اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خسته نباشید میشه سریع جواب منو بدبد ممنون میشم
    میخام ببینم گوشیم اصله یا ن
    imei:"358753058270549
    روش ورژن ios9 نصبه

نظر

• نوشته اصلی توسط morteza701228 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید میشه سریع جواب منو بدبد ممنون میشم
      روش ورژن ios9 نصبه
      منظورتون را از اصل متوجه نمی شوم. سریال گوشی را قرار بدید بهتر است.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• Dx3mm181fnjl

نظر

• از لطفتون ممنون میشم راهنماییم کنید.احتمال زیاد گوشی تعمیری هست به نظر خودم

نظر

• نوشته اصلی توسط morteza701228 نمایش پست ها
            سلام خسته نباشید میشه سریع جواب منو بدبد ممنون میشم
            روش ورژن ios9 نصبه
            گوشی تون رو به عنوان نو خریداری کردید یا دسته دو؟

اگر نو خریداری کردید که مطمئن باشید فروشنده بهتون دروغ گفته. چون گارانتی دستگاه به پایان رسیده و این دستگاه حداقل یک سال گذشته اکتیو شده و ازش استفاده شده.

این لینک که مربوط به دستگاه تون هست رو اگه مشاهده کنید٬ متوجه میشید : https://checkcoverage.apple.com/us/en/?sn=Dx3mm181fnjl

نظر

• از لطفتون ممنون میشم راهنماییم کنید.احتمال زیاد گوشی تعمیری هست به نظر خودم

نظر

• باسلام خدمت تمام دوستان من 2هفته پیش ی گوشی 5s نو خریدم طرف یکی از آشناها بود در حدی حساس بودم که حتی پلمپ جعبه گوشیو رو خودم باز کردم این طرفم از کسی خریده ک بقول خودش یقین داره رفرش شده و اینا نیس حالا هرکار میکنم که سریال گوشیو بزنم تو سایت آپل ببینم کی اکتیو شده نشون نمیده نشون میده گوشی مدلش چیه ولی تاریخی چیزی نمیزنه که ببینم که اکتیو شده .با اینکه وقتی خودم 2هفته پیش سیم گذاشتم پس باید تاریخ 2هفته پیشو بزنه ولی اصلا خبری نیس ممنون میشم دوستانی که وارد هستن راهنماییم کنن اینم سریالش 013987000449077
                درضمن اگر تاریخ گارانتی تموم شده باشه و گذشته باشه با اینکه خودم پلمپشو باز کردم به معنی اینکه گوشی نو نیس و کارکرده بوده و بهم دروغ گفته؟

نظر

• سلام به همه دوستان.
                  یکی از دوستانم امروز یه 5s دست دوم خرید که ظاهر خیلی سالمی رو هم داره.
                  فقط به یه مشکلی که خورده این هست که پورت لاینتنینگ گوشی خیلی سفته.. یعنی کابل رو باید خیلی محکم فشار بده تا بره تو و خیلی محکم بکشه تا بیاد بیرون. اون حالت قفل شدن ساده که تق صدا میده رو نداره..

میخواستم بدونم این بخاطر این هست که چیزی توش گیر کرده و کثیفه، و یا اینکه مشکلی داره؟

باید اینو هم بگم که وقتی کابل بره داخل، خیلی خوب شارژ میکنه و هیچ قطعی نداره.

ممنون.
                  موفق باشید

نظر

• كابل هاي كپي هستش مثل مال من

نظر

• كابل هاي كپي هستش مثل مال من

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                        كابل هاي كپي هستش مثل مال من

سلام دوست عزیز.
                        مطمئنی؟

یعنی فقط مشکل از کابل هست و با کابل های دیگه مشکل حل میشه؟

موفق باشید

نظر

• من دو تا کابل دارم که یکیش اورجینال هستش و مشکلی نداره فقط وصل میکنم به آیفون و خوب جا میره ولی این کابل "های کپی " یکمی سخت جا میره ولی قطعی و ارور نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                            من دو تا کابل دارم که یکیش اورجینال هستش و مشکلی نداره فقط وصل میکنم به آیفون و خوب جا میره ولی این کابل "های کپی " یکمی سخت جا میره ولی قطعی و ارور نداره
                            آها. خیلی ممنون عزیز.

موفق باشید

نظر

• اسلام خدمت تمام دوستان من 2هفته پیش ی گوشی 5s نو خریدم طرف یکی از آشناها بود در حدی حساس بودم که حتی پلمپ جعبه گوشیو رو خودم باز کردم این طرفم از کسی خریده ک بقول خودش یقین داره رفرش شده و اینا نیس حالا هرکار میکنم که سریال گوشیو بزنم تو سایت آپل ببینم کی اکتیو شده نشون نمیده نشون میده گوشی مدلش چیه ولی تاریخی چیزی نمیزنه که ببینم که اکتیو شده .با اینکه وقتی خودم 2هفته پیش سیم گذاشتم پس باید تاریخ 2هفته پیشو بزنه ولی اصلا خبری نیس ممنون میشم دوستانی که وارد هستن راهنماییم کنن اینم سریالش 013987000449077
                              درضمن اگر تاریخ گارانتی تموم شده باشه و گذشته باشه با اینکه خودم پلمپشو باز کردم به معنی اینکه گوشی نو نیس و کارکرده بوده و بهم دروغ گفته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaamiri0312 نمایش پست ها
                                اسلام خدمت تمام دوستان من 2هفته پیش ی گوشی 5s نو خریدم طرف یکی از آشناها بود در حدی حساس بودم که حتی پلمپ جعبه گوشیو رو خودم باز کردم این طرفم از کسی خریده ک بقول خودش یقین داره رفرش شده و اینا نیس حالا هرکار میکنم که سریال گوشیو بزنم تو سایت آپل ببینم کی اکتیو شده نشون نمیده نشون میده گوشی مدلش چیه ولی تاریخی چیزی نمیزنه که ببینم که اکتیو شده .با اینکه وقتی خودم 2هفته پیش سیم گذاشتم پس باید تاریخ 2هفته پیشو بزنه ولی اصلا خبری نیس ممنون میشم دوستانی که وارد هستن راهنماییم کنن اینم سریالش 013987000449077
                                .سلام

نظر

صبر کنید ..
                                X