اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط erfanjahanmehmn نمایش پست ها
    از این در شانگههای پیدا میشود؟ ایا میشود با اپل مککاتبه کرد و یک ایفون مخصوص به ما بدهد اگر میشود صفحه مخصوص انرا لینک کنید لطفا
    متوجه عرض بنده شدید؟ گفتم که اپل هیچ وقت از این کارهای کاملا مسقره نخواهد کرد. شانگهای هم اینجا کسی رو نداریم می تونید بگردید خودتون

نظر

• ببخشید من میخواهم به شانگهای بروم چگونه میتوانم وقتی از اپل استور ایفون انلاک بخرم لطفا مشخصات انرا بنویسید

نظر

• از دوستانی که تهیه کردن این گوشی رو مشکل رنگ ‍‍‍‍پریدگی که ۵ داشته رو اینم داره یا هنوز گزارشی نشده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط __saeed__ نمایش پست ها
          از دوستانی که تهیه کردن این گوشی رو مشکل رنگ ‍‍‍‍پریدگی که ۵ داشته رو اینم داره یا هنوز گزارشی نشده؟
          با سلام..

البته بنده این گوشی را هنوز خریداری نکردم اما یکی از دوستان الان 1 هفته است که رنگ مشکی را بدون محافظ استفاده می کند و مشکلی پیش نیامده است. این سری جدید رنگ مشکی با تغییر رنگی که داشته است کمترین مشکل را خواهد داشت
          ویرایش توسط Parhaam : https://i-phone.ir/forums/member/29434-parhaam در ساعت 29-09-2013, 11:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
            ٥من بدون بامپر و كيس هست هيچ مشكل رنگي باهاش ندارم مشكي هم هست

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
            یعنی از اون حرفا زدیا!!!

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
            کلا اپل 5s رو برای این از مشکی به خاکستری تغییر داد که رنگش نره.بقیه رنگاش هم که قائدتا مشکلی نداره
            نوشته اصلی توسط s.alimousavi نمایش پست ها
            دادش من ٥ مشكي داشتم. بدون كاور. به علت اينكه هميشه تو جيب شلوار جين ميگذاشتم يك دورش هاله سفيد گرفته بود. كه رنگش رفته بود.
            اما در ٥اس احساس ميكنم خيلي بهتر هست. يعني من از خاكستريش همچين احساسي دارم.

Tapatalk |  | iPhone5
            نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
            بنظر منم خاكستريش عمرا رنگش بره چون خيلي با كيفيته. كاملا مشخصه. زير نور اغتاب فوق العاده زيبا و چشم نوازه. با اين كه از اول قصد خريد سفيدشو داشتم ولي الان كاملا راضيم از خريد خاكستريش. فك كنم سفيد و طلاييش خعلي زود خز شه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk Pro
            نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
            با سلام..

البته بنده این گوشی را هنوز خریداری نکردم اما یکی از دوستان الان 1 هفته است که رنگ مشکی را بدون محافظ استفاده می کند و مشکلی پیش نیامده است. این سری جدید رنگ مشکی با تغییر رنگی که داشته است کمترین مشکل را خواهد داشت
            ببینید ، حرفهایی که میزنید منطق علمی نداره اصلا.
            میزان چسبندگی رنگ ، به Al یک مقدار مشخص هست. برای اینکه رنگ بچسبه یا باید کوتینگ عوض بشه یا جنس Al با آلیاژی ترکیب بشه. خوشگل ترین رنگ ِ دنیا و با کیفیت ترین رنگ دنیا ( هر چقدرم به قول دوستمون زیر نور خورشید چشم نواز باشه ) چسبندگی نخواهد داشت و اصن به کیفیت و خوشرنگی و اینا نیست.
            اینطور که من خوندم آنودایز شده بازم این بدنه ها پس روش رنگ کاریش تغییری نکرده ...

توی ریویو ِ Engadget هم نوشته بود سیستم رنگ همون هست و فقط زمان تعیین میکنه ... لطفا" هر حرفی میزنید با مدرک باشه.

ادیت :
            این لینک ها رو ببینید ؛
            Two 5S phones, both with chipping/scuffed edges. - MacRumors Forums
            The worst iPhone launch ever? And a chipped iPhone 5s (with pic!) - MacRumors Forums
            تازه اینارو زیاد نگشتم و فروم ِ فک رومرز پر از ایناس.

برای Keyword میتونید غیر از Scratch از کلمات Wear off و chipping استفاده کنید.
            ویرایش توسط manuelcalavera : https://i-phone.ir/forums/member/29128-manuelcalavera در ساعت 30-09-2013, 12:35 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط manuelcalavera نمایش پست ها
              یعنی از اون حرفا زدیا!!!

میزان چسبندگی رنگ ، به Al یک مقدار مشخص هست. برای اینکه رنگ بچسبه یا باید کوتینگ عوض بشه یا جنس Al با آلیاژی ترکیب بشه. خوشگل ترین رنگ ِ دنیا و با کیفیت ترین رنگ دنیا ( هر چقدرم به قول دوستمون زیر نور خورشید چشم نواز باشه ) چسبندگی نخواهد داشت و اصن به کیفیت و خوشرنگی و اینا نیست.
              اینطور که من خوندم یوناید شده بازم این بدنه ها پس روش رنگ کاریش تغییری نکرده ...

توی ریویو ِ Engadget هم نوشته بود سیستم رنگ همون هست و فقط زمان تعیین میکنه ... لطفا" هر حرفی میزنید با مدرک باشه.

ادیت :
              این لینک ها رو ببینید ؛
              The worst iPhone launch ever? And a chipped iPhone 5s (with pic!) - MacRumors Forums

مدرك من عكس هاي گوشيم هست خواستيد واستون ميفرسم

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط iman_movie نمایش پست ها
                ایفون 5s مشکی من خریدم 2 میلیون 380 هزار تومن در بندرعباس . 16 GB
                قیمت بندرعباس رو هم من گرفتم قیمتش پایین تر هست ولی نه انقد که این دوستمون گفت تو قسمت قیمت روز آیفون نوشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط manuelcalavera نمایش پست ها
                  یعنی از اون حرفا زدیا!!!
                  اینطور که من خوندم آنودایز شده بازم این بدنه ها پس روش رنگ کاریش تغییری نکرده ...

ادیت :
                  این لینک ها رو ببینید ؛

دوست عزيز كاش اطلاعاتت رو در زمينه فلز آلومينيوم بيشتر ميكردي و بعد حرف ميزدي.
                  آلومينيوم يه فلز ضد زنگه و بعد از توليد شدن و قرار گرفتنش توي فضاي آزاد، روش يه لايه نازك و صيقلي زنگ واسه محافظت از خودش بوجود مياد، علت اصلي رنگ نگرفتنش هم همون لايه ست.
                  حالا اگه شما بلافاصله بعد از توليد شدنش تو كارخونه (قبل از قرار گرفتنش تو اكسيژن و هواي آزاد) بهش رنگ بزنيد، ديگه مشكلي نداره و رنگ مثل فلزات ديگه خيلي خوب روش ميمونه؛ البته گاهي اوقات واسه موندگاري بيشتر فلز آلومينيوم رو با يه آلياژ ديگه مخلوط ميكنن كه از نظر اقتصادي زياد مقرون به صرفه نيست. هزينش خيلي زياد ميشه.
                  وگرنه اگه قرار بود هر رنگي رو آلومينيوم پاك بشه؛ رنگ همه دستگيره ها و سينك ظرفشويي و لوله هاي آب تو خونتون كمتر از يه هفته پاك ميشدن!!!!😉😜😆
                  فكر ميكنم اپل هم تو سري هاي بعد آيفون ٥ متوجه اين موضوع شد و برطرفش كرد. الآن خود من ٥ ماهه كه آيفون ٥ سفيد دارم و يه ذره هم رنگش نرفته و خش نيفتاده. اگه خواستيد عكس هم ميزارم.
                  ویرایش توسط Alireza@a : https://i-phone.ir/forums/member/138133-alireza-a در ساعت 30-09-2013, 10:25 AM

نظر

• دقت کردین رنگ طلایی رو خیلی کم اپل داره تولید میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط satanic_soulful نمایش پست ها
                      دقت کردین رنگ طلایی رو خیلی کم اپل داره تولید میکنه
                      تقاضا زیاده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان.
                        من اگه بخوام از امریکا 5s بگیرم با توجه به اینکه هنوز فقط انلاکش با T-Mobile عرضه میشه ,میشه مطمعن بود که توی ایران هم کار میکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط raminsr نمایش پست ها
                          سلام دوستان.
                          من اگه بخوام از امریکا 5s بگیرم با توجه به اینکه هنوز فقط انلاکش با T-Mobile عرضه میشه ,میشه مطمعن بود که توی ایران هم کار میکنه؟
                          بله تست شده و کار میکنه خیالتون راحت

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                            بله تست شده و کار میکنه خیالتون راحت
                            model و IMEI چی باید باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط raminsr نمایش پست ها
                              model و IMEI چی باید باشه؟
                              Imei که ربطی نداره
                              مدل t-mobile unlocked

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                                Imei که ربطی نداره
                                مدل t-mobile unlocked
                                توی امریکا الان 5s فقط با T-Mobile هست که اونم model های مختلف داره.مثلا من 5 رو برای اینکه تو ایران کار بکنه با Model A1428 گرفتم.چون مدل های دیگه توی ایران مشکل داشتن.برای 5s من شنیدم باید 1533A گرفت.یه نفر هم به من گفت IMEI نباید با 99 شروع بشه.می خوام بدونم دروسته یا نه؟!

نظر

صبر کنید ..
                                X