اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شما اول سیم کارتت رو رو یه گوشی دیگه تست کن یا یه سیم کارت دیگه رو روی گوشی خودت.حدس میزنم سیم کارت مشکل داشته باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
      شما اول سیم کارتت رو رو یه گوشی دیگه تست کن یا یه سیم کارت دیگه رو روی گوشی خودت.حدس میزنم سیم کارت مشکل داشته باشه
      سیم کارت رو تو گوشی های دیگه تست کردم
      تو اونا مشکلی نداره
      دو تا سیم کارت نانو خود ایرانسل و همراه اول هست
      توی ستینگ که میرم imei وجود نداره

نظر

• با سلام . یه آیفون فایو اس دارم که مشکل داره. مشکل من اینه که وقتی اس ام اس میدم دوبار ارسال میشه و دوبار از من هزینه اس ام اس کم میکنه. خط من ایرانسل هست و امور مشترکین زنگ زدم گفت با یه گوشی دیگه امتحان کن سیم کارتتو اگه باز این مشکل بود مشکل از سیم هستش. من با یه گوشی نوکیا معمولی تست کردم و این مشکل برام پیش نیومد . سیم کارتو دوباره توی آیفونم گذاشتم گوشی رو ریست کردم ولی باز هم این مشکلو دارم . ممنون میشم راهنماییم کنین اگه راهی داره مرسی.

نظر

• نوشته اصلی توسط coocool نمایش پست ها
          با سلام . یه آیفون فایو اس دارم که مشکل داره. مشکل من اینه که وقتی اس ام اس میدم دوبار ارسال میشه و دوبار از من هزینه اس ام اس کم میکنه. خط من ایرانسل هست و امور مشترکین زنگ زدم گفت با یه گوشی دیگه امتحان کن سیم کارتتو اگه باز این مشکل بود مشکل از سیم هستش. من با یه گوشی نوکیا معمولی تست کردم و این مشکل برام پیش نیومد . سیم کارتو دوباره توی آیفونم گذاشتم گوشی رو ریست کردم ولی باز هم این مشکلو دارم . ممنون میشم راهنماییم کنین اگه راهی داره مرسی.
          اوایل ایرانسل اومده بود این مشکل بود که بر طرف شد
          بنظرم مشکل از سیمکارت
          سیمکارتتون قدیمی؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amookochoolo نمایش پست ها
            اوایل ایرانسل اومده بود این مشکل بود که بر طرف شد
            بنظرم مشکل از سیمکارت
            سیمکارتتون قدیمی؟؟؟
            نه دوست عزیز سیم کارت جدید 4g گرفتم ولی این مشکل رو دارم

نظر

• دوستان یه 5s دست دو گیراوردم میخوام سریال نامبرشو تو سایت اپل چک کنم میگه We're sorry, the number you have provided cannot be found in our records. Please verify the number and try again

نظر

• ببخشید با توجه به اینکه از یک سال پیش آیفون 5s 64 دیگه عرضه نمیشه پس چرا الان یهو توی بازار ایران پر شده از این ظرفیت؟ من قصد خرید دارم و میبینم همه 64 دارند برای فروش و اختلاف قیمتش با 32 اصلا غیر قابل تصوره! دفتر خود سایت 30 هزار تومن اختلاف داره. آیا این 64 گیگ ها اصله و دستکاری نشده؟

نظر

• دوستان اين پارت نامبر كجاست ؟ ME432KN/A

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• و ببخشيد فقط ال سي دي پارت نامبراي LL/A رنگشون شكري يا كرمي هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                      دوستان اين پارت نامبر كجاست ؟ ME432KN/A

پارت نامبر نروژ هست

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hoomanh1998
                      میخواستم بدونم چصوری میشه آیفون ۵اس رفرش و از اورجینال تشخیص داد

http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

• سلام خوب هستین می خواستم بدونم چطوری میشه آیفون ۵اس رفرش و از اورجینالش تشخیص داد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina_2544 نمایش پست ها
                          ببخشید با توجه به اینکه از یک سال پیش آیفون 5s 64 دیگه عرضه نمیشه پس چرا الان یهو توی بازار ایران پر شده از این ظرفیت؟ من قصد خرید دارم و میبینم همه 64 دارند برای فروش و اختلاف قیمتش با 32 اصلا غیر قابل تصوره! دفتر خود سایت 30 هزار تومن اختلاف داره. آیا این 64 گیگ ها اصله و دستکاری نشده؟
                          این ایفون ها از قبل مونده و چون زیاد شده اختلاف قیمتش با ظرفیت های دیگش کمتر شده
                          در مورد اصل بودنش هم اگر از دفتر سایت خریداری میکنید صد در صد جنس اصل خریداری میکنید و اگر از جای دیگه هم خریداری میکنید پیشنهاد میکنم لینک زیر رو مطالعه فرمایید
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

نوشته اصلی توسط hoomanh1998 نمایش پست ها
                            سلام

سلام خوب هستین می خواستم بدونم چطوری میشه آیفون ۵اس رفرش و از اورجینالش تشخیص داد ؟

Merci

از کجا میتونم آیفون ۵اس اصل تهیه کنم؟

شما تو قزوین جایی رو‌نمیشناسید داشته باشه ؟

دوست عزیز لطفا سوال خودتون رو در غالب یک پست مطرح کنید.
                            شما در عرض پنج دقیقه پنج پست پشت سر هم گذاشتید.
                            شما میتونید با چک کردن سریال نامبر گوشیتون توی سایت اپل بفهمید که گوشی رفرش هست یا آکبند.
                            ویرایش توسط fravahar7737 : https://i-phone.ir/forums/member/61511-fravahar7737 در ساعت 13-08-2015, 02:41 PM
                            … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• درود

بنده قصد چک کردن imei یک 5s رو دارم که با وارد کردن imei اون در سایت imeidata.net جلوی گزینه Carrier عبارت Us Gsm Country Default Policy و همینطور جلوی SIM Lock عبارت Unknown نمایش داده میشه. من اطلاعات چندانی نداری اگه دوستان راهنمایی کنید Us Gsm Country Default Policy به چه معناست ممنون میشم.

نظر

• یه دونه آیفون 5 اس واسم آوردن از دبی

طرف میگه تو نمایندگی دبی اینا رو میارن بدون قوطی اونجا قوطی هم درست میکنن براش

این که دست من هستش خیلییییی خیلی تمیزه یعنی جای آک میشه به کسی که نفهمه فروخت که فقط از رو قوطی میشه تشخیص داد اونم به خاطر تفاوت فونت و کیفیت چاپ فونت

چک کردم که imei توی گوشی با شماره حک شده پشت قاب فلزی یکی هستش !

این طرف هم میگه گوشی اصلا باز نشده و رفرش هم نیستش و به شرط هم میده و همینطور تعمیری نیستش
                                یعنی موبایل فروش هستش و تو جنوب به صورت تکی و عمده میفروشه

میخاستم ببینم الان این احتمال زیاد باید رفرش باشه درسته؟ چون یه نقطه هم نداره رو قاب و...
                                البته قیمتش رو هم خودش میگه دست دوم هستش و 64 گیگ رو خریدم1400 تومن

با مال خودم مقایسه کردم کمی این جدیده قاب رنگ گری یکمی خیلی جزیی تیره تر هستش

مشکلی نداره از جهات دیگه از نظر نرم افزاری

فقط یه چیزی هم که هستش اینه که گوشه سمت چپ بالا رو که فشار میدم یه خورده صفحه اون ناحیه بنفش میشه و فقط اون ناحیه !

نظرتون چیه ؟

کسی خواست آدرس فروشش رو هم میدم تو یه سایت دیگه

نظر

صبر کنید ..
                                X