اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از دیجیکالا گوشی خریدن اشتباهه.گرون میدن

نظر

• نوشته اصلی توسط iMorteza
      ديجي كالا ٢١٠٠ زده
      بازار ١٧٨٠ هستش اختلاف رو ببينيد !!
      بازار موبایل قیمت کردید ؟

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سلام
        نمیدونم سوالمو جای خوبی مطرح کردم یا نه
        به هر حال اگه نه که ببخشید
        من میخاستم گوشیمو به یکی از دوستام بفروشم،به نظرتون چ قیمتی روش بزارم؟
        گوشیم حتی یه نقطه روش نیست،دو ماهم بیشتر کار نکرده
        ممنون میشم اگه جواب بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Dweller Of Hill نمایش پست ها
          سلام
          نمیدونم سوالمو جای خوبی مطرح کردم یا نه
          به هر حال اگه نه که ببخشید
          من میخاستم گوشیمو به یکی از دوستام بفروشم،به نظرتون چ قیمتی روش بزارم؟
          گوشیم حتی یه نقطه روش نیست،دو ماهم بیشتر کار نکرده
          ممنون میشم اگه جواب بدید.
          گوشی شما چند گیگه ؟؟پار نامبر کجاست ؟؟لاک یا انلاک /؟؟؟؟

نظر

• 16گیگ پارت نامبر آمریکاlla آنلاک،بدونiccid

نظر

• نوشته اصلی توسط AMIR2FM نمایش پست ها
              گوشی شما چند گیگه ؟؟پار نامبر کجاست ؟؟لاک یا انلاک /؟؟؟؟
              دوست عزیز چی شد پس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iMorteza
                اقا اين iccid واقعا تاثير داره تو اس ام اس اينا كه ميگن همه انلاك فكتوري باشه بهتره
                كسي اطلاع دقيق داره مارم توجيح كنه لطفا
                هیچ تاثیری نداره.
                آنلاک فکتوری با آنلاک اپراتور تفاوتی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط Dweller Of Hill نمایش پست ها
                  دوست عزیز چی شد پس؟
                  حدود یک و شیشصد به بالا

نظر

• سلام .
                    من میخوام گوشی آیفون 5s 32G رو بخرم . اولین آیفون هم هست . چند تا سوال دارم که امیدوارم دوستای با تجربه کمکم کنن.
                    1. این گوشی تا یکی دو ماه دیگه چقدر ممکنه قیمتش بیاد پایین؟ میخوام ببینم اگه ماکزیمم 100 تومن میخواد ارزونتر بشه، منتظر نمونم.
                    2. معتبرترین جا واسه خرید این گوشی تو تهران کجاست ؟ بهم مرکز اپل (markazeapple)و الماس پایتخت رو واسه خرید حضوری معرفی کردن و برای اینترنتی هم digikala یا markazeapple.
                    3. با گارانتی بخرم یا بدون گارانتی ؟ گارانتی مه تل که دیجیکالا ارئه میده ، بیمه هم داره ؟ میترسم بدون گارانتی بخرم بعدش اگه یه مشکلی پیش اومد دیگه دستم هیچ جا بند نباشه. از طرفی میگن اونایی که با گارانتی میدن مثل دیجیکالا ، پلمپ نیست.
                    4. درسته که آیفونهای دیجیکالا انلاک اپراتور هستن ؟

من خودم طبق سرچهایی که کردم مرکز موبایل از همه موجه تر اومد. ولی گفتم سوالم رو اینجا هم مطرح کنم و از تجارب بقیه استفاده کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ftm66 نمایش پست ها
                      سلام .
                      من میخوام گوشی آیفون 5s 32G رو بخرم . اولین آیفون هم هست . چند تا سوال دارم که امیدوارم دوستای با تجربه کمکم کنن.
                      1. این گوشی تا یکی دو ماه دیگه چقدر ممکنه قیمتش بیاد پایین؟ میخوام ببینم اگه ماکزیمم 100 تومن میخواد ارزونتر بشه، منتظر نمونم.
                      2. معتبرترین جا واسه خرید این گوشی تو تهران کجاست ؟ بهم مرکز اپل (markazeapple)و الماس پایتخت رو واسه خرید حضوری معرفی کردن و برای اینترنتی هم digikala یا markazeapple.
                      3. با گارانتی بخرم یا بدون گارانتی ؟ گارانتی مه تل که دیجیکالا ارئه میده ، بیمه هم داره ؟ میترسم بدون گارانتی بخرم بعدش اگه یه مشکلی پیش اومد دیگه دستم هیچ جا بند نباشه. از طرفی میگن اونایی که با گارانتی میدن مثل دیجیکالا ، پلمپ نیست.
                      4. درسته که آیفونهای دیجیکالا انلاک اپراتور هستن ؟

من خودم طبق سرچهایی که کردم مرکز موبایل از همه موجه تر اومد. ولی گفتم سوالم رو اینجا هم مطرح کنم و از تجارب بقیه استفاده کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
                      از دیجی کالا نخر گرون میده فقط از بازار موبایل اگر گارانتی برات مهمه با گارانتی شرکت فارس فقط وارد کننده است بخر

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سلام و خوش آمدید.
                        هی که بگذره موجودی 5s کم میشه و رفرش ها وارد میشن. نهایت تا یک ماه دیگه بخرید. راستش نمیتونم بگم چقدر افت قیمت خواهد داشت.
                        اینایی که اسم بردید معتبر هستن.
                        خیلی درگیر گارانتی نباشید. کار خاصی انجام نمیدن.
                        همه مراکز خرید معتبر آنلاک میدن حالا مهم نیست آنلاک اپراتور باشه یا خیر.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام ، روي جعبه ايفونم ICCID نداره ولي بقيه چيزاش با خود About گوشيم صدق ميكنه، اما تو About خود گوشيم ICCID داره، گوشيمم كه تازه خريدم قبلش NOT ACTIVE بود و خودم اكتيوش كردم ، دوستان راهننايي كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                            سلام ، روي جعبه ايفونم iccid نداره ولي بقيه چيزاش با خود about گوشيم صدق ميكنه، اما تو about خود گوشيم iccid داره، گوشيمم كه تازه خريدم قبلش not active بود و خودم اكتيوش كردم ، دوستان راهننايي كنيد
                            iccid کد مخابراتی سیم کارت هست که تویه گوشیتون با توجه به سیم کارتتون نمایش داده میشه
                            این داشتن و نداشتن iccid فقط یک بازی برای فروشنده هاست
                            چون گوشی هایی که روی کارتنشون iccid دارند و انلاک هستند با گوشی هایی که iccid ندارند و آنلاک هستند هیچ فرقی نمی کنن
                            iccid دارها شاید لاک بودند و آنلاک شدند و دیگه به هیچ وجه لاک نمی شن
                            iccid ندارها از اول آنلاک فکتوری بودن

نظر

• دوستان يه سوال دارم، هر سيمكارتي iccid داره؟ مثلا گوشيم روي جعبش كه خريدم نداشت و انلاك فكتوري هم خريدم ، و سوزن سيمكارتم داشت، ولي توي خود گوشيم iccid هست، ميشه مال سيمكارت خودم باشه؟ يا نه iccid در كل به سيمكارتهاي اينجا ربطي نداره ، اخه ميگن گوشي انلاك فكتوري كه خريدم نبايد iccid داشته باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                                دوستان يه سوال دارم، هر سيمكارتي iccid داره؟ مثلا گوشيم روي جعبش كه خريدم نداشت و انلاك فكتوري هم خريدم ، و سوزن سيمكارتم داشت، ولي توي خود گوشيم iccid هست، ميشه مال سيمكارت خودم باشه؟ يا نه iccid در كل به سيمكارتهاي اينجا ربطي نداره ، اخه ميگن گوشي انلاك فكتوري كه خريدم نبايد iccid داشته باشه
                                iCCID در تنظیمات تمامی آیفون های لاک و آنلاک فکتوری وجود دارد. با این تفاوت که بر پشت باکس آنلاک فکتوری نوشته نشده است.

نظر

صبر کنید ..
                                X