اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
    شماره سریال پشت جعبه رو اینجا وارد کنید:
    Klantenservice: Serienummers

البته به شرطی گوشی داخلش هم شماره سریالش همین باشه.
    این سایت که چیزی راجع به آنلاک بودن نمیگه، چک کردم فقط هفته ساخت رو میده.
    روی جعبه iccid نداره، این یعنی آنلاکه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza1860 نمایش پست ها
      این سایت که چیزی راجع به آنلاک بودن نمیگه، چک کردم فقط هفته ساخت رو میده.
      روی جعبه iccid نداره، این یعنی آنلاکه؟
      اکه iccid نداره یعنی آنلاکه

نظر

• سلام . دوستان من 5s دارم ولي چون فكر كردم قسمت سوالات 5s قديميه و ممكنه كسي جواب نده اينجا سوالمو ميپرسم.
        من تو اتاق تاريك با دوربين گوشي رو حالت slo-mo فيلم گرفتم . بعد وقتي داشتم فيلمش رو از تو گالري ميديدم وسط پخشش دكمه home رو زدم وقتي رفت رو صفحه اول رنگ صفحه گوشي خيلي كمرنگ ( مايل به سفيد) شد و بعد طي دو ثانيه رنگش كم كم به حالت اولش نزديك شد ولي هنوز مثل اول نيست . دوباره هم اين كار رو تكرار مي كنم همينجوري ميشه . الان رنگ صفحه گوش همينطور كه گفتم مثل اولش نيست و مايل به سفيده ! با گوشي هاي ديگه هم تست كردم ديدم فرق داره مال من سفيد تره . شما هم امتحان كنيد احتمالا همينجوري ميشه ( حتما توي اتاق تاريك باشه و روي فيلمبرداري slo-mo باشه.
        تمظيمات رو ريست كردم گوشي رو چند بار خاموش روشن كردم ولي درست نشده !
        خواهشاا بگين چيكار كنم ؟؟؟؟ مشكل چيه !؟!؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط goblini نمایش پست ها
          سلام . دوستان من 5s دارم ولي چون فكر كردم قسمت سوالات 5s قديميه و ممكنه كسي جواب نده اينجا سوالمو ميپرسم.
          من تو اتاق تاريك با دوربين گوشي رو حالت slo-mo فيلم گرفتم . بعد وقتي داشتم فيلمش رو از تو گالري ميديدم وسط پخشش دكمه home رو زدم وقتي رفت رو صفحه اول رنگ صفحه گوشي خيلي كمرنگ ( مايل به سفيد) شد و بعد طي دو ثانيه رنگش كم كم به حالت اولش نزديك شد ولي هنوز مثل اول نيست . دوباره هم اين كار رو تكرار مي كنم همينجوري ميشه . الان رنگ صفحه گوش همينطور كه گفتم مثل اولش نيست و مايل به سفيده ! با گوشي هاي ديگه هم تست كردم ديدم فرق داره مال من سفيد تره . شما هم امتحان كنيد احتمالا همينجوري ميشه ( حتما توي اتاق تاريك باشه و روي فيلمبرداري slo-mo باشه.
          تمظيمات رو ريست كردم گوشي رو چند بار خاموش روشن كردم ولي درست نشده !
          خواهشاا بگين چيكار كنم ؟؟؟؟ مشكل چيه !؟!؟!
          این کاری که شما کردین مثل این میمونه یدفه سیم تی وی رو از برق بکشین بدون اینکه خاموش کنید ، ورژن شما چیه ؟ احتمالاً نیاز به ریستور دارید>> بکاپ بگیرید از گوشی > فیرمور اخرین ورژن 5s رو دانلود کنید >> ریستور کنید

نظر

• اون مشكل رفع شده . هر وقت يه فيلم تاريك داره پخش ميشه رنگ صفحه تغيير ميكنه تا تصوير تاريك بهتر ديده بشه اگه وسط بخش بياي بيرون خودش سريع به حالت نرمال برميگرده . همون موقع هم اينطور شد ولي به خاطر وسواسم فكر كردم ممكنه كاملا مثل اولش نشده باشه .

نظر

• سلام من از طريق يه برنامه دانلود منيجر كه يك پلير هم هست ( برنامه download lite ورژن free) يه ويديو دانلود كردم كه حجم بالايي داره. رو پلير خود برنامه اجرا نميشه بايد بفرستم رو يه پلير ديگه (file master) كه از روي اون اجرا كنم . مشكلم اينه كه گوشيم جا براي اين كار نداره . چون با گزينه ي open in ... ويديو copy مي شه به برنامه ي مورد نظرم ولي جا ندارم براي كپي كردن . راهي هست كه بشه cut كرد ؟ يعني خود فايل انتقال پيدا كنه به اون برنامه؟
              ویرایش توسط goblini : https://i-phone.ir/forums/member/182264-goblini در ساعت 05-04-2015, 12:41 AM

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید به شما
                میخواستم ببینم که آیفون 6 آنلاک فکتوری 16 گیگ قیمتش تو بازار 2250000 تومان است ولی تو سایت خود اپل قیمت از 2250000 تومان بالاتر است چرا اینجوریه
                یعنی مغازه دارا ضرر می کنن یا دروغ میگن که آنلاک فکتوریه ؟
                چون اگه راست بگن باید آیفون 6 آنلاک فکتوری رو با قیمت بالا بخرن و به قیمت پایین بفروشن

نظر

• سلام دوستان یکی از دوستان یه ایفون 6 خریده با این پارت نامبرmg4f2cn/a
                  اول اینکه مال کجاست؟
                  گوشی اصله؟
                  با سپاس
                  ویرایش توسط shahrameng : https://i-phone.ir/forums/member/170211-shahrameng در ساعت 11-04-2015, 09:59 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط shahrameng نمایش پست ها
                    سلام دوستان یکی از دوستان یه ایفون 6 خریده با این پارت نامبرmg4f2cn/a
                    اول اینکه مال کجاست؟
                    گوشی اصله؟
                    با سپاس
                    گوشیتون پارت کاناداست منظورتون از اصل چیه؟

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید به شما
                      میخواستم ببینم که آیفون 6 آنلاک فکتوری 16 گیگ قیمتش تو بازار 2250000 تومان است ولی تو سایت خود اپل قیمت از 2250000 تومان بالاتر است چرا اینجوریه
                      یعنی مغازه دارا ضرر می کنن یا دروغ میگن که آنلاک فکتوریه ؟
                      چون اگه راست بگن باید آیفون 6 آنلاک فکتوری رو با قیمت بالا بخرن و به قیمت پایین بفروشن

نظر

• قیمت سایت اپل قیمت فروش تک هست. وارد کننده ها که عمده خرید میکنن ارزونتر میگیرن. قیمت سایت اپل با مالیات هست که برا ما نداره.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

• آیفون هایی که گارانتی وقایع گستر داره پکشون اصلی هست یا ریپک میشن؟ و اینکه بیشتر پارت نامبر کجا هستن؟
                          در رابطه با این tlc و mlc اگر tlc باشه به مشکل بخوره عوض میکنن؟

نظر

• سلام

من دیشب چند گوشی پلمپ با iccid رو در سایت اپل چک میکردم همگی اکتیو بودن. قاعدتا باید همینطور باشه؟

و البته تاریخ اکتیو شدنشون با تاریخ خرید (Purchase Date) یکی بود. حدس میزنم گوشی های دارای iccid اعتبار گارانتی و زمان اکتیو شدنشون از لحظه خرید هس درسته؟ ممنون

نظر

• سلام دوستان
                              من گوشیم بدون تغییر تو تنظیمات ستینگ سیاه و سفید شده و رنگ نداره
                              هرجارو هم تیغیر میدم مشکل حل میشه چکار کنم؟

- - - - - - - - - -

سلام دوستان
                              من گوشیم بدون تغییر تو تنظیمات ستینگ سیاه و سفید شده و رنگ نداره
                              هرجارو هم تیغیر میدم مشکل حل میشه چکار کنم؟

- - - - - - - - - -

لطفا کمک کنید

نظر

• سلام دوست عزیز به تنظیمات دستگاهتون برید به قسمت generalبعد به قسمتaccessibilityبعدش invert colorsببندینش اگه بازم حل نشد Firmware عوض بکنید بازم اگه حل نشد موتاسفانه باید Touch LCD دستگاهتون ضربه دید که باید عوصض بکنید

نظر

صبر کنید ..
                                X