اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قیمت شارژر اصلی 5s چقذه دقیقا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
      شما مثلا فرض کنید یه بازی مثل clash of clans که هر دفعه اپدیت بیاد اجبارا باید اپدیت کنید تا کار کنه
      بعد اگر بخوای ۱-۲ ماه وایسید نمیتونید لذت ببرید
      بنظر من خودتون برنامه های رایگانو بریزید برنامه های پولی هم از tongbu استفاده کنید
      کاملاً سلیقه ایه!
      چرا که بعضی بازیها یک و نیم گیگ حجمشونه.
      برای مثال در حالت عادی با نت 1 مگابایت باید تو 4 5 ساعت دانلود شه.
      اما با آیتونز سرعت دانلود به حدی پایین میاد که شاید تو 30 ساعت دانلود شه.
      حالا این پروسه و صبر و طاقت به شخص شما ربط داره.
      این که از مغازه بگیرید یا خودتون دانلود کنید تنها فرقش علاوه بر اینکه دوستمون گفت 3 ماه یکبار شما برای آپدیت میری؛ اما در مورد زمان خیلـــی صرفه جویی می کنید و همچنین محدودیت دانلود خودتونم نگه میدارید.
      کاملاً همه چی به خودتون بستگی داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط shayrin نمایش پست ها
        چون شما همزمان نمیتونی هم تبادل دیتا (gprs) داشته باشی و هم زنگ و مسیج.
        تا جایی که من میدونم این بر می گرده به نسل سیم کارت شما. در حال حاضر همه همینطورند.
        همراه اول با آیفون این مشکل رو داره، ایرانسل اینطوری نیست.

نظر

• سلام.من قصد دارم یه آیفون 5s gold خریداری کنم.الان قیمت گرفتم 2.320 بهم قیمت دادن.اما پارت نامبرش lLLA نیست.گفت اگر پارت نامبر lla میخوای باید واست یه دونه تکی سفارش بدم.و 2.390 در میاد.میخواستم بدونم تفاوتی بین پارت نامبر lla و بقیه پارت نامبرها وجود دارد؟بعضی ها میگن آیفون پارت نامبر lla بیشتر شارز نگه میداره.و یا چون واسه خود آمریکاست کیفیت بهتری داره. در آخر ارزش داره 90 تومن بیشتر بدم و LLA بخرم؟البته اگر تفاوتی بینشون هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط amin1356 نمایش پست ها
            همراه اول با آیفون این مشکل رو داره، ایرانسل اینطوری نیست.
            این مشکل ربطی به آیفون یا همراه اول نداره. gprs و edge جزو نسل دوم ارتباطات هستن و نمیشه همزمان هم تو اینترنت بود و زنگ هم زد.

ولی تو نسل سوم این مشکل حل شده و میشه همزمان هم تو اینترنت باشی و مکالمه هم داشته باشی. رایتل چون نسل سوم هست دیگه این مشکل رو نداره.
            ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 30-11-2013, 11:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط cameronkamyar نمایش پست ها
              سلام.من قصد دارم یه آیفون 5s gold خریداری کنم.الان قیمت گرفتم 2.320 بهم قیمت دادن.اما پارت نامبرش lLLA نیست.گفت اگر پارت نامبر lla میخوای باید واست یه دونه تکی سفارش بدم.و 2.390 در میاد.میخواستم بدونم تفاوتی بین پارت نامبر lla و بقیه پارت نامبرها وجود دارد؟بعضی ها میگن آیفون پارت نامبر lla بیشتر شارز نگه میداره.و یا چون واسه خود آمریکاست کیفیت بهتری داره. در آخر ارزش داره 90 تومن بیشتر بدم و LLA بخرم؟البته اگر تفاوتی بینشون هست.
              دوست عزیز هیچ فرقی از نظر کیفیت بین پارت نامبرهای آیفون وجود نداره و همه پارت نامبرها کیفیتشون مثل هم هست و این که lla رو ممکنه گرونتر بدن فقط جو روانیه که میخان گرونتر بفروشن!

اتفاقا در حال حاضر به نظر من پارت نامبر های دیگه تو اولویت هستن چون همه پارت نامبر های lla آنلاک اوپراطور هستن (آنلاک فکتوری lla هنوز تو بازار نیومده ) ولی پارت نامبرهای دیگه که تو بازار دیدم مثل zpa آنلاک فکتوری هستن. حالا آنلاک فکتوری یا اوپراطور هم فرقی نمی کنه ولی اگه بخان گرون هم بدن باید آنلاک فکتوری ها رو گرونتر بفروشن!

اینکه lla شارژ بیشتر نگه میداره همش شایعه است و اصلا اینطور نیست. شما هم هر پارت نامبری ارزونتر بود همونو بخر چون هیچ تفاوتی نداره.
              ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 30-11-2013, 11:06 PM

نظر

• من امروز بازار موبایل پرسیدم 16 گیگ lla انلاک فکتوری رو داشتند اما فقط 16 گیگ و رنگ سفید و مشکی قیمتشم یکی بود اما میگفت اگر 32شو میخوای و گلد باید صبرکنی و وقتی هم بیاد گرونتر میدن درسته؟

بنظر شما تا کی انلاک فکتوری امریکا وارد ایران میشه ؟( از 1 اذر بزمان ایران در امریکا انلاک فکتوری در سایت اپل استور قرار داده شده و 1 هفته ای هم میدن)

نظر

• نمیدونم این سوالمو کجا باید مطرح کنم اینجا میگم اگر مشکلی داشت بگید که پاک کنم

من تا حالا ایفون نداشتم بنظر شما 16 گیگ بگیرم یا 32 فقط با دلیل ؟ چون دوست ندارم بعدا مشکل کمبود حافظه پیدا کنم و مجبور به پاک کردن برنامه ها برای عکس و... بشم

نظر

• نوشته اصلی توسط majidi1 نمایش پست ها
                    نمیدونم این سوالمو کجا باید مطرح کنم اینجا میگم اگر مشکلی داشت بگید که پاک کنم

من تا حالا ایفون نداشتم بنظر شما 16 گیگ بگیرم یا 32 فقط با دلیل ؟ چون دوست ندارم بعدا مشکل کمبود حافظه پیدا کنم و مجبور به پاک کردن برنامه ها برای عکس و... بشم
                    من قبلا آیفون ۵ با حافظه ۱۶ داشتم،برای کسی موزیک و عکس و ویدئو و در کنارش برنامه و بازیهای hd میخواد 16 اصلا مناسب نیست

Sent from my HTC One using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط majidi1 نمایش پست ها
                      من امروز بازار موبایل پرسیدم 16 گیگ lla انلاک فکتوری رو داشتند اما فقط 16 گیگ و رنگ سفید و مشکی قیمتشم یکی بود اما میگفت اگر 32شو میخوای و گلد باید صبرکنی و وقتی هم بیاد گرونتر میدن درسته؟

بنظر شما تا کی انلاک فکتوری امریکا وارد ایران میشه ؟( از 1 اذر بزمان ایران در امریکا انلاک فکتوری در سایت اپل استور قرار داده شده و 1 هفته ای هم میدن)
                      دوست عزیز روی انلام فکتوری و اپراتور انلاک حساس نباشید. این مساله بیشتر جنبه روانی دارد تا فروشنده ها برخی پارا نامبرها را گرانتر بفروشند. به غیر از امارات هر پارتی خریدید مشکلی نیست.

نظر

• پرهام جان من چون بدشانسم میخوام انلاک فکتوری بگیرم که اگر خراب شدم اپل استور دبی و مالزی هم عوضش کنه چون نمیتونم تا امریکا ببرم بازم ممنون که جواب دادید

نظر

• سلام به دوستان
                          یه سوال در مورد این بحث آفتابی ، مهتابی داشتم !! نظر حرفه ای دوستان اهل فن رو نمیدونم اما من برا سری های قبل آیفون هم مهتابی دیدم و هم آفتابی و از آفتابی (نور مایل به زرد) خوشم میاد. حالا میخوام بدونم هنگام خرید چطوری میشه فهمید آفتابی هست ؟! یا شانسیه ؟! اکثر فروشنده ها بعد باز کردن نایلون روش دیگه قبول نمیکنن دستگاه رو !
                          اگه بحث یا مقایسه ای هم در این مورد بوده ممنون میشم لینک بدید.
                          نظر

• نوشته اصلی توسط mf.designing نمایش پست ها
                            سلام به دوستان
                            یه سوال در مورد این بحث آفتابی ، مهتابی داشتم !! نظر حرفه ای دوستان اهل فن رو نمیدونم اما من برا سری های قبل آیفون هم مهتابی دیدم و هم آفتابی و از آفتابی (نور مایل به زرد) خوشم میاد. حالا میخوام بدونم هنگام خرید چطوری میشه فهمید آفتابی هست ؟! یا شانسیه ؟! اکثر فروشنده ها بعد باز کردن نایلون روش دیگه قبول نمیکنن دستگاه رو !
                            اگه بحث یا مقایسه ای هم در این مورد بوده ممنون میشم لینک بدید.
                            این قضیه کاملا شانسیه و تا قبل از باز کردن و تست کردن به هیچ وجهی نمیشه متوجه شد که به چه صورت هست.

فروشنده ها هم بسیار حق دارند که دیگه گوشیو قبول نکنن! چون این دلیل موجهی نیست که بخاد گوشیو براتون عوض کنه!

رو اینجور مسائل هم زیاد وسواس به خرج ندین چون بعد یه مدت عادی میشه.

نظر

• کسی عکسی از جعبه سلفونی چینی داره ؟

========

شرایط آیفون های موجودی بنده :

*** iccid دار
                              *** عکس از ​imei گوشی لطفا حتما قبل خرید نگاه کنید : عکس

فروش ویژه آیفون 5s

: APPLE
                              lla+iccid

فروش ویژه-------Iphone 5s 16 gig silver + gray = 2165
                              فروش ویژه-------Iphone 5s 32 gig silver + gray = 2595
                              فروش ویژه-------Iphone 5s 64 gig silver + gray = 2850

قیمت ویژه------- Iphone 5s 16 gig GOLD = 2195
                              فروش ویژه-------Iphone 5s 32 gig GOLD = 2650
                              فروش ویژه-------Iphone 5s 64 gig GOLD = 2895

==========

فروش در پرشین تولز : ### فروش موبایل زیر قیمت بازار و همکاران ### - صفحه 11

نظر

• یکی از دوستان عکس از هندزفری اصل و تقلبی گذاشته بود
                                میشه عکس از شارژر اصلی و بسته بندی و فرق علامت t اصل و تقلبی هم بزارید خیلی ممنون میشم

نظر

صبر کنید ..
                                X