اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پارت ll/a یعنی چی و چه مزیتی داره ؟

میشه تاپیکی که میگی رو لینکشو بگی برم بخونم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Aghili نمایش پست ها
      پارت ll/a یعنی چی و چه مزیتی داره ؟

یعنی به سفارش امریکا تولید شه،بنظر کیفیت بالاتری باید داشته باشه چون این مدل گوشیا تو امریکا به فروش میرسه من خودم همیشه این پارت نامبر رو میخرم.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• مرسی .. من میخوام دسته دوم چه سوال هایی باید بپرسم ازش که بفهمم جنسش خوبه ؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

نوشته اصلی توسط Aghili نمایش پست ها
          مرسی .. من میخوام دسته دوم چه سوال هایی باید بپرسم ازش که بفهمم جنسش خوبه ؟
          دسته دو نگیری بهتره چون اولین ایفونیه که میگیری ممکن اگه عیبی داشته باشه دلتو کلا اپل بزنه،خودانی...
          به خط وخش دقت کن که بعد دلت رو نزنه،دکمه هوم رو تست کن،بزن تو شارژ و باش فیلمبرداری کن،حتما ساین اوت کنه و ایفون فاینر خاموش باشه که بعدا مشکل اپل ای دی نخوری،ببین پشت جعبه گوشی کد iccid داره یا نه،نداشته باشه بهتره...
          به ال سی دی خوب دقت کن پیکسل سوخته نداشته باشه...
          یه بازی سنگین مثل اسفات ۸ روش اجرا کن ببین لک نمیزنه...

ویرایش توسط ali_ghazi : https://i-phone.ir/forums/member/135453-ali_ghazi در ساعت 10-04-2014, 10:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Aghili نمایش پست ها
            پارت ll/a یعنی چی و چه مزیتی داره ؟

پارت امریکا هیچ مزیتی ندارد نسبت به بقیه کشور ها. فقط پارت امارات فیس تایم ندارد که عملا در ایران هیچ استفاده ای نمی شود.

http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
              دسته دو نگیری بهتره چون اولین ایفونیه که میگیری ممکن اگه عیبی داشته باشه دلتو کلا اپل بزنه،خودانی...
              به خط وخش دقت کن که بعد دلت رو نزنه،دکمه هوم رو تست کن،بزن تو شارژ و باش فیلمبرداری کن،حتما ساین اوت کنه و ایفون فاینر خاموش باشه که بعدا مشکل اپل ای دی نخوری،ببین پشت جعبه گوشی کد iccid داره یا نه،نداشته باشه بهتره...
              به ال سی دی خوب دقت کن پیکسل سوخته نداشته باشه...
              یه بازی سنگین مثل اسفات ۸ روش اجرا کن ببین لک نمیزنه...

جناب قاضی نظرتون محترم هست ولی خب آیفون هر کاری کنید خط و خش می افتد. بعد این iccid هم بد جا افتاده در این کشور یا مثل پارت ll/a که میگن عالی هست که سود بیشتری برای فروشنده دارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                جناب قاضی نظرتون محترم هست ولی خب آیفون هر کاری کنید خط و خش می افتد. بعد این iccid هم بد جا افتاده در این کشور یا مثل پارت ll/a که میگن عالی هست که سود بیشتری برای فروشنده دارد.
                درباره پارت نامبر تجربه خاصی ندارم و با توجه به شنیده ها گفتم چون تا به حال غیر از ll/a چیزی نگرفتم ولی iccid رو به چشم دیدم که تا ورژن ۷.۰۴ اوکی بود گوشی و با اپ دیت به ۷.۰۶ گوشی لاک شد و اپراتورشم at&t بود و یه هزینه ۴۰۰ تومنی بابتش پرداخت کرد...

نظر

• من ۸ ماه که یه ۵ سفید دستمه واقعا هیچ خط و خشی روش نیست،یکم مراقب باشه خط و خش روش نمی افته...

نظر

• نوشته اصلی توسط Aghili
                    عکس گوشی که میخوام بگیرم اینه ببینید خوبه ؟

عکسش که خیلی خوبه...

نظر

درباره پارت نامبر تجربه خاصی ندارم و با توجه به شنیده ها گفتم چون تا به حال غیر از ll/a چیزی نگرفتم ولی iccid رو به چشم دیدم که تا ورژن ۷.۰۴ اوکی بود گوشی و با اپ دیت به ۷.۰۶ گوشی لاک شد و اپراتورشم at&t بود و یه هزینه ۴۰۰ تومنی بابتش پرداخت کرد...

در مورد پارت نامبر ها هم من تماشون را استفاده کردم حتی پارت چین و پارت امارات که هیچ چیز خاصی به غیر از پارت امارات که فیس تایم ندارد که اونم با جیلبریک می تونید حلش کنید دو نوع گوشی لاک داریم که آنلاک شده هست یکی سخت افزاری که یک کیت به نام rsim در جای سیم کارت نصب می شود و دیگری هم از طریق Imei با پرداخت هزینه به اپراتور آنلاک می شود.

نظر

در مورد پارت نامبر ها هم من تماشون را استفاده کردم حتی پارت چین و پارت امارات که هیچ چیز خاصی به غیر از پارت امارات که فیس تایم ندارد که اونم با جیلبریک می تونید حلش کنید دو نوع گوشی لاک داریم که آنلاک شده هست یکی سخت افزاری که یک کیت به نام rsim در جای سیم کارت نصب می شود و دیگری هم از طریق Imei با پرداخت هزینه به اپراتور آنلاک می شود.
                        اون فروشنده گفته بود با هزینه ان لاک شده ولی با اپ دیت لاک شد...

نظر

اون فروشنده گفته بود با هزینه ان لاک شده ولی با اپ دیت لاک شد...

یعنی اون شخصی که 400 تومن پول داده فقط به حرف فروشنده اعتماد کرده و بعد گوشیش لاک شده است

نظر

یعنی اون شخصی که 400 تومن پول داده فقط به حرف فروشنده اعتماد کرده و بعد گوشیش لاک شده است
                            متاسفانه بله،حتی دنباله شکایام نرفت.

نظر

• نوشته اصلی توسط Aghili
                              عکس گوشی که میخوام بگیرم اینه ببینید خوبه ؟

از روی عکس که خوب هست مخصوصاً اون برچسب طرح دارش و اگر مشکلی نداشته باشد و قیمتش هم متعادل باشد خوب هست برای خرید.

نظر

• دوستان ممنونم از راهنمایی هاتون

نظر

صبر کنید ..
                                X