکالا مطمینه و مشکلی نیست...
                        احتمالا آنلاک T-Mobile هست که مشکلی نداره یعنی از اول آنلاک بوده و شما بازش که بکنید داخل آیفون یک سیمکارت امریکا هست!
                        درضمن بدون اکتیو کردن دستگاه هم میتوان لاک ( تحت قرارداد ) را آنلاک کرد.
                        بازش کنید و لذت ببرید. مشکلی داشت بهشون پس میدید.
                        ممنون.
                        بازش کردم. اما تو جا سیمکارتیش یک سیم کارت verizon بود. این چی؟ اینم مشکلی نداره؟
                        حیف شد من فکر میکردم آنلاک فکتوری هست.
                        در ضمن الان من گوشی رو چیکار کنم؟ استفاده کنم یا پس بدم با توجه به اینکه سیمکارت verizon داشت؟
                        سیم کارت خودمو اومدم بندازم بهش جا نمیشه وسیمکارت الان خودم مینی سیمکارته. چرا جا سیمکارتیش کوچیکتر از مینی سیمکارته؟ من برای رفع مشکل اگر گوشی موندنی بود باید سیمکارتمو بدم بیرون بازم پانچش کنن؟
                        ببخشید زیاد شد.
                        تشکر...

نظر

ممنون.
                          بازش کردم. اما تو جا سیمکارتیش یک سیم کارت verizon بود. این چی؟ اینم مشکلی نداره؟
                          حیف شد من فکر میکردم آنلاک فکتوری هست.
                          در ضمن الان من گوشی رو چیکار کنم؟ استفاده کنم یا پس بدم با توجه به اینکه سیمکارت verizon داشت؟
                          سیم کارت خودمو اومدم بندازم بهش جا نمیشه وسیمکارت الان خودم مینی سیمکارته. چرا جا سیمکارتیش کوچیکتر از مینی سیمکارته؟ من برای رفع مشکل اگر گوشی موندنی بود باید سیمکارتمو بدم بیرون بازم پانچش کنن؟
                          ببخشید زیاد شد.
                          تشکر...
                          نه دوست عزیز هیچ مشکلی نداره.آیفونتون لاک ورایز بوده و به صورت دائمی و قانونی آنلاک شده.اصلا نگران نباشید.
                          سیمکارتتونم بدید براتون سایز نانو پانچ کنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                            نه دوست عزیز هیچ مشکلی نداره.آیفونتون لاک ورایز بوده و به صورت دائمی و قانونی آنلاک شده.اصلا نگران نباشید.
                            سیمکارتتونم بدید براتون سایز نانو پانچ کنن.
                            ممنونم. حیالمو راحت کردید. ولی خیلی بهتر بود که آنلاک فکتوری بود.
                            الان گوشی من هیج مشکلی نداره؟ فرقی با آنلاک فکتوری ها نداره؟ قیمتش باید پایین تر از آنلاک فکتوری ها باشه؟
                            بعد وقتی گوشی رو روشن میکنی برای بار اول اونجا زبون و کشور و اینارو باید انتخاب کرد. من این گوشی الانمو دادم یکی دیگه انجام داد اینارو ولی الان توی کشورا ایران نداره. چه طوری باید این مراحل رو بگذرونم.
                            خیلی ممنون...

نظر

• هیچ فرقی نداره مشکلی هم نداره. فرق قیمتی هم نداره. آنلاک فکتوری هنوز نیومده ایران مگر تک و توک که پارت نامبر آمریکا هم نیست.
                              کلا فارسی ایران نداره. شما کیبورد عربی استفاده کنید یا کیبوردهای فارسی که تو انجمن هم معرفی شده نصب کنید. فکر کنم تو انجمن به جستجویی کنید مراحل راه اندازی و تنظیمات اولیه آيفون هست.
                              ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 15-01-2015, 06:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                                هیچ فرقی نداره مشکلی هم نداره. فرق قیمتی هم نداره. آنلاک فکتوری هنوز نیومده ایران مگر تک و توک که پارت نامبر آمریکا هم نیست.
                                کلا فارسی ایران نداره. شما کیبورد عربی استفاده کنید یا کیبوردهای فارسی که تو انجمن هم معرفی شده نصب کنید. فکر کنم تو انجمن به جستجویی کنید مراحل راه اندازی و تنظیمات اولیه آيفون هست.
                                ممنونم.
                                رفتم سیم کارت رو به نانو سیم کارت پانچ کردم و داخل گوشی گذاشتم ولی شناسایی نمیکنه. برای همین همون سیم کارت خودش رو گذاشتم و شناسایی کرد و تنظیمات رو انجام دادم. یه ارور داد که میگفت اکتیو نشده.
                                حالا چرا سیم کارتمو نمیخونه؟ ممکنه به خاطر آنلاک فکتوری نبودنش باشه؟
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X