اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iAmirho3in نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم

یه چند مدت از داشتن iOS محروم بودم و بالاخره امکان خریدش فراهم شد...
    من تصمیم دارم در حال حاضر آیفون 5s بخرم.
    میدونم که اگر بخوام برای 6 وایسم، دور و بر آبان میتونم گیرش بیارم. ولی خود این کار از جهاتی صلاح نیست و قصد قطعی خرید 5s رو دارم.

چندتا سوال داشتم از دوستان خوبم، اما خواهش میکنم با حوصله جواب بدین؛ ایشالا جبران می‌کنم:

1- اگر الان 5s بخرم و بعداً قصد تعویض با 6 داشته باشم، حدوداً کی باید 5s رو بفروشم و 6 رو بخرم که بهتر باشه؟

2- اگر الان 5s بخرم و بعداً قصد تعویض با 6 داشته باشم، حدوداً چقدر ضرر مالی میکنم؟

3- در خرید به پارت نامبر توجه کنم؟ (اگر توضیحاتی داره هم خواهشاً لطف کنید و بگید)

4.1- در خرید چطوری اطمینان حاصل کنم که آنلاک فکتوری هستش؟
    4.2- در خرید به نحوه‌ی بسته بندیِ پلاستیکِ رویی (جوش خوردگی به صورت T) توجه کنم؟ برای اطمینان بیشتر از آنلاک نبودن به چه چیزهای دیگه هم میشه توجه کرد؟
    4.3- جریان iccid چیه؟
    4.4- جریان گِوِی چیه؟
    4.5- گارانتی بگیرم؟
    4.6- سوزن‌دار ها حتماً آنلاک فکتوری هستن؟
    4.7- (اگر توضیحاتی داره هم خواهشاً لطف کنید و بگید)

5.1- به فرم‌ور باید توجه کرد؟ نکته‌ی ظریفی نداره؟ که بدون مشکل باشه مثلاً؟ (در وهله‌ی اول از نظر سخت‌افزاری مهمه، نه از نظر جیل‌برک)
    5.2- روی جعبه تاریخ میزنه؟ از نظر مسائل سوال قبل میگم...

6- کدوم رنگش بهتره؟ (طلایی رو دوست دارما، ولی نمیخوام با ضربه یا به مرور زمان رنگش بره. بعلاوه چون زیاد تو دست ندیدم شک کردم که شاید مشکی بهتر باشه)

7- نمی‌دونین از این که وقتتون رو گذاشتین و با حوصله جوابم رو دادین چقدر ازتون ممنونم!
    سوال 1 و 2 : به نظر من شما بهتره همین 5اس رو بگیری و دیگه 6 رو نگیری! و بزاری 6اس رو بگیری(البته این نظر منه چون اینجوری برای شما که از نظر مالی یکم مشکل داری بهتره و اینکه سری اس تغیرات سخت افزاریش خیلی بهترهع نسبت به معمولی ها)
    3-پارت نامبر ها همه یکیه از همه نظر اما ÷ارت نامبر امارات facetime نداره
    4-اگه iccid نداشت پشت جعبه یعنی انلاک فکتوری هست
    5-جواب همون جواب سوال 4 هست
    6-با گیوی اگه گوشی لاک باشه باهاش انلاک میکنن
    7-گارانتی تو ایران معنایی نداره
    8-بله سوزن داشته باشه انلاک فکتوری هست
    9-فریمور یعنی کل سیستم عامل ios که هیچ ربطی به خرید نداره و برای ریستور هست
    10-خیر
    11-سلیقه ای هست و باید ببینید تا بگیرید و رنگ هیچ کدوم نمیره اگه باهاش کشتی نگیرید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوستان

من تازه واردم و اولین آیفونی هست که میخوام بخرم و چیزی از محصولات اپل نمیدونم...

من امروز رفتم پایتخت؛یه مغازه ای که فکر کنم طبقه ی 2 بود؛یه آیفون 5s داشت که خیلی چشمم رو گرفت...پشتش زده بود limited edition و مغازه داره گفت روکش طلاست؛ولی قیمتش رو که گفت من تعجب کردم...گفت 16 رو 3600 اینا...به نظر قیمتش عجیب نیست اگه واقعا روکش طلا باشه؟!!!

امکان داره که قابی چیزی روش گذاشته باشه که ظاهرش اونجوری شده باشه؟آخه رنگش هم اگه اشتباه نکنم یکیشون سیاه بود و و اون قسمت وسط ش(پشت گوشی) طلایی بود +نگین های دورتادورش///اون یکی هم یک دست طلایی بود و نگیناش کمتر بود...

اگه امکان داره زودتر پاسخ بدید؛با تشکر از لطف شما به این حقیر...

-----------------------------------------------------------------------
      شکلاشون شبیه اینا بد(من فقط اینارو که شبیه بود و تو نت پیدا کردم)
      پشت یکیش این چیزا رو نوشته بود:
      limited edition
      LONDON
      001/300
      UK gold co
      Apple Iphone 5s 2014
      و یه سری چیزا تو این مایه ها...

------------------------------------------
      لطف کنید بگید به نظرتون ارجینال بوده یا فیک؟؟یا یه قابی چیزی انداختن روش؟؟کلا گیج شدم..

ببخشید اگه طولانی شد...

نظر

• نوشته اصلی توسط tums311 نمایش پست ها
        سلام دوستان

من تازه واردم و اولین آیفونی هست که میخوام بخرم و چیزی از محصولات اپل نمیدونم...

من امروز رفتم پایتخت؛یه مغازه ای که فکر کنم طبقه ی 2 بود؛یه آیفون 5s داشت که خیلی چشمم رو گرفت...پشتش زده بود limited edition و مغازه داره گفت روکش طلاست؛ولی قیمتش رو که گفت من تعجب کردم...گفت 16 رو 3600 اینا...به نظر قیمتش عجیب نیست اگه واقعا روکش طلا باشه؟!!!

امکان داره که قابی چیزی روش گذاشته باشه که ظاهرش اونجوری شده باشه؟آخه رنگش هم اگه اشتباه نکنم یکیشون سیاه بود و و اون قسمت وسط ش(پشت گوشی) طلایی بود +نگین های دورتادورش///اون یکی هم یک دست طلایی بود و نگیناش کمتر بود...

اگه امکان داره زودتر پاسخ بدید؛با تشکر از لطف شما به این حقیر...

-----------------------------------------------------------------------
        شکلاشون شبیه اینا بد(من فقط اینارو که شبیه بود و تو نت پیدا کردم)
        پشت یکیش این چیزا رو نوشته بود:
        limited edition
        LONDON
        001/300
        UK gold co
        Apple Iphone 5s 2014
        و یه سری چیزا تو این مایه ها...

------------------------------------------
        لطف کنید بگید به نظرتون ارجینال بوده یا فیک؟؟یا یه قابی چیزی انداختن روش؟؟کلا گیج شدم..

ببخشید اگه طولانی شد...
        بله ، این نوع آیفون معروف به آیفون گلد یا طلا می باشد که توسط شرکتی در انگلیس گلد می شود و جعبه آن هم چوبی می باشد.
        ارجینال اپل نمی باشد . برای اپل رنگش به شامپاینی ( بــژ ) می باشد .

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
          بله ، این نوع آیفون معروف به آیفون گلد یا طلا می باشد که توسط شرکتی در انگلیس گلد می شود و جعبه آن هم چوبی می باشد.
          ارجینال اپل نمی باشد . برای اپل رنگش به شامپاینی ( بــژ ) می باشد .

میخواستم بدونم که قیمتش عجیب نیست برای گوشیی که طلا باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tums311 نمایش پست ها
            میخواستم بدونم که قیمتش عجیب نیست برای گوشیی که طلا باشه؟
            خیـــر ، الان آیفون 16 عادی 2200 می باشد و آیفون گلد که در بازار هست از 3500 شروع می شود. شما خودتان هم می توانید یک آیفون بگیرید و از علاالدین قاب گلد تهیه و نصب کنید.

نظر

• سلام دوستان
              چند تا سوال داشتم اگه ميشه راهنمايي كنيد (ممنون)
              من الان 16 سالمه و ميخوام ايفون 6 بگيريم اصلا تو اين سن به درد من ميخوره؟؟
              بعد من اهل بلوتوث و اينجور چيزا هستم چيكار كنم
              بعد اگه چيزي از بلوث دوستام بگيرم ميره توي فايل مخصوص خودش ؟(مثل برام اهنگ بفرسته)
              يا منم مي تونم براشون چيزي بفرستم؟؟؟
              خودم از بچگي عاشق ايفون بودم ولي الان نميدونم چيكار كنم
              ممنون ميشم اگه جواب بديد
              ویرایش توسط MR.ALONE : https://i-phone.ir/forums/member/137965-mr-alone در ساعت 15-08-2014, 04:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط MR.ALONE نمایش پست ها
                سلام دوستان
                چند تا سوال داشتم اگه ميشه راهنمايي كنيد (ممنون)
                من الان 16 سالمه و ميخوام ايفون 6 بگيريم اصلا تو اين سن به درد من ميخوره؟؟
                بعد من اهل بلوتوث و اينجور چيزا هستم چيكار كنم
                خودم از بچگي عاشق ايفون بودم ولي الان نميدونم چيكار كنم
                ممنون ميشم اگه جواب بديد
                درود
                دوست عزیز ، این جور چیزا سن و سال نمی خواد فقط پول می خواد همین
                با جیلبریک مشکل بلوتوث حل می شود

نظر

• سلام من پولم جور شده و میخواهم الان آیفون بگیرم نظرم روی 5s هستش آیا به نظرتون صبر کنم 6 بیاد ممکنه ارزون تر بشه ؟؟؟؟؟ آخه فکر کنم 6 دو سه هفته دیگه 9 سپتامبر معرفی بشه

و یک سوال که دارم من خریدم میتونم فیلم ها و عکسهای که میگیرم باهاش بریزم روی کامپیوتر در ضمن این https://itunes.apple.com/us/app/id711410659?mt=8 اگر بخوام بریزم روش آیا تو اینترنت لینکینیست که رایگان بریزم بدون جیلبرگ اینا برام مهمه

و اینکه آیا ایفون میشه اس فارسی داد و اینکه منو فارسی هم داره ؟؟
                  مرسی
                  ویرایش توسط wolfx95 : https://i-phone.ir/forums/member/165505-wolfx95 در ساعت 18-08-2014, 11:49 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط wolfx95 نمایش پست ها
                    سلام من پولم جور شده و میخواهم الان آیفون بگیرم نظرم روی 5s هستش آیا به نظرتون صبر کنم 6 بیاد ممکنه ارزون تر بشه ؟؟؟؟؟ آخه فکر کنم 6 دو سه هفته دیگه 9 سپتامبر معرفی بشه

و یک سوال که دارم من خریدم میتونم فیلم ها و عکسهای که میگیرم باهاش بریزم روی کامپیوتر در ضمن این https://itunes.apple.com/us/app/id711410659?mt=8 اگر بخوام بریزم روش آیا تو اینترنت لینکینیست که رایگان بریزم بدون جیلبرگ اینا برام مهمه

و اینکه آیا ایفون میشه اس فارسی داد و اینکه منو فارسی هم داره ؟؟
                    مرسی
                    بنظر شخصیم بهتره صبر کنید بیاد نسل بعدی که تا بیاد پایین ۵-۶ ماه بعد معرفی طول میکشه ممکنه هر قیمتی داشته باشه شما ۲/۵ حساب کنید ولی ارزش داره بنظرم ولی بازم تصمیم با خودتون هسنش
                    بله میشه با وصل کردن کابل به پی سی ریخت عکسا و فیلمارو
                    بدون جیلبریک نمیشه هیچ جوری کرک شده ریخت مگر با ۲۵pp یا تانگبو که مشکل زیاد داره
                    اس فارسی میشه داد ولی معلوم نیست نسل جدید با ای او اس هشت منو فارسی داشته باشه که بعیده فکر کنم

نظر

• سلام
                      اگه سوالم تكراريه ببخشيد
                      مى خواستم بدونم اين مشكل صفحه آبى چقدر ديده شده؟ قراره براى كسى امروز فردا فايو اس بگيرم و اين موضوع خيلى نگرانم كرده، متاسفانه مشكل عجيبى هستش و آروم آروم گوشى رو نابود ميكنه
                      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan2012 نمایش پست ها
                        سلام
                        اگه سوالم تكراريه ببخشيد
                        مى خواستم بدونم اين مشكل صفحه آبى چقدر ديده شده؟ قراره براى كسى امروز فردا فايو اس بگيرم و اين موضوع خيلى نگرانم كرده، متاسفانه مشكل عجيبى هستش و آروم آروم گوشى رو نابود ميكنه
                        ممنون
                        مشکل نایابی هستش و یک در میلیون هستش
                        ولی خب پیش بیاد کاریش نمیشه کرد تنها راه حل فرستادن برای اپل و تعویض اونه
                        بعد از پیش اومدن هم ۵۰-۵۰ هستش اگه بار اول پیش بیاد ممکنه ایرادی نباشه ممکنه باشه
                        درکل دلتون رو بد نکنین خیلی بعیده پیش بیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
                          بنظر شخصیم بهتره صبر کنید بیاد نسل بعدی که تا بیاد پایین ۵-۶ ماه بعد معرفی طول میکشه ممکنه هر قیمتی داشته باشه شما ۲/۵ حساب کنید ولی ارزش داره بنظرم ولی بازم تصمیم با خودتون هسنش
                          بله میشه با وصل کردن کابل به پی سی ریخت عکسا و فیلمارو
                          بدون جیلبریک نمیشه هیچ جوری کرک شده ریخت مگر با ۲۵pp یا تانگبو که مشکل زیاد داره
                          اس فارسی میشه داد ولی معلوم نیست نسل جدید با ای او اس هشت منو فارسی داشته باشه که بعیده فکر کنم
                          منظورم اینه به محض معرفی 6 ایفون 5s پایین نمیاد که بتونم بخرم ؟؟؟ و اینکه قبلا سابقه داشته مخصوصا آیفون 4s به محض اینکه 5 معرفی شد قیمتش افت کرد ؟؟

نظر

• بله خب معمولا مدلهای پیشین افت قیمت دارن. ولی خب بازار اینجا کلا منطق پذیر نیست که قابل پیش بینی دقیق باشه.
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• با سلام به خدمت اساتید
                              با توجه به نزدیک بودن عرضه آیفون جدید آیا به نظر شما بعد از عرضه قیمت آیفون 5s افت خواهد کرد یا اینکه تغییری نخواهد داشت زیرا اینجانب در صدد خرید یک دستگاه 5s هستم .

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                                با سلام به خدمت اساتید
                                با توجه به نزدیک بودن عرضه آیفون جدید آیا به نظر شما بعد از عرضه قیمت آیفون 5s افت خواهد کرد یا اینکه تغییری نخواهد داشت زیرا اینجانب در صدد خرید یک دستگاه 5s هستم .
                                بله میاد پایین اما نه اونقدری که فکر میکنید
                                در حد 100 تا 200 تومن
                                شاید حتی کمتر!
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X