اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگر از اپل استور بخرید آنلاک است. اگر از فروشگاه های T-Mobile بگیرید یک پروسه برای آنلاک شدن دارد.

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
      این آیفونهایی که تو امارات و دبی عرضه میشه هموناییه که فیس تایم نداره و پارت نامبرش ae/a هست؟
      چون برای هر کسی که فیس تایم رو استفاده میکنه مهمه که این پارت نامبر رو نگیره و اگر توی دوبی این مدل باشه فقط پس حواسمون باشه از اونجا نگیریم
      دوست عزیز فیس تایم فک نکنم چیز زیاد مهمی باشد که کسی نخواهد آیفون از امارات بگیرد! با جیلبریک کردن می شود فیس تایم را فعال کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
        دوست عزیز فیس تایم فک نکنم چیز زیاد مهمی باشد که کسی نخواهد آیفون از امارات بگیرد! با جیلبریک کردن می شود فیس تایم را فعال کرد.
        خب منطور مم به صورت دیفالت و فابریک بود چون علاقه ای به جیلبریک کردن ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
          خب منطور مم به صورت دیفالت و فابریک بود چون علاقه ای به جیلبریک کردن ندارم
          دکتر جان بیشتری ها که از امارات می گیرند برای ارزان بودن و نزدیک ایران بودن می گیرند خیلی کم پیش می آید کسانی برای فیس تایم طرف امارات نروند.

نظر

• سلام و حسته نباشید
            دوستان من یه سوالی دارم، ممکنه تکراری باشه، تو تاپیک گشتم اما جواب کاملی نگرفتم
            من میخوام به دوستم که تو آمریکا زندگی می کنه و تا یک هفته دیگه میاد ایران بگم تا واسم 5s بیاره
            با توجه به وقت کم نمیتونه از سایت اپل order بده و باید از فروشگاه خریداری کنه
            اونطور که تو تاپیک گشتم و فهمیدم، این مدل T-Mobile contract-free آنلاک فکتوری نیست اما آنلاکه. درسته؟ این یعنی چی؟
            یعنی با mci یا irancell بدون هیچ مشکلی کار می کنه؟ یعنی هر دفعه بدون مشکل آپدیت میشه؟ یعنی با اتصال به iTunes لاک نمیشه؟
            فرق آنلاک فکتوری با این مدل T-Mobile contract-free کلا تو چیه؟!
            این که iccid داشته باشه یا نداشته باشه چه فرقی می کنه؟! تو فروشگاه های آمریکا ممکنه با هر دو حالت با iccid یا بدون iccid روبرو بشه؟!
            ممنون میشم اگه زود جوابم رو بدین

ساده بگم، همین رو بگیرم؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط p00yah نمایش پست ها
              سلام و حسته نباشید
              دوستان من یه سوالی دارم، ممکنه تکراری باشه، تو تاپیک گشتم اما جواب کاملی نگرفتم
              من میخوام به دوستم که تو آمریکا زندگی می کنه و تا یک هفته دیگه میاد ایران بگم تا واسم 5s بیاره
              با توجه به وقت کم نمیتونه از سایت اپل order بده و باید از فروشگاه خریداری کنه
              اونطور که تو تاپیک گشتم و فهمیدم، این مدل T-Mobile contract-free آنلاک فکتوری نیست اما آنلاکه. درسته؟ این یعنی چی؟
              یعنی با mci یا irancell بدون هیچ مشکلی کار می کنه؟ یعنی هر دفعه بدون مشکل آپدیت میشه؟ یعنی با اتصال به iTunes لاک نمیشه؟
              فرق آنلاک فکتوری با این مدل T-Mobile contract-free کلا تو چیه؟!
              این که iccid داشته باشه یا نداشته باشه چه فرقی می کنه؟! تو فروشگاه های آمریکا ممکنه با هر دو حالت با iccid یا بدون iccid روبرو بشه؟!
              ممنون میشم اگه زود جوابم رو بدین

ساده بگم، همین رو بگیرم؟!
              آیفون های t-mobile که تو آمریکا عرضه میشه همه آنلاک فکتوری فقط یه سیم t-mobile داخل جعبش هست که اگر بخوایید میتونی در آمریکا فعال کنی .اگر هم که آنلاک اپراتور گیرت بیاد هیچ تفاوتی با آنلاک فکتوری نداره و با تمام اپراتورها کار میکنه و هر چند بار هم که ریستور کنی مشکلی پیش نمیاد . اینکه iccid نداشته باشه یعنی آنلاک فکتوری و اگه iccid داشته باشه یعنی قراردادی بوده و با پرداخت هزینه به اپراتور آنلاک شده وهیچ تفاوتی با هم ندارند روی این iccid هم اصلا حساس نباش شما سیم کارت بنداز اگه کار کرد خیالت راحت که آنلاکه وهیچوقتی مشکلی برات پیش نمیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط scarecrow نمایش پست ها
                آیفون های t-mobile که تو آمریکا عرضه میشه همه آنلاک فکتوری فقط یه سیم t-mobile داخل جعبش هست که اگر بخوایید میتونی در آمریکا فعال کنی .اگر هم که آنلاک اپراتور گیرت بیاد هیچ تفاوتی با آنلاک فکتوری نداره و با تمام اپراتورها کار میکنه و هر چند بار هم که ریستور کنی مشکلی پیش نمیاد . اینکه iccid نداشته باشه یعنی آنلاک فکتوری و اگه iccid داشته باشه یعنی قراردادی بوده و با پرداخت هزینه به اپراتور آنلاک شده وهیچ تفاوتی با هم ندارند روی این iccid هم اصلا حساس نباش شما سیم کارت بنداز اگه کار کرد خیالت راحت که آنلاکه وهیچوقتی مشکلی برات پیش نمیاد
                خیلی ممنون از پاسخ سریع و کاملتون
                لطف کردین خیالم راحت شد

نظر

• سلام
                  من دوستم آنلاین برام از اپل آنلاک t-mobile رو خرید و حالا توی سایت زده که 2-3 هفته طول می کشه دریافتش
                  این قسمت پایین جریانش چیه؟
                  If you buy iPhone for T-Mobile, it will arrive with a nano-SIM card already installed that you can activate by visiting an Apple Retail Store or a T-Mobile store or by calling T-Mobile. When you travel internationally, you can use a nano-SIM card for iPhone 5s from a local GSM carrier. For details on LTE support, see www.apple.com/iphone/LTE.

این قسمتی که بولد کردم، منظورش فعال کردن خود سیم کارت هست؟
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi_o نمایش پست ها
                    سلام
                    من دوستم آنلاین برام از اپل آنلاک t-mobile رو خرید و حالا توی سایت زده که 2-3 هفته طول می کشه دریافتش
                    این قسمت پایین جریانش چیه؟
                    If you buy iPhone for T-Mobile, it will arrive with a nano-SIM card already installed that you can activate by visiting an Apple Retail Store or a T-Mobile store or by calling T-Mobile. When you travel internationally, you can use a nano-SIM card for iPhone 5s from a local GSM carrier. For details on LTE support, see www.apple.com/iphone/LTE.

این قسمتی که بولد کردم، منظورش فعال کردن خود سیم کارت هست؟
                    ممنون
                    مشکلی نیست...اشاره کرده یه سیمکارت t-mobile تو خود گوشی هست که اگه میخوای استفاده میکنی...اگر هم نمیخوای از نانو سیم استاندارد سیم کارت های دیگر استفاده کن...

نظر

• كسي جواب ٢ تا سوال من رو نميده؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
                        اون مشکل باتری توی حالت standby هم مشکل رو نشون میده؟
                        بله اونا که مشکل باطری دارن زود خالی میکنن
                        اگه تو استفاده روزمره به نظرتون کم شارژ خالی میکنه مشکلی نیست زیاد حساس نباشید

نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
                        در ضمن نسبت به آیفون ۵ام زرد رنگ رنگش فکر کنم بهش میگن yellow tint
                        مشکلی نداره؟
                        کلا رنگ های 5 اس با 5 معمولی فرق داره
                        هم سفید هم مشکی

نظر

• man chetor 5s aslo az qere aslesh tashkhis bedam?

نظر

• نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                            سلام ...دوست عزیز همین الان سایت اپل امارات رو چک کردم...فرمایش شما صحیحه....اما متاسفانه تحویل به روز نیست و زمان تحویل رو بین دو یا سه هفته اعلام کرده که این میتونه رو کاهش قیمت تو بازار ایران تاثیر منفی بزاره....!
                            درسته ابتدای عرضس و طول میکشه تا موجودیشونو افزایش بدن برای تحویل به روز
                            مهم شروع عرضه شدنش به قیمت پایینتره که باعث افت قیمت در یکی دو هفته آینده میشه
                            اگه بازار ارز تغییری نداشته باشه فکر میکنم تا یک ماهه دیگه به قیمت واقعیش نزدیک بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط alivip نمایش پست ها
                              man chetor 5s aslo az qere aslesh tashkhis bedam?
                              کلا آیفون یعنی iOS
                              بهترین راه همینه
                              مثلا به اپ استور وصل شو
                              اپ استور داشت اصله
                              کیفیت ساخت و نمایش بخصوص
                              سرغت منو ها و ....

نظر

• سلام.
                                دوستان کسی راجب به قیمت ها نظری نداره؟ نمیدونم چقدر باید منتظر بمونیم تا قیمت ها طبیعی تر شه!!
                                هر روز منتظر میشیم بلکه ارزونتر بشه،اما برعکس گرونتر میشه! الآن 32 گیگ رو میدن 3,170 !!

نظر

صبر کنید ..
                                X