اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بلک فرایدی آیفون و آیپد چقدر آف میخورن؟

این ارسال محصولات (از طریق خرید از سایت اپل) به چه صورته؟ منظورم اینه وقتی میگه :
    Available to ship:
    2-3 weeks
    یعنی بعد دو سه هفته تازه موجود میشه و پست میکنن؟ اگه اینجوریه پست حدودا چندروزه میرسونه؟

در همه ی اپل استورها آیفون و آیپد ها موجودن؟ مثلا آیفون گلد تی موبایل بدون قرار داد(آنلاک) + آیپد ایر at&t ؟

تو بلک فرایدی میشه رفت از اپل استور با تخفیف خرید؟ دردسر نداره؟ شلوغی و ...

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
      بلک فرایدی آیفون و آیپد چقدر آف میخورن؟

این ارسال محصولات (از طریق خرید از سایت اپل) به چه صورته؟ منظورم اینه وقتی میگه :
      Available to ship:
      2-3 weeks
      یعنی بعد دو سه هفته تازه موجود میشه و پست میکنن؟ اگه اینجوریه پست حدودا چندروزه میرسونه؟

در همه ی اپل استورها آیفون و آیپد ها موجودن؟ مثلا آیفون گلد تی موبایل بدون قرار داد(آنلاک) + آیپد ایر at&t ؟

تو بلک فرایدی میشه رفت از اپل استور با تخفیف خرید؟ دردسر نداره؟ شلوغی و ...
      اپل اصلا بلک فرایدی نداره...امکان نداره رو چیزی تخفیف بده...
      جواب بقیه رو نمیدونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط tonypb نمایش پست ها
        اپل اصلا بلک فرایدی نداره...امکان نداره رو چیزی تخفیف بده...
        جواب بقیه رو نمیدونم.
        تخفیف که میده ٬‌هر سال ایمیلش میاد(حالا یا به صورت گیفت کارت اضافی یا ...)
        این مثلا واسه پارساله

نظر

• سلام دوستان یه سوالی داشتم ممنون میشم دوستان اول چک کنن و بعد بگن
          من تا ایفون 5 یادمه رو اسلات سیم کارت همونی که در میاد روش سیم کارت میزارین همیشه یه سریالی داشت ولی روی 5 اس نداره میخوام بدونم ماله همه نداره یا مال من تعویض شده ممنون از همه

نظر

• سلام دوستان من گوشیم رو در تاریخ 12 ابان خریدم و همون روز فروشنده اکتیوش کردو بهم داد حالا من سریالشو که تو سایت اپل می زنم اینو میاره می خوام بدونم درسته؟ تاریخ اکتیوش؟ ممنون

Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty
            Estimated Expiration Date: November 2, 2014

نظر

• لينك سايت هم اگه ميشه بديد چك كنيم

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                تخفیف که میده ٬‌هر سال ایمیلش میاد(حالا یا به صورت گیفت کارت اضافی یا ...)
                این مثلا واسه پارساله

برای آیفون تخفیف نمیده. برای آیپد و آیپاد ها و مک و اکسسوری هاست

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                  برای آیفون تخفیف نمیده. برای آیپد و آیپاد ها و مک و اکسسوری هاست
                  مرسی
                  خب تخفیف به چه صورته؟ از قیمت کم میکنه یا هدیه میده روش؟ (مثل طرح های back to school ...)

نظر

• دوستان یکی دوتا مغاره که قیمتاش خوبه آدرس میدین؟

نظر

• با سلام من مشکل پر شدن other به صورت خود کار در ios 7.0.3دارم حتی من برنامه یا هیچی داخل گوشی نریختم حتی ریستورهم کردمولی هر بارکه به ایتونز سینک میشه بعده بکاب گیری به سایز otherاضافه میشه لطفا راهنمایی کنید
                      گوشیم 5s 16g
                      ver 7.0.3

نظر

• نوشته اصلی توسط hassan45
                        با سلام من مشکل پر شدن other به صورت خود کار در ios 7.0.3دارم حتی من برنامه یا هیچی داخل گوشی نریختم حتی ریستورهم کردمولی هر بارکه به ایتونز سینک میشه بعده بکاب گیری به سایز otherاضافه میشه لطفا راهنمایی کنید
                        گوشیم 5s 16g
                        ver 7.0.3
                        سلام .
                        اين مشكل غير امكان ميباشد ، يا ريستور كلى نكردى يا نرم افزار ايتونز مشكل داره .
                        شما ايفون رو ريستور كلى كن ، بعد ايتونز رو دوباره نصب كن ، بعد تمام موزيك ها و فيلم ها رو حذف كن از تو ايتونز بايد درست شه ، اگه نشد اعلام كن .

نظر

• نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
                          سلام دوستان من گوشیم رو در تاریخ 12 ابان خریدم و همون روز فروشنده اکتیوش کردو بهم داد حالا من سریالشو که تو سایت اپل می زنم اینو میاره می خوام بدونم درسته؟ تاریخ اکتیوش؟ ممنون

Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty
                          Estimated Expiration Date: November 2, 2014
                          ١٢/٨/٩٢ اكتيو شده....درسته

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• از کجا بگیرم که اگه باطریش مشکل داشت برام تعویض کنه /
                            / ؟

نظر

• ببخشید فرق ۵ اس با iccid یا بدون iccid چیه ؟مشکلی نیست مثلا اگه داشته باشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط apple fan نمایش پست ها
                                از کجا بگیرم که اگه باطریش مشکل داشت برام تعویض کنه /
                                / ؟
                                از هرجا خرید کنید فقط در اپل استور می توانید تعویض کنید.

نوشته اصلی توسط k1_khfan نمایش پست ها
                                ببخشید فرق ۵ اس با iccid یا بدون iccid چیه ؟مشکلی نیست مثلا اگه داشته باشه ؟
                                هیچ فرقی ندارد . سیم کارت بندازید و تست کنید . آنتن داشتید آنلاک و بدون مشکل است

نظر

صبر کنید ..
                                X