اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

نوشته اصلی توسط omidsys1 نمایش پست ها
    سلام
    اين هم مشكلي كه رو اعصاب منه!!! تا حالا چند بار موقع لود شدن پيج ، گوشه تصوير اول به رنگ زرد و بعد قرمز ميشه و بعد از بين ميره...
    كسي ميدونه مشكل از كجاست؟ لازمِ بگم كه تا حالا كوچكترين ضربه اي به گوشيم نخورده و همه برنامه رو هم از اپستور دانلود كردم 5s 64 gold
    نکنه منظورتون گوشه راست بالا و چپ پایین هست؟!؟!
    اگه اونه که باید گوشیتونو بندازید دور چون هر لحظه ممکنه بترکه!!!!!
    :-))
    ویرایش توسط hamidreza2000m : https://i-phone.ir/forums/member/108959-hamidreza2000m در ساعت 07-01-2014, 12:26 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza2000m نمایش پست ها
      جای این که مسخره ش کنی جوابش رو بده...

نوشته اصلی توسط omidsys1 نمایش پست ها
      سلام
      اين هم مشكلي كه رو اعصاب منه!!! تا حالا چند بار موقع لود شدن پيج ، گوشه تصوير اول به رنگ زرد و بعد قرمز ميشه و بعد از بين ميره...
      كسي ميدونه مشكل از كجاست؟ لازمِ بگم كه تا حالا كوچكترين ضربه اي به گوشيم نخورده و همه برنامه رو هم از اپستور دانلود كردم 5s 64 gold
      اگر منظورتون قسمتیه که من با فلش مشخص کردم اصلا چیزی نیست که نگرانتون کنه٬
      رنگش با توجه به رنگ زیرشه... مثلا تو این عکسی که گذاشتین اول با تبلیغ ایرانسل زرد شده و رنگ قرمز هم واسه تبلیغ بعدیش هست.
      واضح تر بگم مثل شیشه ی مات میمونه...

ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 07-01-2014, 12:43 AM

نظر

• دوستان یه راهنمایی
        الان هر کاری میکنم فیس تایم رو روشن میکنم.زیرش مینویسه waiting for activation
        البته ایمیل اپل ایدیم رو تایید کرده ولی شماره موبایلم رو تایید نمیکنه
        چی کار باید کنم؟

نظر

• همراه اول برای شماره اکتیو نمیشه دوست عزیز تلاش هم نکنید به نتیجه ای نمی رسید انیم فقط به خاطر مخابرات که گند زده به همه چیز من با اپل تماس گرفتم اونام کفتن مخابرات شما مشکل داره. ولی برای ایرانسل اکتیو میشه.

Sent from my iPhone 5s

نظر

• نوشته اصلی توسط Meis@m نمایش پست ها
            دوستان یه راهنمایی
            الان هر کاری میکنم فیس تایم رو روشن میکنم.زیرش مینویسه waiting for activation
            البته ایمیل اپل ایدیم رو تایید کرده ولی شماره موبایلم رو تایید نمیکنه
            چی کار باید کنم؟
            با سلام مشكلي نداره اكثراً اينجوري هست وروي waiting ميمونه اگه apple id ست كردي و كار ميكنه مشكلي نيست بخاطر اپراتور هست كه روي waiting ميمونه

نظر

• نوشته اصلی توسط lordofpilot نمایش پست ها
              همراه اول برای شماره اکتیو نمیشه دوست عزیز تلاش هم نکنید به نتیجه ای نمی رسید انیم فقط به خاطر مخابرات که گند زده به همه چیز من با اپل تماس گرفتم اونام کفتن مخابرات شما مشکل داره. ولی برای ایرانسل اکتیو میشه.

Sent from my iPhone 5s
              نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
              با سلام مشكلي نداره اكثراً اينجوري هست وروي waiting ميمونه اگه apple id ست كردي و كار ميكنه مشكلي نيست بخاطر اپراتور هست كه روي waiting ميمونه
              ممنون از پاسختون
              حالا اگه روی همین وضعیت روشن بمونه(waiting for activation) میخوام ببینم اون اس ام اسی که 150 تومن هزینه داره(واسه فعال کردن) فقط یک بار کسر میکنه؟
              چون میترسم چون اکتیو نمیشه پشت سر هم هزینه اس ام اس برام بیفته!

نظر

• دوستان یه سوال دیگه ازتون داشتم
                ممنون میشم جواب بدید
                وفتی انگشت دیگه ای رو روی touch id میزاریم پیغام try agin میده!خوب تو این حالت گوشی باید یه ویبره کوچیک بزنه درسته؟؟
                چون واسه من نمیزنه اما برای یکی از دوستان میزنه!
                مشکل از چیه؟
                باید چیزیش فعال شه؟
                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidreza2000m نمایش پست ها
                  آره دوست من دقيقا همونجاست البته هميشه اينطور نيست فقط همونطور كه گفتم بعضي وقتها موقع باز كردن صفحه واسه چندثانيه اينطوري ميشه بعد ميره...
                  مشكل از چي ميتونه باشه؟؟؟؟؟ كسي تجربه كرده ابن مسكلو؟

اينطور كه ميگي اگه قراره بتركه ، نكنه بندازمش دور اونجا بتركه يكيو به كشتن بده ....

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
                    جای این که مسخره ش کنی جوابش رو بده...

اگر منظورتون قسمتیه که من با فلش مشخص کردم اصلا چیزی نیست که نگرانتون کنه٬
                    رنگش با توجه به رنگ زیرشه... مثلا تو این عکسی که گذاشتین اول با تبلیغ ایرانسل زرد شده و رنگ قرمز هم واسه تبلیغ بعدیش هست.
                    واضح تر بگم مثل شیشه ی مات میمونه...

آره همين جاييه كه با فلش نشون داديد. ولي وقتي كه اينطوري ميشه (فقط براي يكي دو ثانيه) رنگش ثابت نيست اولش متمايل به زرد و بعد كمي قرمز ميشه و بعد ميره ، چون موقع لود كردن صفحه اين اتفاق ميوفته اينطور به نظر مياد كه داره فشار مياد بهش !!!
                    البته من آيپد ٣ هم دارم (با ورژن ٧ مثل همين آيفون ) ولي تا حالا هيچوقت اين اتفاق براش نيفتاده ، آيفونم تا حالا فقط سه چهار بار اينطوري شده و اميدوارم دليلش هموني باشه كه شما گفتيد كه به نظرم درسته ، وگرنه نميدونم بايد چكار كنم...! به قول اون دوستمون شايد مجبور بشم بندازمش دور چون همونطور كه ميدونيد در اپل استورهاي اروپا به ديوايس هاي ريجستر شده آمريكا خدمات نميدن!!!!!!
                    سواي هزينه اي كه ميكني حس بديه كه يه ديوايس نو بگيري كلي هم مراقبش باشي ولي ببيني يه ايراد اين شكلي داره! به هر حال از بابت جواب و توجه از شما ممنونم دوست عزيز
                    ویرایش توسط omidsys1 : https://i-phone.ir/forums/member/149568-omidsys1 در ساعت 07-01-2014, 05:54 AM

نظر

• من یه گوشی ۵ اس دارم منتهی اپل آی دی یکی از دوستانم روش هست سوالم اینه که آیا برنامه های چتی مثل واتس آپ و وایبر و بقیه بک آپ از خودشون در icloud بعمل می آورند یا نه منظورم اینه که دوستم میتونه با آی دی خودش که رو همین گوشیه حتی بعد از ریستور کردن مسیج ها رو برگردونه؟
                      متشکرم

Sent from my HTC One X using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                        دوستان یه سوال دیگه ازتون داشتم
                        ممنون میشم جواب بدید
                        وفتی انگشت دیگه ای رو روی touch id میزاریم پیغام try agin میده!خوب تو این حالت گوشی باید یه ویبره کوچیک بزنه درسته؟؟
                        چون واسه من نمیزنه اما برای یکی از دوستان میزنه!
                        مشکل از چیه؟
                        باید چیزیش فعال شه؟
                        دوستان كسى چيزى ميدونه از اين موضوع؟
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط mmhmt نمایش پست ها
                          من یه گوشی ۵ اس دارم منتهی اپل آی دی یکی از دوستانم روش هست سوالم اینه که آیا برنامه های چتی مثل واتس آپ و وایبر و بقیه بک آپ از خودشون در icloud بعمل می آورند یا نه منظورم اینه که دوستم میتونه با آی دی خودش که رو همین گوشیه حتی بعد از ریستور کردن مسیج ها رو برگردونه؟
                          متشکرم

با سلام دوست عزيز ايشون اگر در ايتونز بكاپ گرفته باشن بعد از ريستور ميتونن مسيج هاشونو بر گردونن و برنامه هارو براي خودشون نصب كنند اگر داخل ايتيونز برنامه هارو داشته باشن ميتونند روي گوشيشون بريزن اگر نه كه براحتي ميتونن از appstor با اپل ايديشون دريافت كنند،شما هم بهتره از اپل ايدي خودتون استفاده كنيد يا اگه نداريد درست كنيد چون هم در هنگام ريستور به مشكل ميخوريد اگه دوستتون در دسترس نباشند به خاطر اينكه find my iphone بايد خاموش كنيد با اپل ايدي ايشون و هم اينكه بكاپ هاي شما روي icloud ايشون ذخيره ميشه

نظر

• ممنون از پاسخ ولی منظورم این نیست که خود برنامه ها رو برگردونن بلکه مکالماتیه که توسط واتس آپ و وایبر و تانگو و اسکایپ انجام میشه آیا اگر بک آپ توسط آیتیونز انجام نشه توسط icloud بطور اتوماتیک بک آپ گرفته میشه که قابل برگشت باشه؟

نظر

• خير دوست عزيز چون در قسمت icloud از اين برنامه ها بكاپ نمگيره كه بخواد بر گردونه

نظر

• نوشته اصلی توسط Meis@m نمایش پست ها
                                ممنون از پاسختون
                                حالا اگه روی همین وضعیت روشن بمونه(waiting for activation) میخوام ببینم اون اس ام اسی که 150 تومن هزینه داره(واسه فعال کردن) فقط یک بار کسر میکنه؟
                                چون میترسم چون اکتیو نمیشه پشت سر هم هزینه اس ام اس برام بیفته!
                                نه همون يكبار هست بعد ميمونه روي waiting

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                                دوستان كسى چيزى ميدونه از اين موضوع؟
                                دوست عزيز تنظيم خاصي نداره كلاً ويبر ميزنههنگام add كردن finger حالا شما يكبار home+ power بگير باز امتحان كن احتمال زياد درست ميشه ولي در هنگام انلاك كردن خير
                                ویرایش توسط em3gs : https://i-phone.ir/forums/member/25550-em3gs در ساعت 07-01-2014, 02:58 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X