اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان از آخرین وضعیت گوشی های موجود بازار خبر دارید دیروز رفتم یدونه بخرم پلمب نداشت فروشنده گفت تمام بار این سری پلمباشون باز شده ولی خودشم به صراحت گفت که داخل فاکتور قید میکنم تا 2 روز هرچیزیش اصلی نبود برات عوض میکنم؟؟ چی کار کنم بخرم

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
      دوستان از آخرین وضعیت گوشی های موجود بازار خبر دارید دیروز رفتم یدونه بخرم پلمب نداشت فروشنده گفت تمام بار این سری پلمباشون باز شده ولی خودشم به صراحت گفت که داخل فاکتور قید میکنم تا 2 روز هرچیزیش اصلی نبود برات عوض میکنم؟؟ چی کار کنم بخرم
      بهتره که شما سعی کنید از جایی که پلمب t شکل داره با خیال راحت خریداری کنید

نظر

• دروو بر همه دوستان

قصد خرید گوشی دارم ولی متاسفانه بین دو گزینه موندم!
        گوشی فعلی گلکسی اس4 هست که کاری باهام کرده که کلا میخوام از اندروید کوچ کنم حالا یا به ویندوزفون یا به آی او اس!

وقتی ادم حرف از آیفون میزنه در درجه اول همه میگن مشکل باتری داره میخوام بدونم این حرف تا چه اندازه درسته!؟ لطفا دوستان با مدرک صحبت بکنند اگه میگن مشکل باتری نداره لطفا لطفا از مصرف باتری خودشون یه اسکرین شات بذارن و ذکر بکنند توی این سیکل مصرف چه کارهایی انجام دادن!

یه موردی که سرچ کردم ولی به نتیجه نرسیدم اینه که با 5s میشه فیلم با رزولوشن 2160p را اجرا کرد یا نه!؟

تا چند روز آینده ایفون 6 میاد به نظرتون خرید پنج اس تو این زمان کار عقلانی هست یا نه!؟ چون وقتی هم که 6 بیاد حداقل تا بهمن بخاطر حباب قیمت امکانش نیست خریداری بکنم!

استفاده عمده من از گوشی واتس آپ هست + فیس بوک + توییتر + وبگردی
        الان بین 1520 و ایفون 5s موندم! باتری 1520 واقعا واسه منی که گوشیم فعلی 2 ساعت اسکرین میده یه انقلابی هست
        موارد استفاده خودم را گفتم که با گفتن اینکه استور ویندوزفون اپلیکیشن کم داره نزنید تو سرش!

لطفا دوستان بدون تعصب راهنمایی کنند چون با وضعیت مالی موجود امکانش نیست هر روز گوشی عوض کنم

با تشکر از همه دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط rain man نمایش پست ها
          دروو بر همه دوستان

گوشی فعلی گلکسی اس4 هست که کاری باهام کرده که کلا میخوام از اندروید کوچ کنم حالا یا به ویندوزفون یا به آی او اس!

وقتی ادم حرف از آیفون میزنه در درجه اول همه میگن مشکل باتری داره میخوام بدونم این حرف تا چه اندازه درسته!؟ لطفا دوستان با مدرک صحبت بکنند اگه میگن مشکل باتری نداره لطفا لطفا از مصرف باتری خودشون یه اسکرین شات بذارن و ذکر بکنند توی این سیکل مصرف چه کارهایی انجام دادن!

یه موردی که سرچ کردم ولی به نتیجه نرسیدم اینه که با 5s میشه فیلم با رزولوشن 2160p را اجرا کرد یا نه!؟

تا چند روز آینده ایفون 6 میاد به نظرتون خرید پنج اس تو این زمان کار عقلانی هست یا نه!؟ چون وقتی هم که 6 بیاد حداقل تا بهمن بخاطر حباب قیمت امکانش نیست خریداری بکنم!

الان بین 1520 و ایفون 5s موندم! باتری 1520 واقعا واسه منی که گوشیم فعلی 2 ساعت اسکرین میده یه انقلابی هست
          موارد استفاده خودم را گفتم که با گفتن اینکه استور ویندوزفون اپلیکیشن کم داره نزنید تو سرش!

لطفا دوستان بدون تعصب راهنمایی کنند چون با وضعیت مالی موجود امکانش نیست هر روز گوشی عوض کنم

با تشکر از همه دوستان
          در مورد باتري واقعا يك روز به زور شارژ دهي ني كند! تعارف هم ندارم و هركس غير اين بگويد فقط داستان تعريف كرده.
          با آيفون 5s بهتر از ١٠٨٠ نمي توان فيلم برداري كرد.
          با استفاده اي كه شما داريد يك آيفون ٤ يا 4s كافي هست يا يك آيپادتاچ.
          در مورد ويندوزفون هم شندم سرعت زيادي دارد اما بقيه ي موارد تجربه نداشتم.

نظر

• نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
            در مورد باتري واقعا يك روز به زور شارژ دهي ني كند! تعارف هم ندارم و هركس غير اين بگويد فقط داستان تعريف كرده.
            با آيفون 5s بهتر از ١٠٨٠ نمي توان فيلم برداري كرد.
            با استفاده اي كه شما داريد يك آيفون ٤ يا 4s كافي هست يا يك آيپادتاچ.
            در مورد ويندوزفون هم شندم سرعت زيادي دارد اما بقيه ي موارد تجربه نداشتم.
            جناب این یک روز یعنی چندساعت اسکرین روشن باشه؟! این مهمه!
            منظورم کیفیت دوربین گوشی نبود! میخوام ببینم با 5s میتونم یه کلیپ با کیفیت 2160 را اجرا بکنم یا اینکه با لگ پخ میکنه؟!

نظر

جناب این یک روز یعنی چندساعت اسکرین روشن باشه؟! این مهمه!
              منظورم کیفیت دوربین گوشی نبود! میخوام ببینم با 5s میتونم یه کلیپ با کیفیت 2160 را اجرا بکنم یا اینکه با لگ پخ میکنه؟!
              بستگي به روشنايي صفحه دارد همچنين استفاده ي شما (بازي ، فيلم ، عكس و ...)
              بستگي به پلير شما دارد و باتوجه به a7 مشكلي نبايد باشد اما تست نكردم.

نظر

دروو بر همه دوستان

با تشکر از همه دوستان
                از دوستان کس دیگه اس نبود لطف کنه راهنمایی کنه!

نظر

• دوست عزیز شما باید در بخش سوالات پیش از خرید پست بزنید.
                  موفق باشید.
                  .There is no knowledge that is not power

نظر

• خرید Original Cover for iPhone

من میخوام کیس اصلی اپل را بگیرم ایا ارزش داره ؟؟؟ شول وول نیستش ؟؟؟گشاد نمیشه؟؟؟؟قیمتش چنده؟؟/

نظر

• نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
                      من میخوام کیس اصلی اپل را بگیرم ایا ارزش داره ؟؟؟ شول وول نیستش ؟؟؟گشاد نمیشه؟؟؟؟قیمتش چنده؟؟/
                      اره خوبه. نه شول و ول نیست.
                      اما به رنگی که میگیری دقت کن که زود کثیف نشه.
                      برای قیمت زنگ بزن به دفتر انجمن
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html
                      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• راهنمایی در مورد iccid

سلام
                        تو قسمت آنلاک پست زدم ظاهرا بعد چند هفته تایید نشد گفتم اینجا سوالمو بپرسم
                        من سال گذشته چند هفته بعد از معرفی 5s یکی تهیه کردم و تا الان دارم استفاده میکنم ، بهار امسال یه 5s دیگه واسه پدرم خریدم چند روز پیش اتفاقی مشخصات روی جعبه دو دستکاه رو مقایسه میکردم متوجه شدم رو جعبه واسه من ICCID درج شده....
                        این ینی قطعا گوشی لاک بوده و آنلاک شده،درسته؟؟؟
                        ولی من گوشی رو پلمپ خریدم....
                        چون قصد فروش دارم میخوام ببینم امکانش هست گوشی لاک بشه؟؟؟
                        امکان restore هم فعلا ندارم
                        ورژن هم ۷.۱.۲ هست!
                        فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
                          سلام
                          تو قسمت آنلاک پست زدم ظاهرا بعد چند هفته تایید نشد گفتم اینجا سوالمو بپرسم
                          من سال گذشته چند هفته بعد از معرفی 5s یکی تهیه کردم و تا الان دارم استفاده میکنم ، بهار امسال یه 5s دیگه واسه پدرم خریدم چند روز پیش اتفاقی مشخصات روی جعبه دو دستکاه رو مقایسه میکردم متوجه شدم رو جعبه واسه من ICCID درج شده....
                          این ینی قطعا گوشی لاک بوده و آنلاک شده،درسته؟؟؟
                          ولی من گوشی رو پلمپ خریدم....
                          چون قصد فروش دارم میخوام ببینم امکانش هست گوشی لاک بشه؟؟؟
                          امکان restore هم فعلا ندارم
                          ورژن هم ۷.۱.۲ هست!
                          ربطی به باز شدن پلمب نداره!
                          خیر اگه آنتن میده به این معنی هست که آنلاک رسمی و دائم شده.
                          جای هیچ نگرانی نیست

نظر

• دوستان میخواستم ببینم بدون جیلبریک میشه برنامه ای نصب کرد که واسه بعضی برنامه ها پسورد گذاشت؟ مثلا واسه واتس اپ پسورد بزارم که بعد از تایپ پسورد واردش بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                              دوستان میخواستم ببینم بدون جیلبریک میشه برنامه ای نصب کرد که واسه بعضی برنامه ها پسورد گذاشت؟ مثلا واسه واتس اپ پسورد بزارم که بعد از تایپ پسورد واردش بشه.
                              خیر نمیشه
                              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• این خبر آیا توی ایران هم صحت داره

Back to School - Buy a Mac, iPad, or iPhone and get an Apple Store Gift Card - Apple Store (U.S.)

فکر کنم با خریذد آیفون 5s فردا 50 دلار گیف کارت هدیه میگیرم ایا صحت داره ؟؟؟ چطوری هستش این قضیه ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X