اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
    یک کد مخصوص اپراتور که در اکثر اوقات نشان دهنده اینه که دستگاه از مبدا لاک اپراتور بوده ولی آنلاک شده و هیچ مشکلی هم پیش نمیاره
    پس این با انلاک فکتوری فرق داره. ظاهرا تمام ایفونهای موجود تو بازار در حال حاضر با iccid هست. تو خود سایت اپل نسخه انلاک رو با سیم کارت تی موبایل میده. ظاهرا قرارداد تی موبایل اینجوریه. درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
      پس این با انلاک فکتوری فرق داره. ظاهرا تمام ایفونهای موجود تو بازار در حال حاضر با iccid هست. تو خود سایت اپل نسخه انلاک رو با سیم کارت تی موبایل میده. ظاهرا قرارداد تی موبایل اینجوریه. درسته؟
      گوشی که آنلاک شده باشه دیگه فرقی نداره با آنلاک فکتوری
      نخیر تعداد کمی دارند. تی موبایل هم آنلاک فکتوری هست و اینطور که گفتید نیست و iccid نداره

نظر

• جایی هست که آیفون ۴اس یا ۵ رو بگیرن و با یه مبلغی با ۵اس تعویض کنن ؟ من یه چیز هایی شنیدم ... !

نظر

• نوشته اصلی توسط hoomnd نمایش پست ها
          جایی هست که آیفون ۴اس یا ۵ رو بگیرن و با یه مبلغی با ۵اس تعویض کنن ؟ من یه چیز هایی شنیدم ... !
          خیر، مگر اینکه مثل معمول مغازه داری گوشیتونو بخره و شما پولی روش بزارید و 5s بخرید

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            خیر، مگر اینکه مثل معمول مغازه داری گوشیتونو بخره و شما پولی روش بزارید و 5s بخرید
            مرسی ، ممنون از پاسخ گویی سریعتون !

نظر

• امروز طلایی شو دستم گرفتم
              میدونید طلایی نبود (طلایی مثل 8800)
              بیشتر رنگش شبیه شامپاین بود خیلی کم رنگ بود
              مخصوصا چون بالاو پایینش هم سفید هست اصلا شبیه عکس هاش نیست
              دو دلم کرد حقیقت
              دوستان گلد باز نظری بدن لطفا
              ببینیم طلایی بخریم با این قیمت ها
              یا بریم سفید سیلور بگیریم

نظر

• اگه بین طلایی و نقره ای شک دارید به نظر من طلایی بخرید . ( نقره ایش رنگش خاص نیست .)

در نهایت هر رنگی رو که بیشتر میپسندید بخرید.

نظر

• دوستان کیس جدید برای آیفون 5s برای خود apple که شب کنفرانس معرفی کرده هنوز توی بازار ایران نیومده ؟
                  اگه کسی جایی سراغ داره به من بگه
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                    دوستان کیس جدید برای آیفون 5s برای خود apple که شب کنفرانس معرفی کرده هنوز توی بازار ایران نیومده ؟
                    ممنون
                    پاساژ پایتخت داره.تو علائدینم تکوتوک دیدم

نظر

• نوشته اصلی توسط usbili2 نمایش پست ها
                      دوستان کیس جدید برای آیفون 5s برای خود apple که شب کنفرانس معرفی کرده هنوز توی بازار ایران نیومده ؟
                      ممنون
                      مجتمع پایتخت 190 تومان

نظر

• نوشته اصلی توسط macali4 نمایش پست ها
                        اگه بین طلایی و نقره ای شک دارید به نظر من طلایی بخرید . ( نقره ایش رنگش خاص نیست .)

در نهایت هر رنگی رو که بیشتر میپسندید بخرید.
                        سلام
                        من 8800 طلایی دارم میخواستم با اون ست کنم ولی طلایی آیفون بیشتر میشه گفت طلایی نیست زرد کم رنگه یا همون شامپاینی از نزدیک که دیدم حسم بهش عوض شد

نظر

• سلام خدمت دوستان .
                          من می خواستم برم 5s بگیرم گفتم یک سوال کنم از دوستای گل . به نظرتون از پایتخت بگیرم یا بازار موبایل ؟ چون من همیشه از بازار موبایل میگیرم گوشی هامو ولی این بار اول که میخوام ایفون بگیرم گفتم نظرتون رو بدونم
                          بعد این گارانتی مارانتیش چیه به نظرتون می ارزه ؟ یک سوال دیگه شیلد صفجه چه مارکی خوبه ؟
                          مرسیییییی

نظر

• ببخشید دوستان من بگم یه ایفون ۵ اس لاک از این ور اب برام بیارن اینجا بخوام از این سرویس انلاک رسمی خود سایت انلاک کنم هزینش چنده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط k1_khfan نمایش پست ها
                              ببخشید دوستان من بگم یه ایفون ۵ اس لاک از این ور اب برام بیارن اینجا بخوام از این سرویس انلاک رسمی خود سایت انلاک کنم هزینش چنده ؟
                              بستگي به اپراتور طرف قرار داد داره شما چرا انلاك نميگيري؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط ammarha نمایش پست ها
                                بستگي به اپراتور طرف قرار داد داره شما چرا انلاك نميگيري؟

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
                                خب اونجا ۲۰۰ دلار میگیری اینجا میگن نهایت تا ۵۰۰ تومن انلاک رسمی میکنن ، خدا تومن فرق میکنه ، مثلا شما فرض کن اپراتور vodafone هست ، ۵ اس رو اینجا چند انلاک رسمی میکنن ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X