اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان

امروز دوتا ۶ / ۱۶ سیاه و سفید گرفتم هر دوتا شون اکتیو شدن یکیشون زده تا ۱۵ دسامبر ۲۰۱۵ انقضاش هست و اون یکی ۵ نوامبر ۲۰۱۵ هستش از جایی گرفتم که مطمئن هست و همیشه ازش خرید می کنم تازه تو مغازش بم یه آیپدمینی داد تا چک کنم که

اکتیو هستن یا نه منم دو تا رو چک کردم و اکتیو نبودن ولی تو خونه چک کردم اکتیو بودن حالا رنگ زدم و جریان بش گفتم گفت که این مهم نیست اگه میخوای بیا برات عوضشون کنم یا این که هم تا ۱ ماه دیگه هر مشکل سخت افزاری پیدا بکنن بیارشون .

نظر شما دوستان چیه ؟ چیکار کنم ؟

نظر

• لذت گوشی را ببرید و حساس نباشید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان آیفون ۶ وقتی که روی slo-mo هست تصویر پرش داره ( یه مقدار شبیه پرپر کردن ) البته در حالت ۲۴۰ ولی وقتی میزارمش در حالت ۱۲۰ خیلی بهتر میشه . این طبیعی هست یا نه ؟ مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط varfarin نمایش پست ها
          دوستان آیفون ۶ وقتی که روی slo-mo هست تصویر پرش داره ( یه مقدار شبیه پرپر کردن ) البته در حالت ۲۴۰ ولی وقتی میزارمش در حالت ۱۲۰ خیلی بهتر میشه . این طبیعی هست یا نه ؟ مرسی
          والا این مشکلی که شما میگی رو من ندارم دوستان دیگر هم فکر کنم نداشتن!

نظر

• نوشته اصلی توسط varfarin نمایش پست ها
            دوستان آیفون ۶ وقتی که روی slo-mo هست تصویر پرش داره ( یه مقدار شبیه پرپر کردن ) البته در حالت ۲۴۰ ولی وقتی میزارمش در حالت ۱۲۰ خیلی بهتر میشه . این طبیعی هست یا نه ؟ مرسی
            من این مشکل رو فقط زیر نور مهتابی دارم
            نه ایفون هر گوشی همینه ولی در حالت عادی فوق العادست

نظر

• زیر نور مهتابی اینجوری میشه ولی زیر لامپ ۱۰۰ و تا حدودی کم مصرف درست میشه . به نظرتون دوتا آیفون ببرم پس یا اینا مشکلی نیستن ؟ مرسی از راهنماییتون

نظر

• دوستان من آیفون 6 با پارت نامبر کانادا رو اینجا خریدم اما ظاهرا شنیدم اگه مشکلی واسش پیش بیاد و کسی رو خارج از کشور داشته باشی میتونی واسش بفرستی و از استورهای اونجا واست تعویض کنه. همچین چیزی صحت داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                  دوستان من آیفون 6 با پارت نامبر کانادا رو اینجا خریدم اما ظاهرا شنیدم اگه مشکلی واسش پیش بیاد و کسی رو خارج از کشور داشته باشی میتونی واسش بفرستی و از استورهای اونجا واست تعویض کنه. همچین چیزی صحت داره؟
                  دقیقا

نظر

• خوب گوشی که پارت نامبرش کانادا باشه باید فقط به کانادا و آمریکا فرستاده بشه یا اینکه به هر کشوری میشه فرستاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                      خوب گوشی که پارت نامبرش کانادا باشه باید فقط به کانادا و آمریکا فرستاده بشه یا اینکه به هر کشوری میشه فرستاد؟
                      اپل استور هر كشور پارت نامبرهاي خودشونو قبول مي كنن. براي كشورهاي ديگه رو قبول نمي كنن.

نظر

• سلام کسی از دوستان میتونه تصاویری از جعبه ایفون 6 قبل و بعد از باز شدن رو اینجا بزاره که بشه راحتتر پلمب اصلی جعبه و شارژر و هدفون اصل رو شناخت ؟
                        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط roha1387 نمایش پست ها
                          سلام کسی از دوستان میتونه تصاویری از جعبه ایفون 6 قبل و بعد از باز شدن رو اینجا بزاره که بشه راحتتر پلمب اصلی جعبه و شارژر و هدفون اصل رو شناخت ؟
                          ممنون
                          دوست عزیز کلی ویدئو آنباکسینگ روی اینترنت هست که با یه سرچ کوچیک میتونید پیدا کنید.

نظر

• درود

یکی از دوستان ساکن کانادا هست و قراره قبل از عید به ایران بیاد. می خوام ازش خواهش کنم یک iPhone 6 از کانادا برام خریداری بکنه. حالا سوالم اینجاست اگر این گوشی بدستم برسه مشکلی برای استفاده سیم کارت یا هر چیز دیگر پیش نمیاد؟ اگر مشکل یا محدودیتی هست بفرمائید بدونم چی هست چون من تا حالا آیفون یا محصولی از اپل نداشتم به اضافه اینکه قراره خارج از ایران خریداری بشه.

سپاس

نظر

• باسلام.من الان به عضویت سایت در اومدم.
                              دوستان میشه بگید آیفون6 با سریال سنگاپور یکی از دوستام داره میخام ازش بردارم مشکلی نداره؟یا در آینده براش پیش نمیاد؟کلا سریه اول آیفون هست حدود 3 ماه پیش خریده!

نظر

• نوشته اصلی توسط mafiaitalia نمایش پست ها
                                باسلام.من الان به عضویت سایت در اومدم.
                                دوستان میشه بگید آیفون6 با سریال سنگاپور یکی از دوستام داره میخام ازش بردارم مشکلی نداره؟یا در آینده براش پیش نمیاد؟کلا سریه اول آیفون هست حدود 3 ماه پیش خریده!
                                چه ظرفیتی؟

نظر

صبر کنید ..
                                X